Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Grobnik Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
Galeb - Split
GROBNIK-ČAVLE
Kraljevica
MARTIN GRAD
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
PRIMORJE-RIJEKA
RIJEKA
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
TKD BRINJE
Velebit
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -47
Juniorke -55
Limači 1 -30
Kick (muški) -4 (2010)
Kick (muški) -5 (2011)
Mlađi kadeti -30
B011
187
4
IVAN LONČAREVIĆ (OGRC)
159
1
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
B012
178
22
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
186
2
KARLO BULOG (DRENOVA)
B036
187
0
IVAN LONČAREVIĆ (OGRC)
178
2
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. MATEJ MATIĆ, Dubrava
2. IVAN LONČAREVIĆ, OGRC Novska
3. KARLO BULOG, DRENOVA-RIJEKA
3. MAROJE DEVERNAY, Dubrava
Mlađi kadeti -47
B032
189
8
JAKOV ADŽAM (OGRC)
224
20
ANTE JUKIĆ (GACKA)
Medalists
1. ANTE JUKIĆ, GACKA
2. JAKOV ADŽAM, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Juniorke -55
B066
66
0
IRENA MARENIĆ (OGRC)
55
0
DORA MALNAR (GROBNIK)
Medalists
1. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
2. ----
3. ----
3. ----
Limači 1 -30
A063
188
24
JOSIP LONČAREVIĆ (OGRC)
130
23
LUKA HEĆIMOVIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. JOSIP LONČAREVIĆ, OGRC Novska
2. LUKA HEĆIMOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
3. ----
Kick (muški) -4 (2010)
A010
146
0
DORIJAN KARAULA (TKD KR)
245
0
MIHAEL MRAOVIĆ (PRIM-RI)
A011
145
0
IVAN BAKOTIĆ (TKD KR)
17
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
A012
144
0
THOMAS VELČIĆ (TKD KR)
125
0
ŽABKAR TONI (OGRC)
132
VILI MLINARIĆ (S.SOKOL)
A013
146
0
DORIJAN KARAULA (TKD KR)
17
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
A014
125
0
ŽABKAR TONI (OGRC)
132
0
VILI MLINARIĆ (S.SOKOL)
A016
17
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
132
0
VILI MLINARIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. VILI MLINARIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. ALEN DŽELALAGIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ŽABKAR TONI, OGRC Novska
3. DORIJAN KARAULA, Kraljevica
Kick (muški) -5 (2011)
A015
126
0
FRAN FILIPOVIĆ (OGRC)
16
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
243
MARO MUSTAPIĆ (PRIM-RI)
A017
149
0
MIHAEL MASTIKOSA (TKD KR)
57
0
STEFAN ŠIRONJA (GROBNIK)
13
IVOR MALIĆ (DRENOVA)
A018
16
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
243
0
MARO MUSTAPIĆ (PRIM-RI)
A019
57
0
STEFAN ŠIRONJA (GROBNIK)
13
0
IVOR MALIĆ (DRENOVA)
A021
243
0
MARO MUSTAPIĆ (PRIM-RI)
57
0
STEFAN ŠIRONJA (GROBNIK)
Medalists
1. MARO MUSTAPIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
2. STEFAN ŠIRONJA, GROBNIK-ČAVLE
3. JOSIP JERKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. IVOR MALIĆ, DRENOVA-RIJEKA