Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti B -45
Juniorke -68
Juniorke +68
Male olimpijke A -30
Male olimpijke B -28
Kick (muški) -1 (2006, 2007)
Kick (muški) -2 (2008, 2009)
Kick (ženski) -1 (2006, 2007)
Kick (ženski) -2 (2008, 2009)
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
Kick (ženski) -4 (2012, 2013)
Mlađi kadeti -33
A001
303
1
SIMON LEŠ (CONTRA)
227
11
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
182
DINO VRBAN (BIST)
390
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A002
167
0
FILIP TOMINAC (TKDDS)
364
8
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
PETAR ŠVENDA (NA)
172
LEON SENICIC (BIST)
300
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A009
227
0
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
A010
182
23
DINO VRBAN (BIST)
390
2
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A011
364
2
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
0
PETAR ŠVENDA (NA)
A012
172
9
LEON SENICIC (BIST)
300
7
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
A030
227
9
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
182
14
DINO VRBAN (BIST)
A031
364
5
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
172
8
LEON SENICIC (BIST)
A042
182
10
DINO VRBAN (BIST)
172
17
LEON SENICIC (BIST)
Dobitniki medalj
1. LEON SENICIC, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. KREŠIMIR ČULIĆ, Novi Zagreb