001 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | VID BILIĆ (Čigra) |
SUP 28:17 | IVAN JASZENOVICS (Mate Taekwondo & Hapkido KHSE) |
002 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | MIHAEL TRNOKOP (TK Prana Karlovac) |
PTF 17:18 | RADOMIR STIJEPOVIĆ (TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO) |
003 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | BENDEGUZ BANVOLGYI (Mate Taekwondo & Hapkido KHSE) |
PTF 39:35 | DARIAN TEODOR DUMITRASCU (Black Tiger Club Galati Romania) |
004 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | NIKO SUBOTIČANEC (Jastreb) |
PTF 16:18 | LEONARD BORECKY (Black Tiger Snina) |
005 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | LEON SENICIC (Bistra) |
WDR | AMAR BAKALLI (Tkd Ulcinj) |
006 | 1/8 | Mlađi kadeti B -33 | TIN JUROŠ (Čigra) |
PTF 21:23 | EDAN RASTODER (BESA) |
007 | 1/8 | Mlađi kadeti B -33 | BARTOL BURČUL (PLOVANIJA-ZADAR) |
DNS | AGOSTON F. SZABO (Mate Taekwondo & Hapkido KHSE) |
008 | 1/8 | Mlađi kadeti B -33 | VID PERUČIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 17:36 | ŠIMON ŠEDIVÝ (Ilyo Taekwondo Trenčín) |
009 | 1/8 | Mlađi kadeti B -33 | ANTE JURJEVIĆ (Forteca Korčula) |
SUP 16:28 | RIJAD KOZIC (Zeljeznicar) |
010 | 1/8 | Mlađi kadeti B -33 | ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
DNS | DANIEL FERNANDO MOLINA OREJUELA (SSDRL CORPO LIBERO) |
011 | 1/8 | Mlađi kadeti B -33 | MULJESKOVIC ARBEN (BESA) |
PTG 43:23 | CSALAI ROBERT (Jaguar Academy Mures) |
011A | 1/8 | Mlađi kadeti B -33 | MIHAEL BURČUL (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 0:34 | MILAN FORGACS (Budapesti Honved Sportegyesulet) |
012 | 1/4 | Mlađi kadeti A -30 | GABRIEL POLDRUHÁK (Black Tiger Snina) |
PTF 21:29 | ISMIR KOVAČ (NUR KAKANJ) |
013 | 1/4 | Mlađi kadeti A -30 | BENEDEK SZABO (Budapesti Honved Sportegyesulet) |
DNS | ENIS KURTOVIQ (Tkd Ulcinj) |
014 | 1/4 | Mlađi kadeti A -33 | BENAN JUSUFGJOKAJ (BESA) |
PTF 39:60 | JAKOV BOGOVIĆ (Ozalj) |
015 | 1/4 | Mlađi kadeti A -33 | BLEDAR KASMI (Tkd Ulcinj) |
DNS | ADRIJAN POZEK (Zeljeznicar) |
016 | 1/4 | Mlađi kadeti A -36 | MATEJ BALJAK (Zagreb) |
PTF 30:8 | ISMAIL BUZA (NUR KAKANJ) |
017 | 1/4 | Mlađi kadeti A -36 | MATEJ MIHOLIĆ (Jastreb) |
PTG 20:0 | SREINER PETER (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
018 | 1/4 | Mlađi kadeti A -36 | SVEN KOLEVSKI (Jastreb) |
SUP 52:24 | NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO) |
019 | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -27 | LARA KURJAN (Bistra) |
PTF 14:34 | MICHAELA KAMINSKA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
020 | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -30 | ADNANA MUMINOVIĆ (Dragon) |
PTF 46:31 | DANIELA POVAŽANCOVÁ (Black Tiger Snina) |
022 | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -33 | VALENTINA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
PTG 20:0 | SOFIA KNAPIKOVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
023 | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -36 | VIKTORIA PENAVIĆ (Cro Star - Mostar) |
DNS | EMA BUGARINOVIĆ (Omega) |
023A | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -36 | ANITA SIMIĆEVIĆ (TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO) |
PTF 23:30 | VITA MRŠIĆ (Tigar Zagreb) |
024 | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -39 | ELENA GRZUNOV (DONAT) |
DNS | SARA KRAJA (Tkd Ulcinj) |
025 | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -39 | EMA CEBO (Zeljeznicar) |
PTF 36:47 | DALIJA BUNČIĆ (Karlovac) |
026 | 1/4 | Mlađi kadeti B -27 | FEDERICO CARCASIO (SSDRL CORPO LIBERO) |
PTG 11:32 | ENNIO PLANINAC (TK Prana Karlovac) |
027 | 1/4 | Mlađi kadeti B -27 | ANDRIJA VRBANAC (Jastreb) |
PTF 10:19 | RIJAD SAČIĆ (NUR KAKANJ) |
028 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | BRUNO FRIGANOVIĆ (LOTUS) |
PTF 14:2 | GABRIJEL PAVLOVIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
029 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | LUKA BOGOJE (Forteca Korčula) |
PTF 18:16 | LUKA GNJATOVIĆ (TKD/Kozara/ Prijedor) |
030 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | PETAR BUGARSKI BENČIĆ (Čigra) |
PTG 14:42 | ADAM DEBRECZENI (Mate Taekwondo & Hapkido KHSE) |
031 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | VID BILIĆ (Čigra) |
PTF 34:14 | RADOMIR STIJEPOVIĆ (TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO) |
032 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | BENDEGUZ BANVOLGYI (Mate Taekwondo & Hapkido KHSE) |
DNS | MILAN FORGACS (Budapesti Honved Sportegyesulet) |
033 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | LEONARD BORECKY (Black Tiger Snina) |
PTF 36:24 | UBEID MUSIĆ (TKD/Kozara/ Prijedor) |
034 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | LEON SENICIC (Bistra) |
PTF 29:1 | TOMISLAV RENDULIĆ (Karlovac) |
035 | 1/4 | Mlađi kadeti B -33 | EDAN RASTODER (BESA) |
PTF 13:33 | AGOSTON F. SZABO (Mate Taekwondo & Hapkido KHSE) |
036 | 1/4 | Mlađi kadeti B -33 | ŠIMON ŠEDIVÝ (Ilyo Taekwondo Trenčín) |
PTG 26:6 | STIJEPOVIĆ STRAHINJA (TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO) |
037 | 1/4 | Mlađi kadeti B -33 | RIJAD KOZIC (Zeljeznicar) |
PTG 54:34 | ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
038 | 1/4 | Mlađi kadeti B -33 | MULJESKOVIC ARBEN (BESA) |
PTF 31:11 | MILAN FORGACS (Budapesti Honved Sportegyesulet) |
039 | 1/2 | Mlađi kadeti A -27 | LEON KLANFAR (Bistra) |
PTF 30:38 | ARTUR CHIMČAK (Black Tiger Snina) |
040 | 1/2 | Mlađi kadeti A -39 | ENES DUSHKU (Tkd Ulcinj) |
DNS | IVAN PALEKA (LOTUS) |
041 | 1/2 | Mlađi kadeti A -43 | ROKO BAKOVIĆ (Cro Star - Mostar) |
PTF 4:24 | FILIP SPICEK (Bistra) |
042 | 1/2 | Mlađi kadeti A -43 | ELEZ MEMIŠEVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
WDR 2:12 | LAN KREMPL (TKD-KBK-MARIBOR) |
043 | 1/2 | Mlađi kadeti A -47 | MARKO MRAKOVIĆ (Jastreb) |
