Selected tournament: 2. Zelingrad Open i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open

DISPLAY TYPE
 

Fights

Poomsae

Y. cadets, Cadets, Juniors, Seniors (64)

Younger cadets (male) -24

Younger cadets (male) -27

    CROATIA
  • 1. FRAN ŠIMUNOVIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 2. KARLO MILJAK - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL KRALJ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 4. SEBASTIAN PARISI - MAKSIMIR

Younger cadets (male) -30

Younger cadets (male) -33

    CROATIA
  • 1. FILIP TOMAŠIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LUKA KRALJ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. MATEJ ŠAPINA - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. TIN VIDAS - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. TOMO JAJČAN - DUGO SELO

Younger cadets (male) -36

Younger cadets (male) -39

Younger cadets (male) -43

Younger cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ GAŠPARIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL KURIC - Taekwondo klub Našice

Younger cadets (male) -51

Younger cadets (male) +51

Younger cadets (female) -24

Younger cadets (female) -27

    CROATIA
  • 1. LEA TUKIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. PAOLA JURANIĆ - SUŠAK

Younger cadets (female) -30

    CROATIA
  • 1. JULIJA VIZINTIN - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. PAOLA MLINARIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. TENA-ILONA JUKIĆ - Taekwondo klub Našice

Younger cadets (female) -33

    CROATIA
  • 1. EMA FILA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. LEONARDA BUDAK - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. UNA BIŠĆEVIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 4. ZARA ŽAGAR - SUŠAK

Younger cadets (female) -36

    CROATIA
  • 1. LANA KRIŽEVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA FILIPOVIĆ - ZELINGRAD

Younger cadets (female) -39

    CROATIA
  • 1. ANA ŠIMIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA DUNDOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. SARA LAZAREVIĆ - SUŠAK

Younger cadets (female) -43

    CROATIA
  • 1. LARA FALAŠTA - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA LUKAČIN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. PETRA MOHILA - Taekwondo klub Našice

Younger cadets (female) -47

Younger cadets (female) -51

Younger cadets (female) +51

    CROATIA
  • 1. NIKA JAKOVAC - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. SARAH MILJAK - ZELINGRAD

Cadets A (male) -33

Cadets A (male) -37

Cadets A (male) -41

Cadets A (male) -45

Cadets A (male) -49

Cadets A (male) -53

    CROATIA
  • 1. DORIAN CRLJENKO - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. MATIJA BERTEK - DUGO SELO

Cadets A (male) -57

Cadets A (male) -61

Cadets A (male) -65

Cadets A (male) +65

Cadets A (female) -29

Cadets A (female) -33

Cadets A (female) -37

Cadets A (female) -41

Cadets A (female) -44

Cadets A (female) -47

    CROATIA
  • 1. GITA ILIJIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. NELA LASAN - MAKSIMIR

Cadets A (female) -51

Cadets A (female) -55

    CROATIA
  • 1. LUCIJA NESNIDAL - Rugvica
  • CROATIA
  • 2. NELA LASAN - MAKSIMIR

Cadets A (female) -59

Cadets A (female) +59

Cadets B (male) -33

Cadets B (male) -37

    CROATIA
  • 1. IVAN JAJČAN - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 2. LEON RATKOVIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL TUKIĆ - MAKSIMIR

Cadets B (male) -41

    CROATIA
  • 1. KAAN YELEN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. LEON JOSIPOVIĆ - DUGO SELO

Cadets B (male) -45

    CROATIA
  • 1. FRAN KOSTREVEC - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. KARLO ČAVLEK - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. MATEJ MAŠIĆ - MAKSIMIR

Cadets B (male) -49

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KOLIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 2. VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ - MAKSIMIR

Cadets B (male) -53

Cadets B (male) -57

Cadets B (male) -61

Cadets B (male) -65

Cadets B (male) +65

    CROATIA
  • 1. IVAN DANANIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. VALENTINO PLAVEC - MARTIN GRAD

Cadets B (female) -29

Cadets B (female) -33

Cadets B (female) -37

    CROATIA
  • 1. DORA BERTEK - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 2. PETRA TOMLJANOVIĆ - Taekwondo klub Našice

Cadets B (female) -41

Cadets B (female) -44

Cadets B (female) -47

Cadets B (female) -51

    CROATIA
  • 1. LAURA SULJKANOVIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 2. LEONA VOLAREVIĆ - MAKSIMIR

Cadets B (female) -55

Cadets B (female) -59

Cadets B (female) +59

Juniors (male) -45

Juniors (male) -48

Juniors (male) -51

    CROATIA
  • 1. LEON ŽAGAR - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. SREĆKO ZDUNIĆ - DUGO SELO

Juniors (male) -55

Juniors (male) -59

Juniors (male) -63

Juniors (male) -68

Juniors (male) -73

    CROATIA
  • 1. ALEN FILIPOVIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. MATIJA ZAGOREC - ZELINGRAD

Juniors (male) -78

Juniors (male) +78

Juniors (female) -42

Juniors (female) -44

Juniors (female) -46

Juniors (female) -49

Juniors (female) -52

    CROATIA
  • 1. LANA DEMETER - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. SARA ŠPOLJARIĆ - Taekwondo klub Našice

Juniors (female) -55

Juniors (female) -59

    SLOVAKIA
  • 1. KAROLÍNA MRAVEC - Taekwondo klub Hnusta
  • CROATIA
  • 2. NIKOL FILA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. PETRA ŠUŠNJAK - ZELINGRAD

Juniors (female) -63

Juniors (female) -68

Juniors (female) +68

    CROATIA
  • 1. DORA PERIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA DANANIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. PETRA MIHALEK - Taekwondo klub Našice

Seniors (male) -54

Seniors (male) -58

Seniors (male) -63

Seniors (male) -68

Seniors (male) -74

Seniors (male) -80

Seniors (male) -87

Seniors (male) +87

Seniors (female) -46

Seniors (female) -49

Seniors (female) -53

Seniors (female) -57

Seniors (female) -62

Seniors (female) -67

Seniors (female) -73

Seniors (female) +73

Mini olympics (11)

Mini olympics A (male)-20

Mini olympics A (male)-22

Mini olympics A (male)-24

    CROATIA
  • 1. LUKA JAKŠIĆ PERA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. PATRIK DAMJANIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC - Sljeme

Mini olympics A (male)-27

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL ACMAN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. KARLO STRAPAČ - Taekwondo klub Našice

Mini olympics A (male)-30

Mini olympics A (male)-33

Mini olympics A (male)-36

Mini olympics A (male)-40

Mini olympics A (male)-45

Mini olympics A (male)+45

Mini olympics A (female)-20

Mini olympics A (female)-22

    CROATIA
  • 1. ELA TOMAŠIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. SOFIJA VIZINTIN - ZELINGRAD

Mini olympics A (female)-24

Mini olympics A (female)-27

Mini olympics A (female)-30

    CROATIA
  • 1. EMA VIDAS - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. PETRA KNIHA - Taekwondo klub Našice

Mini olympics A (female)-33

Mini olympics A (female)-36

Mini olympics A (female)-40

Mini olympics A (female)-45

Mini olympics A (female)+45

Mini olympics B (male)-18

Mini olympics B (male)-20

Mini olympics B (male)-22

    CROATIA
  • 1. KARLO KRALJ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 2. VIGO SLAVENSKI BRLEK - MAKSIMIR

Mini olympics B (male)-24

Mini olympics B (male)-26

Mini olympics B (male)-28

Mini olympics B (male)-30

Mini olympics B (male)-33

Mini olympics B (male)-36

Mini olympics B (male)+36

Mini olympics B (female)-18

Mini olympics B (female)-20

Mini olympics B (female)-22

Mini olympics B (female)-24

Mini olympics B (female)-26

Mini olympics B (female)-28

Mini olympics B (female)-30

Mini olympics B (female)-33

Mini olympics B (female)-36

Mini olympics B (female)+36

Kick (45)

Kick (male) -1 (2006, 2007)

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ GAŠPARIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. MATEJ MAŠIĆ - MAKSIMIR

Kick (male) -2 (2008, 2009)

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ GAŠPARIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL KURIC - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN ĐAPJAŠ - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. SEBASTIAN GREBENIĆ - Sljeme
  • CROATIA
  • 5. SEBASTIAN PARISI - MAKSIMIR

Kick (male) -3 (2010, 2011)

    CROATIA
  • 1. DAVID KURJAK - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK GRUNT - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. GABRIEL ŠOLA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. GABRIJEL ACMAN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 5. KARLO STRAPAČ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 6. LUKA JAKŠIĆ PERA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 7. MARKO CAR - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 8. MARTIN RAZUM - Rugvica
  • CROATIA
  • 9. NIKOLA PRAH - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 10. NOA COKUN - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 11. ŠIMUN ŠIMUNOVIĆ - MAKSIMIR

Kick (male) -4 (2012, 2013)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ČUBRILO - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. DAVID DAMJANIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. LUKAS FRČKO - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. MISLAV ŠKRLEC - ZELINGRAD

Kick (female) -1 (2006, 2007)

    CROATIA
  • 1. ANA ŠIMIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. ENA ĐURĐEVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. KARLA KAPETANOVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 4. LORA LIJIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 5. MATEJA ĐAPJAŠ - Rugvica
  • CROATIA
  • 6. PETRA TOMLJANOVIĆ - Taekwondo klub Našice

Kick (female) -2 (2008, 2009)

    CROATIA
  • 1. DARIJA GRUNT - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. LANA KNEŽEVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. PETRA MOHILA - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 4. TENA-ILONA JUKIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 5. VIKTORIA VITA MILJAK - ZELINGRAD

Kick (female) -3 (2010, 2011)

    CROATIA
  • 1. BIANCA BAJUTI - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. EMA HALILOVIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 3. EMA ŽIVKO - Rugvica
  • CROATIA
  • 4. HELENA KRALJ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 5. JUSTINA CIRIMOTIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 6. PETRA KNIHA - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 7. PETRA NOGIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 8. TARA BAJRIĆ - Rugvica

Kick (female) -4 (2012, 2013)

    CROATIA
  • 1. BERI JAKŠIĆ PERA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. DORA KNEŽEVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. LORI FTČKO - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. MIA TURKOVIĆ - MAKSIMIR
Para Kyorugi (7)

K40 - Sport classes (m) -61

K40 - Sport classes (m) -75

    CROATIA
  • 1. EDI KARADŽIĆ - TKOI Combat
  • CROATIA
  • 2. MATEO ŠKARA - DONAT

K40 - Sport classes (m) +75

K40 - Sport classes (f) -49

K40 - Sport classes (f) -58

K40 - Sport classes (f) +58

Demo fight (male)

    CROATIA
  • 1. LEON BOŽO ŠKRAVAN - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 2. VIKTOR FRANE GLIGO - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. ZDRAVKO KREŠIĆ - TKOI Combat

Demo fight (female)

    CROATIA
  • 1. BISERKA SAMBOL - TKOI Combat
  • CROATIA
  • 2. VERA TRŠINSKI - TKOI Terapija
Younger cadets (STD) (13)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. MARKO KAZIJA - MAKSIMIR

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. ANA MILOŠEVIĆ - Sljeme
  • CROATIA
  • 2. ELENA PILJIĆ - Rugvica
  • CROATIA
  • 3. EMILIJA ĆURAPOV - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. LANA OREČIĆ - Sljeme
  • CROATIA
  • 5. LORENA ČAČKOVIĆ - Sljeme
  • CROATIA
  • 6. MANUELA CECELJA - Sljeme
  • CROATIA
  • 7. MARIJA BRCKOVIĆ - Sljeme
  • CROATIA
  • 8. MARTA BEZJAK - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 9. PAVLA ACMAN - MAKSIMIR

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. GITA ILIJIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. IVA GAJIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. MARIJA VUČEMILOVIĆ - Taekwondo klub Našice
Cadets (STD) (20)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. JOSIP KOVAČEC - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. KAAN YELEN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. LEON RATKOVIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 4. PAVAO SOVIĆ - MAKSIMIR

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. EDI STIPANOVIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. LUKA KAZIJA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. MARIN ŠTEKO - Sljeme
  • CROATIA
  • 4. NIKO NOGIĆ - Taekwondo klub Našice

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. DINA POPOVIĆ - Sljeme
  • CROATIA
  • 2. EMA MARKOVIĆ - Sljeme
  • CROATIA
  • 3. EMA PERŠIN - Sljeme
  • CROATIA
  • 4. LARA PRAH - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 5. LEONA VOLAREVIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 6. MANUELA SAMARDŽIĆ - Sljeme
  • CROATIA
  • 7. NIKA HORVATIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 8. SARA TURKALJ - Sljeme

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. ANA GAJIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 2. JULIJA BARIŠIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 3. MILA BARIŠIĆ - Taekwondo klub Našice
  • CROATIA
  • 4. NELA LASAN - MAKSIMIR

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

Juniors (STD) (9)

JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP

JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. PAVLE ERGOVIĆ - Taekwondo klub Našice

JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1 POOM/DAN

JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. IVONA TUKIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. SARA ŠPOLJARIĆ - Taekwondo klub Našice

JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. NIKOL FILA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. PETRA ŠUŠNJAK - ZELINGRAD

JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1 POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. BLERINA HYKOLLI - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. DORA PERIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. LANA DEMETER - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. PETRA GEČEK - MAKSIMIR
Seniors (STD) (4)

SA-1 - Seniors - M (>18 year) 6-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. MLADEN SORIĆ - MAKSIMIR

SA-2 - Seniors - M (18-30 year) >1 DAN

SA-3 - Seniors - M (31-40 year) >1 DAN

MA-1 - Seniors - M (41-50 year) >1 DAN

MA-2 - Seniors - M (51-60 year) >1 DAN

MA-3 - Seniors - M (61-65 year) >1 DAN

MA-4 - Seniors - M (>65 year) >1 DAN

SB-1 - Seniors - F (>18 year) 6-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. IVANA LULIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. NIKA GROZDEK - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. ZLATKA KOVAČEC - MAKSIMIR

