Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Grobnik Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
Galeb - Split
GROBNIK-ČAVLE
Kraljevica
MARTIN GRAD
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
PRIMORJE-RIJEKA
RIJEKA
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
TKD BRINJE
Velebit
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti -49
Kadetkinje -51
Juniori -68
Mlađi kadeti -36
B004
39
9
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
172
7
KARLO HOLJEVIĆ (DUBRAVA)
83
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
54
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
161
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
B025
39
13
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
83
5
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B026
54
5
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
161
18
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
B045
39
22
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
161
2
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
Medalists
1. IVANO PEJČINOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVAN VID GLAVAN, Dubrava
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. ANTON MICULINIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje +51
B022
163
21
MARGITA SOKOL (DUBRAVA)
230
8
LARA BIĆANIĆ (GACKA)
82
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B043
163
2
MARGITA SOKOL (DUBRAVA)
82
10
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
2. MARGITA SOKOL, Dubrava
3. LARA BIĆANIĆ, GACKA
3. ----
Kadeti -49
B050
4
14
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
84
11
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
B051
11
1
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
134
9
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B069
4
6
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
134
12
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. DAVID MLADENOVIĆ, Velebit
2. SIMON BEJAKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. MATEJ STRUKAN, DRENOVA-RIJEKA
3. GABRIEL GRBAC, Plitvice
Kadetkinje -51
B055
217
8
ŠTEFICA ŠIŠKO (PLTVICE)
27
17
DORI JURIČIĆ (GROBNIK)
7
IVONA KLAPAN (DRENOVA)
B073
27
25
DORI JURIČIĆ (GROBNIK)
7
0
IVONA KLAPAN (DRENOVA)
Medalists
1. DORI JURIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVONA KLAPAN, DRENOVA-RIJEKA
3. ŠTEFICA ŠIŠKO, Plitvice
3. ----
Juniori -68
B048
98
0
KAJA ŠANTIĆ (GALEBST)
5
0
MATEJ BABIĆ (DRENOVA)
155
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
96
IVAN GARAC (GALEBST)
6
NITYA RANGINI PETEŠ (DRENOVA)
B060
5
7
MATEJ BABIĆ (DRENOVA)
155
27
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
B061
96
0
IVAN GARAC (GALEBST)
6
0
NITYA RANGINI PETEŠ (DRENOVA)
B076
155
24
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
6
12
NITYA RANGINI PETEŠ (DRENOVA)
Medalists
1. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
2. NITYA RANGINI PETEŠ, DRENOVA-RIJEKA
3. MATEJ BABIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ----