Selected tournament: 19. Adidas Maksimir Cup

DISPLAY TYPE
 

Fights

Poomsae

Y. cadets, Cadets, Juniors, Seniors (89)

Younger cadets (male) -24

Younger cadets (male) -27

Younger cadets (male) -30

    CROATIA
  • 1. MATEO MARKOVIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. MIODRAG MORIS - Monter

Younger cadets (male) -33

Younger cadets (male) -36

    CROATIA
  • 1. ANDREJ ŠTUMBERGER - METALAC
  • CROATIA
  • 2. IVO KUZMANIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 3. LUKA MIROSAVLJEVIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 4. MIGUEL IVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL

Younger cadets (male) -39

Younger cadets (male) -43

    CROATIA
  • 1. BRUNO LATIN - Ozalj
  • CROATIA
  • 2. LUKA LUKUNIĆ - Ozalj

Younger cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. IVAN STANIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 2. NIKO BURIĆ - GACKA
  • CROATIA
  • 3. PETAR JANDRIĆ - Plitvice

Younger cadets (male) -51

Younger cadets (male) +51

    CROATIA
  • 1. ANTE JUKIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 2. JOSIP UDOROVIĆ - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 3. LOVRO BROZINČEVIĆ - Plitvice

Younger cadets (female) -24

Younger cadets (female) -27

Younger cadets (female) -30

Younger cadets (female) -33

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA MARJANOVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 2. EMA TOŠ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. JOSIPA UGLEŠIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 4. KARLA BABIC - METALAC
  • CROATIA
  • 5. PETRA UGLEŠIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 6. SARA MATASIĆ - GACKA

Younger cadets (female) -36

    CROATIA
  • 1. ANA HORVATIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 2. ANA MARGETIĆ - Breznica
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA VUCIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 4. NIKA ĐURIĆ - SUSEDGRAD SOKOL

Younger cadets (female) -39

    CROATIA
  • 1. EMA DUBRAVČIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA TOKIĆ - Mladost Luka
  • CROATIA
  • 3. JULIJA BUKOVAC - OTOČAC
  • CROATIA
  • 4. PETRA BAŠIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 5. PETRA VUČIČIĆ - Monter

Younger cadets (female) -43

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA ČUBRILO - METALAC
  • CROATIA
  • 2. IRINA NIKIČ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. LANA MEŠTROVIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 4. TARA LEMAIĆ - GACKA

Younger cadets (female) -47

Younger cadets (female) -51

    CROATIA
  • 1. ANTEA DUPLIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA ZLENDIĆ - Monter

Younger cadets (female) +51

    CROATIA
  • 1. ANDREA GRBIĆ - GACKA
  • CROATIA
  • 2. FRANKA TURKOVIĆ - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 3. KATARINA ZOLTNER - Monter

Cadets A (male) -33

    CROATIA
  • 1. BORNA ĐULA - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 2. VILJEM BEZJAK - St kwan

Cadets A (male) -37

Cadets A (male) -41

Cadets A (male) -45

Cadets A (male) -49

Cadets A (male) -53

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŠNAJDER - Ogulin
  • CROATIA
  • 2. LUKA KRALJ - ZELINGRAD

Cadets A (male) -57

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL NIKIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL VARENICA - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 3. LEON JOSIPOVIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 4. LUKA BOGOVIĆ - Mladost Luka

Cadets A (male) -61

    CROATIA
  • 1. DOMINIK FLANJAK - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 2. KARLO MARJANOVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL

Cadets A (male) -65

    CROATIA
  • 1. ANTE HOLJEVAC - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 2. VITO ŠLOGAR - SUSEDGRAD SOKOL

Cadets A (male) +65

Cadets A (female) -29

Cadets A (female) -33

Cadets A (female) -37

Cadets A (female) -41

    CROATIA
  • 1. MIA BEGIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 2. NIKA VESANOVIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 3. PAOLA MLINARIĆ - MAKSIMIR

Cadets A (female) -44

Cadets A (female) -47

    CROATIA
  • 1. IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. KLARA UGLEŠIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 3. MAGDALENA KRMPOTIĆ - TKD BRINJE

Cadets A (female) -51

Cadets A (female) -55

    CROATIA
  • 1. IRIS ŠPRAJC - GACKA
  • CROATIA
  • 2. MAJA PETROVIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 3. MELANIE MARIĆ - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 4. NINA BORŠI ČIZMIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 5. SARA JAMBREŠIĆ - Mladost Luka
  • CROATIA
  • 6. VALENTINA BOLJEŠIĆ - TKD BRINJE

Cadets A (female) -59

Cadets A (female) +59

Cadets B (male) -33

Cadets B (male) -37

Cadets B (male) -41

Cadets B (male) -45

    CROATIA
  • 1. JAN KRANJČEVIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 2. LOVRO GRUBIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 3. ŠIMUN ANĐELKOVIĆ - MAKSIMIR

Cadets B (male) -49

Cadets B (male) -53

Cadets B (male) -57

Cadets B (male) -61

Cadets B (male) -65

Cadets B (male) +65

    CROATIA
  • 1. IVAN LINIĆ - TKD BRINJE
  • CROATIA
  • 2. PETAR MARIĆ - DUGO SELO

Cadets B (female) -29

Cadets B (female) -33

Cadets B (female) -37

Cadets B (female) -41

    CROATIA
  • 1. EMA ĆOSIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 2. MIA BEGIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 3. MIA LUCIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA

Cadets B (female) -44

Cadets B (female) -47

Cadets B (female) -51

    CROATIA
  • 1. EMA ANDRIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 2. IVANA KLASAN - OTOČAC
  • CROATIA
  • 3. LARA GVOZDENOVIĆ - Monter

Cadets B (female) -55

    CROATIA
  • 1. LARA BIĆANIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 2. NAOMI MEŠIN - Monter
  • CROATIA
  • 3. VALENTINA MAMIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA

Cadets B (female) -59

Cadets B (female) +59

Juniors (male) -45

Juniors (male) -48

Juniors (male) -51

Juniors (male) -55

Juniors (male) -59

Juniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. GABRIEL PEROVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 2. JOSIP ŠNAJDER - Ogulin
  • CROATIA
  • 3. LUKA GAVRANOVIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 4. MATEO LJUBAS - SUSEDGRAD SOKOL

Juniors (male) -68

    CROATIA
  • 1. LOVRO IVANČAN - Breznica
  • CROATIA
  • 2. VEDRAN BEGIĆ - SUSEDGRAD SOKOL

Juniors (male) -73

Juniors (male) -78

Juniors (male) +78

    CROATIA
  • 1. DINO TONKOVIĆ - GACKA
  • CROATIA
  • 2. IVAN ŽUBRINIĆ - GACKA
  • CROATIA
  • 3. STEFAN GRBIĆ - GACKA

Juniors (female) -42

Juniors (female) -44

Juniors (female) -46

Juniors (female) -49

Juniors (female) -52

Juniors (female) -55

Juniors (female) -59

Juniors (female) -63

    CROATIA
  • 1. HELENA VOLODER - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 2. LEA GRUBIŠIĆ - DUGO SELO

Juniors (female) -68

Juniors (female) +68

Juniori B-45

Juniori B-48

Juniori B-51

Juniori B-55

Juniori B-59

Juniori B-63

Juniori B-68

    CROATIA
  • 1. BERNARD BANOVIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. LOVRO IVANČAN - Breznica

Juniori B-73

Juniori B-78

Juniori B+78

Juniorke B-42

Juniorke B-44

Juniorke B-46

Juniorke B-49

Juniorke B-52

Juniorke B-55

Juniorke B-59

Juniorke B-63

Juniorke B-68

Juniorke B+68

Mini olympics (29)