PTF 24:14 | DANIEL IZARIK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
044 | 1/2 | Mlađi kadeti A -47 | LUKA LENERT (Zeljeznicar) |
PTF 14:36 | JAKA BABIĆ (TKD-KBK-MARIBOR) |
045 | 1/2 | Mlađi kadeti B -51 | DAVID KORPAR (Koryo Varaždin) |
PTF 16:35 | BÁLINT ZSOLT RAPOSA (Mogyoród KSK) |
046 | 1/2 | Mlađi kadeti B -51 | NIKOLA CURAĆ (Forteca Korčula) |
PTF 26:8 | BALÁZS JÓNÁS (ARANY TIGRIS - HUNGARY) |
047 | 1/2 | Mlađi kadeti B +51 | STIPE RAJAN (GACKA) |
PTF 10:22 | MATEJ SESAR (Cro Star - Mostar) |
048 | 1/2 | Mlađi kadeti A -30 | ISMIR KOVAČ (NUR KAKANJ) |
PTF 38:0 | FILIP ERVAĆINOVIĆ (Tigar Zagreb) |
049 | 1/2 | Mlađi kadeti A -30 | BENEDEK SZABO (Budapesti Honved Sportegyesulet) |
PTF 33:15 | MARKO MIHOLIĆ (Jastreb) |
050 | 1/2 | Mlađi kadeti A -33 | JAKOV BOGOVIĆ (Ozalj) |
PTF 44:64 | DAMIEN FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
051 | 1/2 | Mlađi kadeti A -33 | ADRIJAN POZEK (Zeljeznicar) |
PTF 40:47 | ANTONIO ŠNAJDER (Ogulin) |
052 | 1/2 | Mlađi kadeti A -36 | MATEJ BALJAK (Zagreb) |
PTF 16:27 | MATEJ MIHOLIĆ (Jastreb) |
053 | 1/2 | Mlađi kadeti A -36 | SVEN KOLEVSKI (Jastreb) |
PTF 24:23 | TARIK OHRAN (TIM BOSNA) |
054 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -27 | MICHAELA KAMINSKA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
PTF 54:17 | LEA TUKIĆ (MAKSIMIR) |
055 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -27 | SARA PRPIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 14:17 | ANĐELA SIMIĆEVIĆ (TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO) |
056 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -30 | ADNANA MUMINOVIĆ (Dragon) |
WDR 37:2 | MARIJA VLAIĆ (LOTUS) |
057 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -30 | ADNA BERBIĆ (NUR KAKANJ) |
WDR 23:2 | LARA JANECO (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
058 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -33 | HANA BARDHECI (Bjelovar) |
DNS | TAJMA KAJEVIC (TIM BOSNA) |
059 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -33 | VALENTINA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 28:10 | DALILA MUMINOVIĆ (Dragon) |
060 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -36 | EMA BUGARINOVIĆ (Omega) |
RSC 46:8 | ENA ŽUŽIĆ (MASTER) |
061 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -36 | VITA MRŠIĆ (Tigar Zagreb) |
DNS | SZIDÓNIA FEHÉR (MTK SK) |
062 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -39 | ELENA GRZUNOV (DONAT) |
PTF 46:35 | LEA MERAVÁ (Ilyo Taekwondo Trenčín) |
063 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -39 | DALIJA BUNČIĆ (Karlovac) |
PTF 36:18 | LUCIJA HAJDUKOVIĆ (Omega) |
064 | 1/2 | Mlađi kadeti B -27 | ENNIO PLANINAC (TK Prana Karlovac) |
PTF 10:21 | DAVID JURJEVIĆ (Forteca Korčula) |
065 | 1/2 | Mlađi kadeti B -27 | RIJAD SAČIĆ (NUR KAKANJ) |
PTF 29:0 | PATRICK KARABOGDAN (Karlovac) |
066 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | BRUNO FRIGANOVIĆ (LOTUS) |
