Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. Kup Marjana 2019
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
DIV KNIN
DONAT
GACKA
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
LOTUS
Magone Livno
Marjan
Monter
Ozalj
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
Zaprešić_
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -51
Juniori -63
Mlađi kadeti -36
1004
156
20
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
134
0
EMANUEL JURJEVIĆ (MARJAN)
305
MARKO KASALO (IM)
16
NIK ŠOŠTARIĆ (ZAPREŠI)
196
JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ (MARJAN)
1005
10
3
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
233
7
ANTE BEKAVAC (IM)
306
BORNA KLOJČNIK (MONTR)
44
ADRIAN KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
197
TOMA KURTOVIĆ (MARJAN)
1030
156
7
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
305
0
MARKO KASALO (IM)
1031
16
0
NIK ŠOŠTARIĆ (ZAPREŠI)
196
8
JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ (MARJAN)
1032
233
5
ANTE BEKAVAC (IM)
306
1
BORNA KLOJČNIK (MONTR)
1033
44
3
ADRIAN KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
197
1
TOMA KURTOVIĆ (MARJAN)
1054
156
3
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
196
9
JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ (MARJAN)
1055
233
0
ANTE BEKAVAC (IM)
44
2
ADRIAN KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
1068
196
1
JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ (MARJAN)
44
6
ADRIAN KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
Dobitniki medalj
1. ADRIAN KNEŽEVIĆ, Magone Livno
2. JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ, Marjan
3. ANTE BEKAVAC, Imotski
3. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
Mlađe kadetkinje -27
1063
279
13
ANAMARIA MIKULIĆ (DIVKNIN)
154
11
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
Dobitniki medalj
1. ANAMARIA MIKULIĆ, DIV KNIN
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -51
2046
157
1
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
146
2
MAJA SRHOJ (MARJAN)
2047
94
0
ENI PELJTO (MARJAN)
93
4
MIA BUŠIĆ (MARJAN)
2063
146
0
MAJA SRHOJ (MARJAN)
93
2
MIA BUŠIĆ (MARJAN)
Dobitniki medalj
1. MIA BUŠIĆ, Marjan
2. MAJA SRHOJ, Marjan
3. ENI PELJTO, Marjan
3. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
Juniori -63
4015
153
16
JERE POLITEO (KOCUNAR)
158
16
LUKA MARKOVIĆ FICKO (OZALJ)
110
STIPE STIPANDŽIJA (MARJAN)
4016
144
0
LUKAS BRALIĆ (MARJAN)
155
0
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
288
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
4031
158
18
LUKA MARKOVIĆ FICKO (OZALJ)
110
39
STIPE STIPANDŽIJA (MARJAN)
4032
155
8
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
288
17
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
4046
110
17
STIPE STIPANDŽIJA (MARJAN)
288
0
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
Dobitniki medalj
1. STIPE STIPANDŽIJA, Marjan
2. BOŽO PERKOVIĆ, Gusar
3. LUKA MARKOVIĆ FICKO, Ozalj
3. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj