Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Kup Marjana 2019
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
DIV KNIN
DONAT
GACKA
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
LOTUS
Magone Livno
Marjan
Monter
Ozalj
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -51
Kadeti -45
Kadetkinje -37
Mlađi kadeti -30
1020
5
20
JANKO HALAPA (ZAPREŠI)
203
9
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
265
JURE LUKA BOŠNJAK (ENERGY)
1021
293
4
MARIN GOLUB (LOTUS)
31
21
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
27
ERIK TOTH (ZAPREŠI)
1048
5
18
JANKO HALAPA (ZAPREŠI)
265
0
JURE LUKA BOŠNJAK (ENERGY)
1049
31
4
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
27
2
ERIK TOTH (ZAPREŠI)
1065
5
5
JANKO HALAPA (ZAPREŠI)
31
4
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
Medalists
1. JANKO HALAPA, Zaprešić_
2. PETAR DOLIĆ, Magone Livno
3. JURE LUKA BOŠNJAK, TK ENERGY
3. ERIK TOTH, Zaprešić_
Mlađi kadeti -51
2024
282
4
NINO ŠEREMET (MAG-LI)
13
2
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
221
BORNA FULIR (S.SOKOL)
2025
3
7
DAVID GRUBIŠIĆ (POSKOK)
290
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (LOTUS)
9
BLAŽ CIPETIĆ (ZAPREŠI)
2050
282
0
NINO ŠEREMET (MAG-LI)
221
2
BORNA FULIR (S.SOKOL)
2051
3
3
DAVID GRUBIŠIĆ (POSKOK)
9
1
BLAŽ CIPETIĆ (ZAPREŠI)
2065
221
11
BORNA FULIR (S.SOKOL)
3
3
DAVID GRUBIŠIĆ (POSKOK)
Medalists
1. BORNA FULIR, SUSEDGRAD SOKOL
2. DAVID GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. NINO ŠEREMET, Magone Livno
3. BLAŽ CIPETIĆ, Zaprešić_
Kadeti -45
3006
291
6
IVAN PALEKA (LOTUS)
212
29
MATEO LJUBAS (S.SOKOL)
3007
217
8
IVAN MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
302
12
MIHAEL KOVAČ (TKDKBB)
3008
75
10
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
205
20
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
207
MARIN LUŠA (S.SOKOL)
3030
212
6
MATEO LJUBAS (S.SOKOL)
302
16
MIHAEL KOVAČ (TKDKBB)
3031
205
24
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
207
3
MARIN LUŠA (S.SOKOL)
3044
302
0
MIHAEL KOVAČ (TKDKBB)
205
28
DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC (S.SOKOL)
Medalists
1. DARKO KOBEŠĆAK OZIMEC, SUSEDGRAD SOKOL
2. MIHAEL KOVAČ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. MARIN LUŠA, SUSEDGRAD SOKOL
3. MATEO LJUBAS, SUSEDGRAD SOKOL
Kadetkinje -37
3026
292
1
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
61
27
MARIJETA DROPULJIĆ (MARJAN)
3027
84
0
LEA PETRIĆ (MARJAN)
164
37
REA MARCELIĆ (TK ZD)
3042
61
27
MARIJETA DROPULJIĆ (MARJAN)
164
11
REA MARCELIĆ (TK ZD)
Medalists
1. MARIJETA DROPULJIĆ, Marjan
2. REA MARCELIĆ, TK Zadar
3. MARIJA VLAIĆ, LOTUS
3. LEA PETRIĆ, Marjan