Selected tournament: Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa

DISPLAY TYPE
 

Fights

Poomsae

SPORTSKA BORBA (50)

Limači -23

Limači -25

Limači -27

    CROATIA
  • 1. DAVID BAJZEK - Pantera

Limači -30

Limači -33

    CROATIA
  • 1. KARLO KRALJ - Pantera

Limači -36

Limači -40

Limači +40

Limačice -23

    CROATIA
  • 1. MINJA MRKUS JUKIĆ - Pantera

Limačice -25

Limačice -27

Limačice -30

Limačice -33

Limačice -36

Limačice -40

Limačice +40

Mlađi kadeti A -24

Mlađi kadeti A -27

Mlađi kadeti A -30

Mlađi kadeti A -33

    CROATIA
  • 1. MIHAEL KRALJ - Pantera

Mlađi kadeti A -36

    CROATIA
  • 1. DORA SAMARZIJA - Pantera
  • CROATIA
  • 2. NIKO JURIŠIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 3. VITO HOLJEVAC - Jastreb

Mlađi kadeti A -39

    CROATIA
  • 1. SEBASTIAN BIELEN - Pantera

Mlađi kadeti A -43

Mlađi kadeti A -47

Mlađi kadeti A -51

Mlađi kadeti A +51

    CROATIA
  • 1. JAN SCHWARZ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. MARO SUŠNIK - Jastreb

Mlađe kadetkinje A -24

Mlađe kadetkinje A -27

    CROATIA
  • 1. KIM CUZELA PILJAC - Jastreb

Mlađe kadetkinje A -30

    CROATIA
  • 1. SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ - Jastreb

Mlađe kadetkinje A -33

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ASIJA SPAHIĆ - TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
  • CROATIA
  • 2. BUGA BIELEN - Pantera
  • CROATIA
  • 3. LENA MIHIC - Pantera

Mlađe kadetkinje A -36

    CROATIA
  • 1. EDITA DANON - Pantera

Mlađe kadetkinje A -39

    CROATIA
  • 1. MARA NIKOLAŠEVIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 2. MIA DELIĆ - Jastreb

Mlađe kadetkinje A -43

Mlađe kadetkinje A -47

Mlađe kadetkinje A -51

Mlađe kadetkinje A +51

Mlađi kadeti B -24

Mlađi kadeti B -27

Mlađi kadeti B -30

    CROATIA
  • 1. DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ - Jastreb

Mlađi kadeti B -33

    CROATIA
  • 1. FABIJAN KRZNARIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 2. FRAN DŽOLAN - Jastreb
  • CROATIA
  • 3. FRANO STRAŽIČIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 4. IVAN GETTO HERCEG - Jastreb

Mlađi kadeti B -36

    CROATIA
  • 1. LUKA SKALA - Pantera

Mlađi kadeti B -39

Mlađi kadeti B -43

Mlađi kadeti B -47

Mlađi kadeti B -51

Mlađi kadeti B +51

Mlađe kadetkinje B -24

Mlađe kadetkinje B -27

    CROATIA
  • 1. LOTA RAKIĆ - Jastreb

Mlađe kadetkinje B -30

    CROATIA
  • 1. NIKA BAJZEK - Pantera

Mlađe kadetkinje B -33

    CROATIA
  • 1. SARA VLASTELICA - Pantera

Mlađe kadetkinje B -36

    CROATIA
  • 1. IVA BUDIMIR - Pantera
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BUDIMIR - Pantera

Mlađe kadetkinje B -39

    CROATIA
  • 1. LARA MRAKOVIĆ - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. ROSA BAKIĆ - Pantera

Mlađe kadetkinje B -43

    CROATIA
  • 1. KIARA BORTIEK - Jastreb

Mlađe kadetkinje B -47

Mlađe kadetkinje B -51

Mlađe kadetkinje B +51

    CROATIA
  • 1. FRANKA TURKOVIĆ - TKD BRINJE

Kadeti -33

Kadeti -37

    CROATIA
  • 1. MAROJE DEVERNAY - Pantera

Kadeti -41

    CROATIA
  • 1. VITO RAKIĆ - Jastreb

Kadeti -45

    CROATIA
  • 1. KARLO HOLJEVIĆ - Pantera

Kadeti -49

    CROATIA
  • 1. VIKTOR RANOGAJEC - Jastreb

Kadeti -53

Kadeti -57

    CROATIA
  • 1. DOMINIK FLANJAK - TKD BRINJE

Kadeti -61

Kadeti -65

    CROATIA
  • 1. ANTE HOLJEVAC - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 2. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC - Pantera
  • CROATIA
  • 3. JAN LAKATOŠ - Jastreb

Kadeti +65

Kadetkinje -29

    CROATIA
  • 1. DORA SAMARZIJA - Pantera

Kadetkinje -33

Kadetkinje -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARDUANA SPAHIĆ - TAEKWONDO KLUB "ZENICA"

Kadetkinje -41

    CROATIA
  • 1. IVA STRAZICIC - Pantera

Kadetkinje -44

Kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. MAGDALENA KRMPOTIĆ - TKD BRINJE

Kadetkinje -51

    CROATIA
  • 1. KSENIJA KOSO - Jastreb

Kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. VALENTINA BOLJEŠIĆ - TKD BRINJE

Kadetkinje -59

Kadetkinje +59

    CROATIA
  • 1. DRAGANA KOSO - Jastreb
  • CROATIA
  • 2. MAJA MAČEK - Jastreb

Juniori -45

Juniori -48

Juniori -51

Juniori -55

Juniori -59

Juniori -63

Juniori -68

Juniori -73

Juniori -78

Juniori +78

Juniorke -42

Juniorke -44

Juniorke -46

Juniorke -49

Juniorke -52

Juniorke -55

Juniorke -59

    CROATIA
  • 1. MIHAELA FLANJAK - TKD BRINJE

Juniorke -63

Juniorke -68

Juniorke +68

KICK (14)

Indiv. kick - 2016 (M)

Indiv. kick - 2015 (M)

    CROATIA
  • 1. BARTOL ARAS - Pantera
  • CROATIA
  • 2. PATRIK CIKAČ - Pantera
  • CROATIA
  • 3. VANJA ČUKMAN - Pantera

Indiv. kick - 2014 (M)

    CROATIA
  • 1. JOVAN MILČEVSKI - Pantera
  • CROATIA
  • 2. SLAVKO BIELEN - Pantera
  • CROATIA
  • 3. VIGO PALIĆ GELO - Pantera

Indiv. kick - 2012/13 (M)

    CROATIA
  • 1. ANTE BAVIĆ SABO - Pantera

Indiv. kick - 2016 (Ž)

Indiv. kick - 2015 (Ž)

    CROATIA
  • 1. EMILI CIKAČ - Pantera
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA BATINIČ - Pantera
  • CROATIA
  • 3. JUDITA CIGANOVIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 4. MARGARITA MATIJEVIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 5. MINJA MRKUS JUKIĆ - Pantera
  • CROATIA
  • 6. NINA LASAN - Pantera

Indiv. kick - 2014 (Ž)

    CROATIA
  • 1. KATARINA ODAK - Pantera

Indiv. kick - 2012/13 (Ž)

Family Kick - 2014/13 (M)

Family Kick - 2012/11 (M)

Family Kick - 2010/09 (M)

Family Kick - 2014/13 (Ž)

Family Kick - 2012/11 (Ž)

Family Kick - 2010/09 (Ž)

Friends Kick - 2017/16 (M)

Friends Kick - 2015/14 (M)

Friends Kick - 2013/12 (M)

Friends Kick - 2017/16 (Ž)

Friends Kick - 2015/14 (Ž)

Friends Kick - 2013/12 (Ž)

Test snage - 2014/13 (M)

Test snage - 2012/11 (M)

Test snage - 2010/09 (M)

Test snage - 2014/13 (Ž)

Test snage - 2012/11 (Ž)

Test snage - 2010/09 (Ž)

Younger cadets (STD) (0)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

Cadets (STD) (0)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

Juniors (STD) (0)

JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP

JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP

JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1-3 POOM/DAN

JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP

JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP

JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1-3 POOM/DAN

Para Poomsae (30)

P-10-M

P-10-F

    CROATIA
  • 1. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

P20-M (<15 year)

P20-F (<15 year)

P20-M (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. DAVID KRALJ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 2. JOSIP MARKOVIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN BURUŠIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 4. MATIJA PAHANIĆ - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 5. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb

P20-F (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. DANIELA TOPIĆ - PARA RUGVICA

P20-M ( >30 year)

P20-F ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

P20-II3AU-M

    CROATIA
  • 1. TEO TUŠAK - TKOI Kukkiwon Zagreb

P20-II3AU-F

P-30-M

    CROATIA
  • 1. VIKTOR VAJDA TORTIĆ - PARA RUGVICA

P-30-F

P-31-M

    CROATIA
  • 1. FILIP CIMAŠ - PARA RUGVICA

P-31-F

    CROATIA
  • 1. IVONA BUDIŠĆAK - TKOI Kukkiwon Zagreb

P-32-M

P-32-F

P-33-M

    CROATIA
  • 1. LEON BOŽO ŠKRAVAN - TKOI Kukkiwon Zagreb

P-33-F

P-34-M

P-34-F

P40-M

    CROATIA
  • 1. MARIO BEBEK - TKOI Kukkiwon Zagreb

P40-F

P-50-M

P-50-F

    CROATIA
  • 1. MARIJA BELAS - TKOI Kukkiwon Zagreb

P60-M

P60-F

P-70-M

P-70-F

P10-PAIR

P20-PAIR

    CROATIA
  • 1. DANIELA TOPIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN BURUŠIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 3. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 4. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

MI-PAIR

    CROATIA
  • 1. LEON BOŽO ŠKRAVAN - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 2. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb

P10-TEAM

P20-TEAM

    CROATIA
  • 1. DANIELA TOPIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 2. DAVID KRALJ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN BURUŠIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 4. MATIJA PAHANIĆ - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 5. SILVIO KEZELE - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 6. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb

MI-TEAM

    CROATIA
  • 1. LEON BOŽO ŠKRAVAN - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 2. MATIJA PAHANIĆ - TKOI Kukkiwon Zagreb
  • CROATIA
  • 3. TIHANA PREKSAVEC - TKOI Kukkiwon Zagreb