Mini olympics A (male)-20

Mini olympics A (male)-22

Mini olympics A (male)-24

Mini olympics A (male)-27

Mini olympics A (male)-30

Mini olympics A (male)-33

Mini olympics A (male)-36

Mini olympics A (male)-40

Mini olympics A (male)-45

Mini olympics A (male)+45

    CROATIA
  • 1. JURAN KAIĆ - MAKSIMIR

Mini olympics A (female)-20

Mini olympics A (female)-22

Mini olympics A (female)-24

Mini olympics A (female)-27

Mini olympics A (female)-30

Mini olympics A (female)-33

    CROATIA
  • 1. LARA SRBLJNIOVIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 2. TINA SULE - METALAC

Mini olympics A (female)-36

    CROATIA
  • 1. DORA ZLATAN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. ZARA ZENTA - Radnik

Mini olympics A (female)-40

Mini olympics A (female)-45

    CROATIA
  • 1. ANA MARIJA PRPIĆ - OTOČAC
  • CROATIA
  • 2. BRUNA ZAJEC KAMBIĆ - Radnik

Mini olympics A (female)+45

Mini olympics B (male)-18

Mini olympics B (male)-20

Mini olympics B (male)-22

    CROATIA
  • 1. MISLAV ŠKRLEC - MAKSIMIR

Mini olympics B (male)-24

Mini olympics B (male)-26

    CROATIA
  • 1. LOVRO KORADE - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. LOVRO SMRKIĆ - METALAC

Mini olympics B (male)-28

    CROATIA
  • 1. HRVOJE SABLJAK - Plitvice
  • CROATIA
  • 2. RENE JANDROKOVIĆ - Radnik
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN KLANFAR - METALAC

Mini olympics B (male)-30

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ČUBRILO - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. DAVID KARADAKIĆ - MAKSIMIR

Mini olympics B (male)-33

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ČUBRILO - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. JAKOV SIŠČAN - ZELINGRAD

Mini olympics B (male)-36

Mini olympics B (male)+36

Mini olympics B (female)-18

Mini olympics B (female)-20

Mini olympics B (female)-22

Mini olympics B (female)-24

    CROATIA
  • 1. ANJA BUREŠ - Plitvice
  • CROATIA
  • 2. DORA JAMBREŠIĆ - Mladost Luka
  • CROATIA
  • 3. MIA IVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 4. PAULA TERZIĆ - DUGO SELO

Mini olympics B (female)-26

Mini olympics B (female)-28

    CROATIA
  • 1. EVA VIDAK - DUGO SELO
  • CROATIA
  • 2. MARE MIHOČEVIĆ - METALAC
  • CROATIA
  • 3. MIA NIKOLIĆ - Plitvice
  • CROATIA
  • 4. TEA FIJAN - Mladost Luka

Mini olympics B (female)-30

Mini olympics B (female)-33

    CROATIA
  • 1. JELENA MARINCEL - GACKA
  • CROATIA
  • 2. STELA LUNKO - Mladost Luka

Mini olympics B (female)-36

Mini olympics B (female)+36

    CROATIA
  • 1. DORA SIŠČAN - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 2. LANA MARINCEL - GACKA
Kick (44)

Kick (male) -1 (2006, 2007)

    CROATIA
  • 1. BORNA ĐULA - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 2. ŠIMUN ANĐELKOVIĆ - MAKSIMIR

Kick (male) -2 (2008, 2009)

    CROATIA
  • 1. IVAN STANIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 2. IVO LUCIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 3. JURAN KAIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. KARLO BARUNČIĆ - Sutla Šenkovec
  • CROATIA
  • 5. LUKA LUKUNIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 6. LUKA MIROSAVLJEVIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA

Kick (male) -3 (2010, 2011)