SB-2 - Seniors - F (18-30 year) >1 DAN

SB-3 - Seniors - F (31-40 year) >1 DAN

MB-1 - Seniors - F (41-50 year) >1 DAN

MB-2 - Seniors - F (51-60 year) >1 DAN

MB-3 - Seniors - F (61-65 year) >1 DAN

MB-4 - Seniors - F (>65 year) >1 DAN

Harmonised pair (STD) (2)

D1 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup

    CROATIA
  • 1. DINA POPOVIĆ - Sljeme (SLJEME_D)
  • CROATIA
  • 2. MARIN ŠTEKO - Sljeme (SLJEME_D)

D2 - Harmonized pair (8-14 year) >1 POOM/DAN

D3 - Harmonized pair (15-17 year) >1 POOM/DAN

D4 - Harmonized pair (>18 year) >1 POOM/DAN

Harmonised team (STD) (0)

TA1 - Synchronized team M (8-17 year) >1 POOM/DAN

TA2 - Synchronized team M (>18 year) >1 POOM/DAN

TB1 - Synchronized team F (8-17 year) >1 POOM/DAN

TB2 - Synchronized team F (>18 year) >1 POOM/DAN

Cadets (Creative) (0)

K-KA - Cadets creative M (08-11 year) > 4 GEUP

K-KB - Cadets creative F (08-11 year) > 4 GEUP

Juniors (Creative) (0)

K-JA - Juniors creative M (12-17 year) > 1. POOM/DAN

K-JB - Juniors creative F (12-17 year) > 1. POOM/DAN

Seniors (Creative) (0)

K-A - Seniors creative M (>18 year) > 1. POOM/DAN

K-B - Seniors creative F (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative pair (0)

K-D1 - Creative pair 1 (12-17 year) > 1. POOM/DAN

K-D2 - Creative pair 2 (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative team (0)

K-T - Creative team (>12 year.) > 1 POOM/DAN

Para Poomsae (34)

PARA-10-M (<15 year)

PARA-10-F (<15 year)

PARA-10-M (15-30 year)

PARA-10-F (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. KARLA ŠTEFANKO - Čigra
  • CROATIA
  • 2. PETRA ŠKRLEC - ZELINGRAD

PARA-10-M ( >30 year)

PARA-10-F ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

PARA-20-M (<15 year)

    CROATIA
  • 1. LEONARDO PELESK - TKOI Combat
  • CROATIA
  • 2. LUKA GELLER - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. MATIJA PAHANIĆ - TK Prana Karlovac
  • SLOVAKIA
  • 4. TOMÁŠ MRAVEC - Taekwondo klub Hnusta

PARA-20-F (<15 year)

PARA-20-M (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. IVAN PERIŠA - DONAT
  • CROATIA
  • 2. PETAR HORVAT - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 4. VIKTOR FRANE GLIGO - MAKSIMIR

PARA-20-F (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. JOSIPA POPOVAČKI - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 2. NINA MALINOVIĆ - TKOI Combat
  • CROATIA
  • 3. PETRA PETI - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. VERONIKA BIBER - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 5. ŽELJKA TOMAŠ - TK Prana Karlovac

PARA-20-M ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. MARIO KOMORČEC - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. ZDRAVKO KREŠIĆ - TKOI Combat

PARA-20-F ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. BISERKA SAMBOL - TKOI Combat
  • CROATIA
  • 2. MIA SERTIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 3. SAMIJA ZAYDAN - Čigra
  • CROATIA
  • 4. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 5. VERA TRŠINSKI - TKOI Terapija

PARA-30-M ( <15 year)

    CROATIA
  • 1. MIHAEL MOČILAC - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 2. THOMAS MARKOVIĆ - TKOI Pisarovina

PARA-30-F (<15 year)

PARA-30-M (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. EDI KARADŽIĆ - TKOI Combat
  • CROATIA
  • 2. LEON BOŽO ŠKRAVAN - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 3. MATEO ŠKARA - DONAT

PARA-30-F (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. NINA MALINOVIĆ - TKOI Combat
  • CROATIA
  • 2. ŠTEFANIJA KLASIĆ - ZELINGRAD

PARA-30-M ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ VUJČIĆ - Čigra

PARA-30-F ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. SENADA HALILČEVIĆ - Čigra

PARA-50-M (<15 year)

    CROATIA
  • 1. LUCAS ČAČKOVIĆ - TKOI Pisarovina

PARA-50-F (<15 year)

PARA-50-M (15-30 year)

PARA-50-F (15-30 year)

PARA-50-M ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. DARKO ANTUNOVIĆ - ZELINGRAD

PARA-50-F ( >30 year)

PARA-70-M (<15 year)

PARA-70-F (<15 year)

PARA-70-M (15-30 year)

PARA-70-F (15-30 year)

PARA-70-M ( >30 year)

PARA-70-F ( >30 year)