Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
14. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
Imotski
KORYO-TG
Magone Livno
Monter
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Student
TK Zadar
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti - 27
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 43
Mlađe kadetkinje - 24
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje - 51
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A +59
Kadeti B -33
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B +65
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Juniori -51
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -68
Juniorke +68
Kick (muški) - M1 (2017/16)
Kick (muški) - M1 (2015)
Kick (muški) - M3 (2014)
Kick (muški) - M4 (2013)
Kick (muški) - M5 (2012)
Kick (muški) - M6 (2011)
Kick (muški) - M7 (2010/2009)
Kick (ženski) - Ž1 (2017/16)
Kick (ženski) - Ž2 (2015)
Kick (ženski) - Ž3 (2014)
Kick (ženski) - Ž4 (2013)
Kick (ženski) - Ž5 (2012)
Kick (ženski) - Ž6 (2011)
Kick (ženski) - Ž7 (2010/2009)
Mlađe kadetkinje - 33
A010
223
1
MARCELA BATUR (TK ZD)
201
63
CVITA MIKULIĆ (IM)
A011
234
0
HANNA SIECZKOWSKA (IM)
431
0
TOMISLAVA TINA STANIĆ (KORYO-T)
A012
294
4
PETRA NAKIĆ (MONTR)
451
5
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
A013
260
0
MIA GLAVOTA (IM)
273
0
ASTA ŠESTO (MAG-LI)
A014
315
5
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
37
8
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
A015
42
21
IVONA JERKOVIĆ (IM)
280
0
MERJEM MEHIĆ (MAG-LI)
A016
326
4
JOSIPA UGLEŠIĆ (MONTR)
357
6
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
189
LARA KOLOVRAT (IM)
A041
201
19
CVITA MIKULIĆ (IM)
234
8
HANNA SIECZKOWSKA (IM)
A042
451
6
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
273
4
ASTA ŠESTO (MAG-LI)
A043
37
2
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
42
0
IVONA JERKOVIĆ (IM)
A044
357
12
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
189
5
LARA KOLOVRAT (IM)
A063
201
26
CVITA MIKULIĆ (IM)
451
4
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
A064
37
22
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
357
6
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
A075
201
2
CVITA MIKULIĆ (IM)
37
16
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
Dobitniki medalj
1. ANTONIJA MARJANOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. CVITA MIKULIĆ, Imotski
3. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
3. KAJA ANTEA JELIĆ, DIV KNIN