    CROATIA
  • 1. ANTE RAFAEL VUKŠIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. BORNA BLAŠKOVIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 3. DAVID KARADAKIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. JAKOV SMRNDIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 5. JOSIP DUJMOVIĆ - Sutla Šenkovec
  • CROATIA
  • 6. LOVRO ŠIMUNJAK - Mladost Luka

Kick (male) -4 (2012, 2013)

    CROATIA
  • 1. BARTOL BOŽINA - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. DAVID HALAMBEK - Mladost Luka
  • CROATIA
  • 3. JAYDEN BLACKMAN - Sutla Šenkovec
  • CROATIA
  • 4. LOVRO JURALIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 5. LUKAS BALEN - Sutla Šenkovec
  • CROATIA
  • 6. MAKSIMILIJAN ČURKOVIĆ - Mladost Luka
  • SLOVENIA
  • 7. MARK HORVAT - TKD Red Power
  • CROATIA
  • 8. MISLAV ŠKRLEC - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 9. PATRIK KOLEŠ - Mladost Luka
  • CROATIA
  • 10. TOMA MATIJEVIĆ - MAKSIMIR

Kick (muški) - Baby (do 3 godine)

Kick (female) -1 (2006, 2007)

    CROATIA
  • 1. IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. MIA LUCIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA

Kick (female) -2 (2008, 2009)

    CROATIA
  • 1. DORA ZLATAN - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. JELENA HORVAT - Mladost Luka
  • CROATIA
  • 3. TIA ĐURIĆ - Sutla Šenkovec
  • CROATIA
  • 4. TIA FIJAN - Mladost Luka

Kick (female) -3 (2010, 2011)

    CROATIA
  • 1. ANA VARENICA - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA NIKIĆ - ZELINGRAD
  • CROATIA
  • 3. EVA KRKALO - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 4. LANA LEDINSKI - Breznica
  • CROATIA
  • 5. LORENA ĐURIĆ - Sutla Šenkovec
  • CROATIA
  • 6. MARIJA HORVAT - Mladost Luka
  • CROATIA
  • 7. SARA BARUNČIĆ - Sutla Šenkovec

Kick (female) -4 (2012, 2013)

    CROATIA
  • 1. EVA BROZINČEVIĆ - Plitvice
  • CROATIA
  • 2. LANA LUKUNIĆ - Ozalj
  • CROATIA
  • 3. LORENA PORODEC - Mladost Luka
  • CROATIA
  • 4. MIA KRIVAK - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 5. MIA TURKOVIĆ - MAKSIMIR

Kick (ženski) - ULTRA Baby (do 2 godine)


    CROATIA
  • 1. DORA SUČEVIĆ - MAKSIMIR

Kick (ženski) - Baby (do 3 godine)


    CROATIA
  • 1. MARTA MATIJAŠIĆ - Ozalj
Younger cadets (STD) (14)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA OSTOJIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO KAVRAN - METALAC
  • CROATIA
  • 3. JURAN KAIĆ - MAKSIMIR
  • SLOVENIA
  • 4. KRIS HORVAT - TKD Red Power

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. IVAN STANIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 2. LUKA MIROSAVLJEVIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. BARBARA MURAT - Dubrava
  • CROATIA
  • 2. MAŠA RENIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 3. MIA IŠTVANIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 4. NIKOLINA IVANOVIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 5. SARA ŠUTIJA - Dubrava
  • CROATIA
  • 6. TAJANA LUŠA - SUSEDGRAD SOKOL

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. MATEA LUŠA - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 2. PAOLA MLINARIĆ - MAKSIMIR
Cadets (STD) (22)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. ENNIO PLANINAC - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 2. LOVRO GRUBIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 3. ŠIMUN ANĐELKOVIĆ - MAKSIMIR

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. ARIAN POKRAJEC - TCZ Ban Keglević
  • CROATIA
  • 2. FRAN FELETAR - TCZ Ban Keglević
  • CROATIA
  • 3. MATEJ PETRINIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 4. STJEPAN TONŽETIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 5. VILJEM BEZJAK - St kwan

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

    CROATIA
  • 1. BORNA ĐULA - ŠKORPION GORNJA VRBA
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL MAHEČIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. TOMA IVIČIĆ - TCZ Ban Keglević

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

    CROATIA
  • 1. ENA FAJDETIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. FRANKA ŽILIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. LAURA SOKAČ - Dubrava
  • CROATIA
  • 4. MIA LUCIĆ - ŠKORPION GORNJA VRBA

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. EMA KRIVAK - SUSEDGRAD SOKOL
  • CROATIA
  • 2. MARGITA SOKOL - Dubrava
  • CROATIA
  • 3. MIA KELČEC - Dubrava
  • CROATIA
  • 4. TONKA DOROTIĆ ŠTAMBUK - TCZ Ban Keglević

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

    CROATIA
  • 1. BRUNA LACO - Dubrava
  • CROATIA
  • 2. DORA VRBAS - Zaprešić_
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BOTICA - TCZ Ban Keglević
Juniors (STD) (5)

JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP

JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. ERIC LIKOVIĆ - TK Prana Karlovac

JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1 POOM/DAN

JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP

JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP

JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1 POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. DORA PERIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. EMA MILATOVIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 3. MATEA MAGDIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 4. NIKA JURAC - Dubrava
Seniors (STD) (13)

SA-1 - Seniors - M (>18 year) 6-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ UREMOVIĆ - TCZ Ban Keglević
  • CROATIA
  • 2. JOSIP KRZNARIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. SWEN GRGIČEVIĆ - TCZ Ban Keglević

SA-2 - Seniors - M (18-30 year) >1 DAN

    CROATIA
  • 1. NIKO ZORIČIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. TOMISLAV HORVATH - MAKSIMIR

SA-3 - Seniors - M (31-40 year) >1 DAN

    CROATIA
  • 1. IVAN KAIĆ - MAKSIMIR

MA-1 - Seniors - M (41-50 year) >1 DAN

MA-2 - Seniors - M (51-60 year) >1 DAN

MA-3 - Seniors - M (61-65 year) >1 DAN

MA-4 - Seniors - M (>65 year) >1 DAN

    CROATIA
  • 1. MARJAN FUČEK - Dubrava

SB-1 - Seniors - F (>18 year) 6-1 GEUP

    CROATIA
  • 1. ELIJANA LIVIĆ - MAKSIMIR
  • CROATIA
  • 2. PAULA PETRIĆ - TK Prana Karlovac
  • CROATIA
  • 3. ZLATKA KOVAČEC - MAKSIMIR

SB-2 - Seniors - F (18-30 year) >1 DAN

    CROATIA
  • 1. LEA MATEŠIĆ - Dubrava
  • CROATIA
  • 2. MATEA MATEŠIĆ - Dubrava

SB-3 - Seniors - F (31-40 year) >1 DAN

    CROATIA
  • 1. MILIJANA SUČEVIĆ - MAKSIMIR

MB-1 - Seniors - F (41-50 year) >1 DAN

MB-2 - Seniors - F (51-60 year) >1 DAN

MB-3 - Seniors - F (61-65 year) >1 DAN

MB-4 - Seniors - F (>65 year) >1 DAN

Harmonised pair (STD) (4)

D1 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup

D2 - Harmonized pair (8-14 year) >1 POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. ARIAN POKRAJEC - TCZ Ban Keglević (TCZBK1)
  • CROATIA
  • 2. LEONA ŠKALEC - TCZ Ban Keglević (TCZBK1)
  • CROATIA
  • 3. FRAN FELETAR - TCZ Ban Keglević (TCZBK2)
  • CROATIA
  • 4. TONKA DOROTIĆ ŠTAMBUK - TCZ Ban Keglević (TCZBK2)

D3 - Harmonized pair (15-17 year) >1 POOM/DAN

D4 - Harmonized pair (>18 year) >1 POOM/DAN

Harmonised team (STD) (0)

TA1 - Synchronized team M (8-17 year) >1 POOM/DAN

TA2 - Synchronized team M (>18 year) >1 POOM/DAN

TB1 - Synchronized team F (8-17 year) >1 POOM/DAN

TB2 - Synchronized team F (>18 year) >1 POOM/DAN

Cadets (Creative) (1)

K-KA - Cadets creative M (08-11 year) > 4 GEUP

K-KB - Cadets creative F (08-11 year) > 4 GEUP

    CROATIA
  • 1. MATEA LUŠA - SUSEDGRAD SOKOL
Juniors (Creative) (6)

K-JA - Juniors creative M (12-17 year) > 1. POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. MARTIN SERMEK - TCZ Ban Keglević
  • CROATIA
  • 2. TOMA IVIČIĆ - TCZ Ban Keglević

K-JB - Juniors creative F (12-17 year) > 1. POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. DORA PEČKO - TCZ Ban Keglević
  • CROATIA
  • 2. KLARA VUCIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
  • CROATIA
  • 3. LARA FRANIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 4. TONKA DOROTIĆ ŠTAMBUK - TCZ Ban Keglević
Seniors (Creative) (3)

K-A - Seniors creative M (>18 year) > 1. POOM/DAN

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ UREMOVIĆ - TCZ Ban Keglević
  • CROATIA
  • 2. PAOLO KAČUNIĆ - Monter
  • CROATIA
  • 3. SWEN GRGIČEVIĆ - TCZ Ban Keglević

K-B - Seniors creative F (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative pair (0)

K-D1 - Creative pair 1 (12-17 year) > 1. POOM/DAN

K-D2 - Creative pair 2 (>18 year) > 1. POOM/DAN

Creative team (0)

K-T - Creative team (>12 year.) > 1 POOM/DAN

Para Poomsae (18)

P-10-M

P-10-F

P20-M (<15 year)

    CROATIA
  • 1. DINKO DURIĆ - Čigra

P20-F (<15 year)

P20-M (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. DAVID KRALJ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 2. JOSIP MARKOVIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN BURUŠIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 4. VIKTOR FRANE GLIGO - MAKSIMIR

P20-F (15-30 year)

    CROATIA
  • 1. DANIELA TOPIĆ - PARA RUGVICA
  • CROATIA
  • 2. PETRA PETI - MAKSIMIR

P20-M ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. BRANKO SENEF MEŠIĆ - PTK KRIJESNICE
  • CROATIA
  • 2. MARIO KOMORČEC - MAKSIMIR

P20-F ( >30 year)

    CROATIA
  • 1. MIA SERTIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. SAMIJA ZAYDAN - Čigra

P20-II3AU-M

    CROATIA
  • 1. BRUNO ŽIVKOVIĆ - PTK KRIJESNICE
  • CROATIA
  • 2. LUKA BELAMARIĆ - PTK KRIJESNICE

P20-II3AU-F

P-30-M

P-30-F

P-31-M

P-31-F

P-32-M

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ VUJČIĆ - Čigra
  • CROATIA
  • 2. SEMIR MAŠINOVIĆ - Čigra

P-32-F

    CROATIA
  • 1. SENADA HALILČEVIĆ - Čigra

P-33-M

P-33-F

P-34-M

P-34-F

P40-M

P40-F

P-50-M

P-50-F

P60-M

    GREECE
  • 1. KOSTAS KALAITZIS - Makedoniki Aspida Koufalion
  • GREECE
  • 2. VASILEIOS DIMOPOULOS - A.C.Virona

P60-F

P-70-M

P-70-F

P10-PAIR

P20-PAIR

MI-PAIR

P10-TEAM

P20-TEAM

MI-TEAM