Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
Imotski
KORYO-TG
Magone Livno
Monter
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Student
TK Zadar
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti - 27
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 43
Mlađe kadetkinje - 24
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje - 51
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A +59
Kadeti B -33
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B +65
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Juniori -51
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -68
Juniorke +68
Kick (muški) - M1 (2017/16)
Kick (muški) - M1 (2015)
Kick (muški) - M3 (2014)
Kick (muški) - M4 (2013)
Kick (muški) - M5 (2012)
Kick (muški) - M6 (2011)
Kick (muški) - M7 (2010/2009)
Kick (ženski) - Ž1 (2017/16)
Kick (ženski) - Ž2 (2015)
Kick (ženski) - Ž3 (2014)
Kick (ženski) - Ž4 (2013)
Kick (ženski) - Ž5 (2012)
Kick (ženski) - Ž6 (2011)
Kick (ženski) - Ž7 (2010/2009)
Kick (ženski) - Ž1 (2017/16)
K001
433
0
MARITA PERIĆ (KORYO-T)
367
0
MARIJA ŽUŽUL (IM)
158
ANTEA KUJUNDŽIĆ (IM)
119
PETRA BAGO (POSKOK)
384
LJUBICA GLUMAC (IM)
435
NIKA KRIŠTO (KORYO-T)
57
PETRA LONČAR (IM)
50
IVONA JAŽIĆ (IM)
173
PETRA ĆOSIĆ (IM)
K003
433
0
MARITA PERIĆ (KORYO-T)
158
0
ANTEA KUJUNDŽIĆ (IM)
K002
119
0
PETRA BAGO (POSKOK)
384
0
LJUBICA GLUMAC (IM)
K004
435
0
NIKA KRIŠTO (KORYO-T)
57
0
PETRA LONČAR (IM)
K005
50
0
IVONA JAŽIĆ (IM)
173
0
PETRA ĆOSIĆ (IM)
K006
158
0
ANTEA KUJUNDŽIĆ (IM)
119
0
PETRA BAGO (POSKOK)
K007
435
0
NIKA KRIŠTO (KORYO-T)
50
0
IVONA JAŽIĆ (IM)
K009
158
0
ANTEA KUJUNDŽIĆ (IM)
435
0
NIKA KRIŠTO (KORYO-T)
Medalists
1. ANTEA KUJUNDŽIĆ, Imotski
2. NIKA KRIŠTO, KORYO-TG
3. PETRA BAGO, POSKOK - POSUŠJE
3. IVONA JAŽIĆ, Imotski