Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1. kolo Adidas otroške lige 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DRAGON
GAIANA
KBV TKD ZAGORJE
ORIENT TKD
Red Power
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Silla
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) -1 (2008, 2009)
Kick (muški) -2 (2010,2011)
Kick (muški) -1 (2008, 2009)
K001
113
0
ADRIANO BEZJAK (DRGNSLO)
31
0
ALEX ČORIĆ (ORIENT1)
127
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
124
ADIAN BAJRAMOVIČ (SILLA)
54
MAKS BRČAN (TKDKANG)
75
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
67
JAN FIJAVŽ (RP-TKD)
126
URH ARHAR (SILLA)
36
VITO ŽUGIČ PERIČ (PDK)
K002
113
0
ADRIANO BEZJAK (DRGNSLO)
127
0
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
K003
124
0
ADIAN BAJRAMOVIČ (SILLA)
54
0
MAKS BRČAN (TKDKANG)
K004
75
0
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
67
0
JAN FIJAVŽ (RP-TKD)
K005
126
0
URH ARHAR (SILLA)
36
0
VITO ŽUGIČ PERIČ (PDK)
K006
127
0
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
124
0
ADIAN BAJRAMOVIČ (SILLA)
K007
75
0
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
36
0
VITO ŽUGIČ PERIČ (PDK)
K008
124
0
ADIAN BAJRAMOVIČ (SILLA)
75
0
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
Medalists
1. ADIAN BAJRAMOVIČ, Taekwondo klub Silla
2. ŽAN KOŠENINA, DRAGON
3. PATRIK ŠKOFIC, Taekwondo klub Silla
3. VITO ŽUGIČ PERIČ, KBV TKD ZAGORJE
Kick (muški) -2 (2010,2011)
K009
77
0
DAVID MILOŠ (DRGNSLO)
64
0
BRIN GLAVAČ (TKDKANG)
K010
17
0
AMIN VELIĆ (RP-TKD)
22
0
UROŠ ZARIĆ (ORIENT1)
K011
26
0
LUKA LAMPREHT (RP-TKD)
98
0
UROŠ VASILJEVIĆ (ORIENT1)
68
TRISTAN MAJ UDOVIČ BES (TKDKANG)
K012
73
0
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
35
0
TARIK MUŠANOVIČ (PDK)
109
ANDREJ RESANOVIČ (TKDKANG)
K013
28
0
ŽIGA LAMPREHT (RP-TKD)
89
0
TEODOR IGNJATOVIĆ (ORIENT1)
59
GAŠPER ZOREC (TKDKANG)
K014
64
0
BRIN GLAVAČ (TKDKANG)
17
0
AMIN VELIĆ (RP-TKD)
K015
26
0
LUKA LAMPREHT (RP-TKD)
68
0
TRISTAN MAJ UDOVIČ BES (TKDKANG)
K016
73
0
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
109
0
ANDREJ RESANOVIČ (TKDKANG)
K017
28
0
ŽIGA LAMPREHT (RP-TKD)
59
0
GAŠPER ZOREC (TKDKANG)
K018
17
0
AMIN VELIĆ (RP-TKD)
26
0
LUKA LAMPREHT (RP-TKD)
K019
73
0
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
59
0
GAŠPER ZOREC (TKDKANG)
K020
17
0
AMIN VELIĆ (RP-TKD)
73
0
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
Medalists
1. ENEJ GAČNIK, DRAGON
2. AMIN VELIĆ, Red Power
3. GAŠPER ZOREC, TKD klub Kang
3. LUKA LAMPREHT, Red Power