Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
19. Adidas Maksimir Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Mlađe kadetkinje -33
C010
172
12
JOSIPA UGLEŠIĆ (MONTR)
85
13
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
91
KARLA BABIC (METALC)
C011
52
0
SARA MATASIĆ (GACKA)
3
0
EMA TOŠ (MAKSMR)
162
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
C012
85
3
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
91
12
KARLA BABIC (METALC)
C013
52
0
SARA MATASIĆ (GACKA)
162
0
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
C016
91
20
KARLA BABIC (METALC)
52
0
SARA MATASIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. KARLA BABIC, METALAC
2. SARA MATASIĆ, GACKA
3. ANTONIJA MARJANOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. PETRA UGLEŠIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje -36
C014
204
22
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
118
20
NIKA ĐURIĆ (S.SOKOL)
C015
69
9
ANA MARGETIĆ (TKDB)
189
10
LUCIJA VUCIĆ (FENVUK)
C017
204
9
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
189
0
LUCIJA VUCIĆ (FENVUK)
Osvajači medalja
1. ANA HORVATIĆ, Ozalj
2. LUCIJA VUCIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. NIKA ĐURIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ANA MARGETIĆ, Breznica
Mlađe kadetkinje -39
C018
107
0
JULIJA BUKOVAC (OTOČAC)
11
5
GABRIJELA TOKIĆ (MLADOST)
166
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
108
EMA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
170
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
C020
11
6
GABRIJELA TOKIĆ (MLADOST)
166
12
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
C019
108
8
EMA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
170
6
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
C023
166
8
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
108
2
EMA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
Osvajači medalja
1. PETRA BAŠIĆ, Monter
2. EMA DUBRAVČIĆ, OTOČAC
3. GABRIJELA TOKIĆ, Mladost Luka
3. PETRA VUČIČIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje -43
C021
92
8
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
43
0
TARA LEMAIĆ (GACKA)
C022
93
10
ANAMARIJA ČUBRILO (METALC)
157
0
IRINA NIKIČ (ZELINA)
C024
92
3
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
93
2
ANAMARIJA ČUBRILO (METALC)
Osvajači medalja
1. LANA MEŠTROVIĆ, METALAC
2. ANAMARIJA ČUBRILO, METALAC
3. TARA LEMAIĆ, GACKA
3. IRINA NIKIČ, ZELINGRAD
Mlađe kadetkinje -51
C025
171
0
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
181
3
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ZLENDIĆ, Monter
2. ANTEA DUPLIĆ, Monter
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
C026
98
9
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
167
4
KATARINA ZOLTNER (MONTR)
36
ANDREA GRBIĆ (GACKA)
C028
98
7
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
36
0
ANDREA GRBIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. FRANKA TURKOVIĆ, TKD BRINJE
2. ANDREA GRBIĆ, GACKA
3. KATARINA ZOLTNER, Monter
3. ----