Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti B -45
Kadeti B -65
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Mali olimpijci A -27
Mali olimpijci A -33
Mlađi kadeti -27
A034
210
8
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
397
29
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
Medalists
1. FRAN ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -39
A004
213
3
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
299
10
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
A005
256
14
DAVID PAVIĆ (SPRTUS)
305
5
BRUNO JURČIĆ (CONTRA)
A006
262
0
BARTOL VARŽIĆ (SPRTUS)
387
22
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
362
MATEJ ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
A026
299
12
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
256
2
DAVID PAVIĆ (SPRTUS)
A027
387
16
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
362
2
MATEJ ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
A040
299
11
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
387
9
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
Medalists
1. MATEJ BALJAK, Zagreb
2. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
3. DAVID PAVIĆ, SPIRITUS
3. MATEJ ŠIMOVIĆ, SPIRITUS
Mlađe kadetkinje +51
B024
301
4
AYLA SHATRI (ZAGREB)
216
24
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
239
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
B038
216
12
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
239
13
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
Medalists
1. DOROTEA JURIĆ, Lekenik
2. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. AYLA SHATRI, Zagreb
3. ----
Kadeti B -45
C005
100
32
EDI STIPANOVIĆ (NA)
339
0
MATEJ MAŠIĆ (MAKSMR)
123
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
222
IVAN POLJAK (PLTVICE)
73
VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ (MAKSMR)
C021
100
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
123
20
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
C022
222
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
73
0
VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ (MAKSMR)
C037
123
19
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
222
16
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. SREĆKO ZDUNIĆ, DUGO SELO
2. IVAN POLJAK, Plitvice
3. EDI STIPANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ, MAKSIMIR
Kadeti B -65
D017
14
6
ALEN FILIPOVIĆ (ZELINA)
221
26
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
2. ALEN FILIPOVIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -44
C016
159
41
LAURA LOVRINOV (DONAT)
224
44
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
166
CHIARA SLAVIĆ (COB)
C034
224
18
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
166
31
CHIARA SLAVIĆ (COB)
Medalists
1. CHIARA SLAVIĆ, Cobra
2. DORA GVOJIĆ, Plitvice
3. LAURA LOVRINOV, DONAT
3. ----
Kadetkinje B -55
D007
296
0
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
226
0
VALENTINA KOMŠO (PLTVICE)
225
ŠTEFICA ŠIŠKO (PLTVICE)
D026
296
22
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
225
1
ŠTEFICA ŠIŠKO (PLTVICE)
Medalists
1. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
2. ŠTEFICA ŠIŠKO, Plitvice
3. VALENTINA KOMŠO, Plitvice
3. ----
Kadetkinje B +59
D008
223
0
NIKA GVOJIĆ (PLTVICE)
335
27
NIKA BREZOVIĆ (TKD PRA)
366
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
D027
335
7
NIKA BREZOVIĆ (TKD PRA)
366
26
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. NIKA BREZOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. NIKA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Mali olimpijci A -27
E080
219
18
MARTIN VURNEK (PLTVICE)
177
8
PAVAO ZAJEC (BIST)
E081
293
13
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
399
30
ADAM JANDRAS (JASTREB)
E096
219
27
MARTIN VURNEK (PLTVICE)
399
6
ADAM JANDRAS (JASTREB)
Medalists
1. MARTIN VURNEK, Plitvice
2. ADAM JANDRAS, Jastreb
3. PAVAO ZAJEC, Bistra
3. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
Mali olimpijci A -33
E083
360
32
AUGUST LAMBAŠA (SIBENIK)
218
21
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
214
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
E098
360
9
AUGUST LAMBAŠA (SIBENIK)
214
14
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
Medalists
1. TIN VIDAS, SUŠAK
2. AUGUST LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. ----