WDR 0:38 | LUKA BOGOJE (Forteca Korčula) |
067 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | ADAM DEBRECZENI (Mate Taekwondo & Hapkido KHSE) |
PTF 12:25 | ROKO GULIN (Jastreb) |
068 | 1/2 | Mlađi kadeti B -30 | VID BILIĆ (Čigra) |
PTF 22:20 | BENDEGUZ BANVOLGYI (Mate Taekwondo & Hapkido KHSE) |
069 | 1/2 | Mlađi kadeti B -30 | LEONARD BORECKY (Black Tiger Snina) |
PTF 3:32 | LEON SENICIC (Bistra) |
070 | 1/2 | Mlađi kadeti B -33 | AGOSTON F. SZABO (Mate Taekwondo & Hapkido KHSE) |
PTF 35:58 | ŠIMON ŠEDIVÝ (Ilyo Taekwondo Trenčín) |
071 | 1/2 | Mlađi kadeti B -33 | RIJAD KOZIC (Zeljeznicar) |
PTF 36:15 | MULJESKOVIC ARBEN (BESA) |
072 | 1/1 | Mlađi kadeti A -51 | TEO SAMBOLEK (Omega) |
DNS | BESART KUQI (Tkd Ulcinj) |
073 | 1/1 | Mlađi kadeti A -27 | ARTUR CHIMČAK (Black Tiger Snina) |
WDR | HANAN JUSUFOVIĆ (AKADEMIJA JALE) |
074 | 1/1 | Mlađi kadeti A -39 | IVAN PALEKA (LOTUS) |
PTF 2:23 | ANES ČOSIĆ (NUR KAKANJ) |
075 | 1/1 | Mlađi kadeti A -43 | FILIP SPICEK (Bistra) |
PTF 6:41 | LAN KREMPL (TKD-KBK-MARIBOR) |
076 | 1/1 | Mlađi kadeti A -47 | MARKO MRAKOVIĆ (Jastreb) |
PTF 21:35 | JAKA BABIĆ (TKD-KBK-MARIBOR) |
077 | 1/1 | Mlađi kadeti B -51 | BÁLINT ZSOLT RAPOSA (Mogyoród KSK) |
PTF 27:5 | NIKOLA CURAĆ (Forteca Korčula) |
078 | 1/1 | Mlađi kadeti B +51 | MATEJ SESAR (Cro Star - Mostar) |
PTF 16:25 | DARIO REGOJA (Forteca Korčula) |
079 | 1/1 | Mlađi kadeti A -30 | ISMIR KOVAČ (NUR KAKANJ) |
PTG 25:2 | BENEDEK SZABO (Budapesti Honved Sportegyesulet) |
080 | 1/1 | Mlađi kadeti A -33 | DAMIEN FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 43:39 | ANTONIO ŠNAJDER (Ogulin) |
081 | 1/1 | Mlađi kadeti A -36 | MATEJ MIHOLIĆ (Jastreb) |
PTF 6:27 | SVEN KOLEVSKI (Jastreb) |
082 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -27 | MICHAELA KAMINSKA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
PTF 41:19 | ANĐELA SIMIĆEVIĆ (TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO) |
083 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -30 | ADNANA MUMINOVIĆ (Dragon) |
PTF 26:36 | ADNA BERBIĆ (NUR KAKANJ) |
084 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -33 | HANA BARDHECI (Bjelovar) |
PTF 86:76 | VALENTINA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
085 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -36 | EMA BUGARINOVIĆ (Omega) |
PTF 49:8 | VITA MRŠIĆ (Tigar Zagreb) |
086 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -39 | ELENA GRZUNOV (DONAT) |
PTF 32:55 | DALIJA BUNČIĆ (Karlovac) |
087 | 1/1 | Mlađi kadeti B -27 | DAVID JURJEVIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 38:31 | RIJAD SAČIĆ (NUR KAKANJ) |
088 | 1/1 | Mlađi kadeti B -43 | LUKA BOGOJE (Forteca Korčula) |
PTF 10:20 | ROKO GULIN (Jastreb) |
089 | 1/1 | Mlađi kadeti B -30 | VID BILIĆ (Čigra) |
PTF | LEON SENICIC (Bistra) |
090 | 1/1 | Mlađi kadeti B -33 | ŠIMON ŠEDIVÝ (Ilyo Taekwondo Trenčín) |
PTF 57:21 | RIJAD KOZIC (Zeljeznicar) |