Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
Imotski
KORYO-TG
Magone Livno
Monter
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Student
TK Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 43
Kadeti B -37
Kadetkinje B -37
Juniori -51
Mlađe kadetkinje - 33
A010
223
1
MARCELA BATUR (TK ZD)
201
63
CVITA MIKULIĆ (IM)
A011
234
0
HANNA SIECZKOWSKA (IM)
431
0
TOMISLAVA TINA STANIĆ (KORYO-T)
A012
294
4
PETRA NAKIĆ (MONTR)
451
5
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
A013
260
0
MIA GLAVOTA (IM)
273
0
ASTA ŠESTO (MAG-LI)
A014
315
5
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
37
8
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
A015
42
21
IVONA JERKOVIĆ (IM)
280
0
MERJEM MEHIĆ (MAG-LI)
A016
326
4
JOSIPA UGLEŠIĆ (MONTR)
357
6
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
189
LARA KOLOVRAT (IM)
A041
201
19
CVITA MIKULIĆ (IM)
234
8
HANNA SIECZKOWSKA (IM)
A042
451
6
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
273
4
ASTA ŠESTO (MAG-LI)
A043
37
2
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
42
0
IVONA JERKOVIĆ (IM)
A044
357
12
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
189
5
LARA KOLOVRAT (IM)
A063
201
26
CVITA MIKULIĆ (IM)
451
4
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
A064
37
22
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
357
6
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
A075
201
2
CVITA MIKULIĆ (IM)
37
16
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. ANTONIJA MARJANOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. CVITA MIKULIĆ, Imotski
3. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
3. KAJA ANTEA JELIĆ, DIV KNIN
Mlađe kadetkinje - 43
B002
408
0
ENA TEREZA MIOČ (ŠUJICA )
300
0
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
238
JOSIPA ŠUĆUR (IM)
B003
211
2
KLARA JURAN (TK ZD)
298
8
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
226
KATIJA ĐEREK (IM)
B006
408
0
ENA TEREZA MIOČ (ŠUJICA )
238
2
JOSIPA ŠUĆUR (IM)
B007
298
0
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
226
5
KATIJA ĐEREK (IM)
B010
238
0
JOSIPA ŠUĆUR (IM)
226
2
KATIJA ĐEREK (IM)
Medalists
1. KATIJA ĐEREK, Imotski
2. JOSIPA ŠUĆUR, Imotski
3. PETRA VUČIČIĆ, Monter
3. ENA TEREZA MIOČ, ŠUJICA Tomislavgrad
Kadeti B -37
B021
429
0
NOA PERIĆ (KORYO-T)
270
0
LUKA BERAM (TK ZD)
383
FRANO CURAĆ (FORTECA)
B048
270
18
LUKA BERAM (TK ZD)
383
3
FRANO CURAĆ (FORTECA)
Medalists
1. LUKA BERAM, TK Zadar
2. FRANO CURAĆ, Forteca Korčula
3. NOA PERIĆ, KORYO-TG
3. ----
Kadetkinje B -37
B042
236
16
MARINA REBIĆ (IM)
268
1
LORETA BERAM (TK ZD)
Medalists
1. MARINA REBIĆ, Imotski
2. LORETA BERAM, TK Zadar
3. ----
3. ----
Juniori -51
C027
422
8
MARIJIO MARUNČIĆ (TKDGUSA)
285
14
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
C028
266
20
ANDREJ PERIĆ (IM)
465
6
MATIJA BERAM (TK ZD)
C050
285
9
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
266
14
ANDREJ PERIĆ (IM)
Medalists
1. ANDREJ PERIĆ, Imotski
2. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. MATIJA BERAM, TK Zadar
3. MARIJIO MARUNČIĆ, Gusar