Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
14. GROBNIK KUP VELEPOSLANIKA REPUBLIKE KOREJE - 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A-36
Mlađi kadeti B-27
Mlađi kadeti B-30
Mlađi kadeti B-33
Mlađi kadeti B-36
Mlađi kadeti B-43
Mlađe kadetkinje B-27
Mlađe kadetkinje B-30
Mlađe kadetkinje B-39
Kadeti B-37
Kadetkinje B-37
Kadetkinje B-41
Mlađi kadeti A-36
B006
1
0
AMAR ŠABANOVIĆ (GROBNIK)
123
0
JOSIP GLAD (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. JOSIP GLAD, SUŠAK
2. AMAR ŠABANOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B-27
B007
72
2
JAKOV ŠEGULJA (VELEBIT)
190
0
VASJA KAVČIČ (TEMPO)
Osvajači medalja
1. JAKOV ŠEGULJA, Velebit
2. VASJA KAVČIČ, TEMPO
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B-30
B008
188
0
LUKA BROZOVIĆ (GROBNIK)
202
2
MATIJA ERDEMOVIĆ (PRIM-RI)
Osvajači medalja
1. MATIJA ERDEMOVIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
2. LUKA BROZOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B-33
B001
135
0
RINO TURINA (SENJ)
138
0
IVAN MARINCEL (GACKA)
69
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
B014
138
1
IVAN MARINCEL (GACKA)
69
2
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ, Velebit
2. IVAN MARINCEL, GACKA
3. RINO TURINA, SENJ
3. ----
Mlađi kadeti B-36
B009
16
0
FILIP JURETIĆ (GROBNIK)
70
2
DOMINIK KLARIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DOMINIK KLARIĆ, Velebit
2. FILIP JURETIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B-43
B010
71
0
DOMINIK ŠEGULJA (VELEBIT)
139
0
IVANO KRPAN (GACKA)
Osvajači medalja
1. IVANO KRPAN, GACKA
2. DOMINIK ŠEGULJA, Velebit
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B-27
B011
14
1
ROZA CUCULIĆ (GROBNIK)
186
0
TAMARA RADOČAJ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. ROZA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. TAMARA RADOČAJ, Ogulin
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B-30
B002
68
2
BARBARA ĐOKIĆ (VELEBIT)
176
0
IVA VRANIĆ (BRINJ)
140
VIKTORIIA YANUL (GACKA)
B015
68
2
BARBARA ĐOKIĆ (VELEBIT)
140
0
VIKTORIIA YANUL (GACKA)
Osvajači medalja
1. BARBARA ĐOKIĆ, Velebit
2. VIKTORIIA YANUL, GACKA
3. IVA VRANIĆ, TKD BRINJE
3. ----
Mlađe kadetkinje B-39
B003
13
0
NIKA MICULINIĆ (GROBNIK)
97
2
NIKI NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
133
TIFFANY ŠIMUNOVIĆ (SENJ)
B016
97
0
NIKI NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
133
2
TIFFANY ŠIMUNOVIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. TIFFANY ŠIMUNOVIĆ, SENJ
2. NIKI NOVAKOVIĆ, SUŠAK
3. NIKA MICULINIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kadeti B-37
B004
129
0
MATEO VALIČEVIĆ (FENVUK)
103
2
MATEJ GOJAK (OGRC)
B005
91
0
JOVAN BREBERINA (TKD KAR)
189
0
STEFAN SREČKAR (TEMPO)
B017
103
0
MATEJ GOJAK (OGRC)
189
2
STEFAN SREČKAR (TEMPO)
Osvajači medalja
1. STEFAN SREČKAR, TEMPO
2. MATEJ GOJAK, OGRC Novska
3. JOVAN BREBERINA, Karlovac
3. MATEO VALIČEVIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
Kadetkinje B-37
B012
104
0
MIA KOVAČEVIĆ (OGRC)
185
2
AZRA LUKETIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. AZRA LUKETIĆ, Ogulin
2. MIA KOVAČEVIĆ, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Kadetkinje B-41
B013
35
2
INJA GOVIĆ (DRENOVA)
191
1
ELA KAVČIČ (TEMPO)
Osvajači medalja
1. INJA GOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. ELA KAVČIČ, TEMPO
3. ----
3. ----