Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8. Kup Marjana 2019
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
DIV KNIN
DONAT
GACKA
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
LOTUS
Magone Livno
Marjan
Monter
Ozalj
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -43
Juniorke -68
Mlađi kadeti -51
2024
282
4
NINO ŠEREMET (MAG-LI)
13
2
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
221
BORNA FULIR (S.SOKOL)
2025
3
7
DAVID GRUBIŠIĆ (POSKOK)
290
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (LOTUS)
9
BLAŽ CIPETIĆ (ZAPREŠI)
2050
282
0
NINO ŠEREMET (MAG-LI)
221
2
BORNA FULIR (S.SOKOL)
2051
3
3
DAVID GRUBIŠIĆ (POSKOK)
9
1
BLAŽ CIPETIĆ (ZAPREŠI)
2065
221
11
BORNA FULIR (S.SOKOL)
3
3
DAVID GRUBIŠIĆ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. BORNA FULIR, SUSEDGRAD SOKOL
2. DAVID GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. NINO ŠEREMET, Magone Livno
3. BLAŽ CIPETIĆ, Zaprešić_
Mlađe kadetkinje -43
2006
187
2
VIŠNJA BURIĆ (TKDGUSA)
225
3
ANA LACKOVIĆ (S.SOKOL)
71
DORA KOZIĆ (MARJAN)
2007
22
5
LANA JAGIĆ (ZAPREŠI)
303
6
LUCIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
283
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
2008
174
0
SARA BILIĆ (TKDGUSA)
170
6
LAURA LOKAS (SIBENIK)
266
KARLA KUŠTRE (ENERGY)
2009
127
7
SANDI MIRJANA SARIĆ (MARJAN)
35
12
ANAMARIJA ĆOSIĆ (MAG-LI)
159
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
2032
225
1
ANA LACKOVIĆ (S.SOKOL)
71
4
DORA KOZIĆ (MARJAN)
2033
303
2
LUCIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
283
3
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
2034
170
6
LAURA LOKAS (SIBENIK)
266
4
KARLA KUŠTRE (ENERGY)
2035
35
0
ANAMARIJA ĆOSIĆ (MAG-LI)
159
0
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
2056
71
1
DORA KOZIĆ (MARJAN)
283
7
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
2057
170
20
LAURA LOKAS (SIBENIK)
35
2
ANAMARIJA ĆOSIĆ (MAG-LI)
2068
283
2
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
170
0
LAURA LOKAS (SIBENIK)
Osvajači medalja
1. IRIS ŠPRAJC, GACKA
2. LAURA LOKAS, JURAJ DALMATINAC
3. DORA KOZIĆ, Marjan
3. ANAMARIJA ĆOSIĆ, Magone Livno
Juniorke -68
4037
1
12
SARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
119
5
LARA TASLAK (MARJAN)
Osvajači medalja
1. SARA GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. LARA TASLAK, Marjan
3. ----
3. ----