Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
14. GROBNIK KUP VELEPOSLANIKA REPUBLIKE KOREJE - 2023.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Mlađi kadeti A
Mlađi kadeti B
Mlađi kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Kick - muški
Kick - ženski
TEŽA/LETO
Kick (muški) -2 (2018)
Kick (muški) -3 (2017)
Kick (muški) -4 (2016)
Kick (muški) -5 (2015)
Kick (muški) -6 (2014)
Kick (muški) -7 (2013/12)
Kick (muški) -8 (2011/10/09)
Kick (muški) -2 (2018)
K001
183
0
MARKO MESIĆ (BRINJ)
80
0
ROKO PERUŠIĆ (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. ROKO PERUŠIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. MARKO MESIĆ, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Kick (muški) -3 (2017)
K003
161
0
DORIJAN ĐOKIĆ (VELEBIT)
184
0
MATEJ MESIĆ (BRINJ)
164
KLARA DUBRAVČIĆ (DRENOVA)
K005
161
0
DORIJAN ĐOKIĆ (VELEBIT)
164
0
KLARA DUBRAVČIĆ (DRENOVA)
Dobitniki medalj
1. DORIJAN ĐOKIĆ, Velebit
2. KLARA DUBRAVČIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. MATEJ MESIĆ, TKD BRINJE
3. ----
Kick (muški) -4 (2016)
K006
65
0
JAN POKORNI (PRIM-RI)
66
0
TIAGO ERCEG (PRIM-RI)
Dobitniki medalj
1. JAN POKORNI, PRIMORJE-RIJEKA
2. TIAGO ERCEG, PRIMORJE-RIJEKA
3. ----
3. ----
Kick (muški) -5 (2015)
K009
79
0
ARIJAN SADRIJA (GROBNIK)
145
0
LEON DLAB (VELEBIT)
64
MATEO MAJKIĆ (PRIM-RI)
197
DAVID VLAHOVIĆ (GROBNIK)
205
DAVID KLARIĆ (VELEBIT)
K011
145
0
LEON DLAB (VELEBIT)
64
0
MATEO MAJKIĆ (PRIM-RI)
K012
197
0
DAVID VLAHOVIĆ (GROBNIK)
205
0
DAVID KLARIĆ (VELEBIT)
K015
145
0
LEON DLAB (VELEBIT)
197
0
DAVID VLAHOVIĆ (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. LEON DLAB, Velebit
2. DAVID VLAHOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MATEO MAJKIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
3. DAVID KLARIĆ, Velebit
Kick (muški) -6 (2014)
K017
23
0
VITO LOVRIĆ (GROBNIK)
147
0
JAKOV MARINOVIĆ (VELEBIT)
61
DAVID ĐEKANOVIĆ (PRIM-RI)
82
LUKA BROZOVIĆ (GROBNIK)
63
FRANKO BODUL (PRIM-RI)
K018
84
0
FILIP JURETIĆ (GROBNIK)
167
0
TIN GALOVIĆ POLDAN (DRENOVA)
59
FRAN ĆIKOVIĆ (PRIM-RI)
24
JULIJAN ZUBOVIĆ (GROBNIK)
60
NOA JURETIĆ (PRIM-RI)
K019
147
0
JAKOV MARINOVIĆ (VELEBIT)
61
0
DAVID ĐEKANOVIĆ (PRIM-RI)
K020
82
0
LUKA BROZOVIĆ (GROBNIK)
63
0
FRANKO BODUL (PRIM-RI)
K021
84
0
FILIP JURETIĆ (GROBNIK)
59
0
FRAN ĆIKOVIĆ (PRIM-RI)
K022
24
0
JULIJAN ZUBOVIĆ (GROBNIK)
60
0
NOA JURETIĆ (PRIM-RI)
K023
61
0
DAVID ĐEKANOVIĆ (PRIM-RI)
82
0
LUKA BROZOVIĆ (GROBNIK)
K024
84
0
FILIP JURETIĆ (GROBNIK)
60
0
NOA JURETIĆ (PRIM-RI)
K027
82
0
LUKA BROZOVIĆ (GROBNIK)
84
0
FILIP JURETIĆ (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. LUKA BROZOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. FILIP JURETIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. DAVID ĐEKANOVIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
3. NOA JURETIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
Kick (muški) -7 (2013/12)
K029
116
0
MARKO TOMA GRUBEŠIĆ (DRENOVA)
117
0
MATEO MANDIĆ (DRENOVA)
K030
168
0
AMEL KARAHODŽIĆ (DRENOVA)
51
0
MATIJA ERDEMOVIĆ (PRIM-RI)
K031
163
0
SEBASTIAN GOVIĆ (DRENOVA)
158
0
ANTONIO VISINTIN (PRIM-RI)
K032
108
0
IVANO ZUBAK (DRENOVA)
87
0
DAVID SIRETA (GROBNIK)
K033
111
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
52
0
MARKO VITKOVIĆ (PRIM-RI)
K034
118
0
NEO GOVIĆ (DRENOVA)
48
0
MARIN BRDAR (PRIM-RI)
K035
169
0
MARK RADELJIĆ (DRENOVA)
49
0
IVAN BLASICH (PRIM-RI)
K036
172
0
DAVID VELOVIĆ (DRENOVA)
81
0
AMAR ŠABANOVIĆ (GROBNIK)
K037
116
0
MARKO TOMA GRUBEŠIĆ (DRENOVA)
168
0
AMEL KARAHODŽIĆ (DRENOVA)
K038
163
0
SEBASTIAN GOVIĆ (DRENOVA)
87
0
DAVID SIRETA (GROBNIK)
K039
111
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
48
0
MARIN BRDAR (PRIM-RI)
K040
169
0
MARK RADELJIĆ (DRENOVA)
81
0
AMAR ŠABANOVIĆ (GROBNIK)
K041
116
0
MARKO TOMA GRUBEŠIĆ (DRENOVA)
163
0
SEBASTIAN GOVIĆ (DRENOVA)
K042
48
0
MARIN BRDAR (PRIM-RI)
169
0
MARK RADELJIĆ (DRENOVA)
K044
116
0
MARKO TOMA GRUBEŠIĆ (DRENOVA)
48
0
MARIN BRDAR (PRIM-RI)
Dobitniki medalj
1. MARKO TOMA GRUBEŠIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. MARIN BRDAR, PRIMORJE-RIJEKA
3. SEBASTIAN GOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. MARK RADELJIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (muški) -8 (2011/10/09)
K058
112
0
KARLO BULOG (DRENOVA)
110
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
K060
122
0
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
148
0
HRVOJE CUCULIĆ (VELEBIT)
K061
107
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
109
0
INJA GOVIĆ (DRENOVA)
K062
193
0
IVANO KRMPOTIĆ (DRENOVA)
67
0
LUKA MARTINOVIĆ (PRIM-RI)
K063
112
0
KARLO BULOG (DRENOVA)
122
0
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
K064
107
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
193
0
IVANO KRMPOTIĆ (DRENOVA)
K066
112
0
KARLO BULOG (DRENOVA)
107
0
ALEN DŽELALAGIĆ (DRENOVA)
Dobitniki medalj
1. KARLO BULOG, DRENOVA-RIJEKA
2. ALEN DŽELALAGIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. SIMON BEJAKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. IVANO KRMPOTIĆ, DRENOVA-RIJEKA