Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
10. Grobnik Kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
Galeb - Split
GROBNIK-ČAVLE
Kraljevica
MARTIN GRAD
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
PRIMORJE-RIJEKA
RIJEKA
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
TKD BRINJE
Velebit
Zaprešić_
TEŽA/LETO
Kick (muški) -2 (2008)
Kick (muški) -4 (2010)
Kick (muški) -5 (2011)
Kick (ženski) -2 (2008)
Kick (ženski) -3 (2009)
Kick (ženski) -4 (2010)
Kick (muški) -2 (2008)
A003
247
0
NIKO ŠIMIČEVIĆ (PRIM-RI)
201
0
DARIAN MIHOVILOVIĆ (TKD KR)
A004
150
0
IVAN JURIČIĆ (TKD KR)
154
0
MAURO AJANOVIĆ (DRENOVA)
A008
247
0
NIKO ŠIMIČEVIĆ (PRIM-RI)
154
0
MAURO AJANOVIĆ (DRENOVA)
Dobitniki medalj
1. NIKO ŠIMIČEVIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
2. MAURO AJANOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. DARIAN MIHOVILOVIĆ, Kraljevica
3. IVAN JURIČIĆ, Kraljevica
Kick (muški) -4 (2010)
A010
146
0
DORIJAN KARAULA (TKD KR)
245
0
MIHAEL MRAOVIĆ (PRIM-RI)
A011
145
0
IVAN BAKOTIĆ (TKD KR)
17
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
A012
144
0
THOMAS VELČIĆ (TKD KR)
125
0
ŽABKAR TONI (OGRC)
132
VILI MLINARIĆ (S.SOKOL)
A013
146
0
DORIJAN KARAULA (TKD KR)
17
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
A014
125
0
ŽABKAR TONI (OGRC)
132
0
VILI MLINARIĆ (S.SOKOL)
A016
17
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
132
0
VILI MLINARIĆ (S.SOKOL)
Dobitniki medalj
1. VILI MLINARIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. ALEN DŽELALAGIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ŽABKAR TONI, OGRC Novska
3. DORIJAN KARAULA, Kraljevica
Kick (muški) -5 (2011)
A015
126
0
FRAN FILIPOVIĆ (OGRC)
16
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
243
MARO MUSTAPIĆ (PRIM-RI)
A017
149
0
MIHAEL MASTIKOSA (TKD KR)
57
0
STEFAN ŠIRONJA (GROBNIK)
13
IVOR MALIĆ (DRENOVA)
A018
16
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
243
0
MARO MUSTAPIĆ (PRIM-RI)
A019
57
0
STEFAN ŠIRONJA (GROBNIK)
13
0
IVOR MALIĆ (DRENOVA)
A021
243
0
MARO MUSTAPIĆ (PRIM-RI)
57
0
STEFAN ŠIRONJA (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. MARO MUSTAPIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
2. STEFAN ŠIRONJA, GROBNIK-ČAVLE
3. JOSIP JERKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. IVOR MALIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (ženski) -2 (2008)
A032
115
0
LENA JOVANOVIĆ (DRENOVA)
246
0
MIHAELA DABO (PRIM-RI)
A034
107
0
DORA KLOBUČAR (DRENOVA)
140
0
MAJA MUDRIĆ (TKD KR)
A035
108
0
IVANA JURKO (DRENOVA)
242
0
LAURA VALENČIĆ (PRIM-RI)
244
MARTA PRPIĆ (PRIM-RI)
A036
115
0
LENA JOVANOVIĆ (DRENOVA)
140
0
MAJA MUDRIĆ (TKD KR)
A037
108
0
IVANA JURKO (DRENOVA)
244
0
MARTA PRPIĆ (PRIM-RI)
A039
140
0
MAJA MUDRIĆ (TKD KR)
244
0
MARTA PRPIĆ (PRIM-RI)
Dobitniki medalj
1. MARTA PRPIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
2. MAJA MUDRIĆ, Kraljevica
3. IVANA JURKO, DRENOVA-RIJEKA
3. LENA JOVANOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (ženski) -3 (2009)
A038
143
0
NIKA ŽGALJIĆ (TKD KR)
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
249
RINA OBŠIVAČ (PRIM-RI)
142
STELLA SEDLIĆ (TKD KR)
22
DORA MATETIĆ (DRENOVA)
A040
204
0
ANA KURILIĆ (TKD KR)
248
0
NINA SABLJAK (PRIM-RI)
88
LAURA FRLAN (GROBNIK)
250
VANESA RADE (PRIM-RI)
254
NOEMI BRADIČIĆ (GROBNIK)
A041
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
249
0
RINA OBŠIVAČ (PRIM-RI)
A042
142
0
STELLA SEDLIĆ (TKD KR)
22
0
DORA MATETIĆ (DRENOVA)
A043
248
0
NINA SABLJAK (PRIM-RI)
88
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
A044
250
0
VANESA RADE (PRIM-RI)
254
0
NOEMI BRADIČIĆ (GROBNIK)
A045
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
22
0
DORA MATETIĆ (DRENOVA)
A046
88
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
250
0
VANESA RADE (PRIM-RI)
A048
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
88
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. TARA BRADIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LAURA FRLAN, GROBNIK-ČAVLE
3. DORA MATETIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. VANESA RADE, PRIMORJE-RIJEKA
Kick (ženski) -4 (2010)
A047
202
0
EMMA STEPČIĆ (TKD KR)
119
0
INJA GOVIĆ (DRENOVA)
A049
147
0
KIARA IVANČEVIĆ (TKD KR)
103
0
ERIN FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
A050
208
0
ANA ŠVENDA (TKD KR)
241
0
LANA TIBLJAŠ (PRIM-RI)
12
MILA DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
A051
119
0
INJA GOVIĆ (DRENOVA)
103
0
ERIN FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
A052
241
0
LANA TIBLJAŠ (PRIM-RI)
12
0
MILA DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
A054
103
0
ERIN FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
241
0
LANA TIBLJAŠ (PRIM-RI)
Dobitniki medalj
1. ERIN FRANČIŠKOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LANA TIBLJAŠ, PRIMORJE-RIJEKA
3. INJA GOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. MILA DŽELALAGIĆ, DRENOVA-RIJEKA