Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Limači A
Limačice A
Limači B
Limačice B
Školarci
Školarke
Kick (muški)
Kick (ženski)
Family Kick (muški)
Family Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniori -48
Juniori -51
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori -48
E042
228
17
FRAN RADEK (METALC)
246
10
MATEJ ORLOVIĆ (MAG-LI)
Medalists
1. FRAN RADEK, METALAC
2. MATEJ ORLOVIĆ, Magone Livno
3. ----
3. ----
Juniori -51
E033
373
18
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
515
21
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
559
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
E043
515
0
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
559
0
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
Medalists
1. MICHAL MATIKO, Black Tiger Snina
2. KERIM OMERBEGOVIC, Novi Grad Sarajevo
3. TOMISLAV ČUPIĆ, ZG-DUBRAVA
3. ----
Juniori -59
F001
298
0
MATEJ HORVAT (JASTREB)
553
0
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
628
ROKO BLAŽIČKO (IO)
763
MATEO PRIŠLIN (ELITE)
345
DOMINIK GREIFENSTEIN (SAJNAM)
635
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
544
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
211
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
694
PATRIK BOGELJIC (TIM BOS)
F013
298
14
MATEJ HORVAT (JASTREB)
628
15
ROKO BLAŽIČKO (IO)
F014
763
10
MATEO PRIŠLIN (ELITE)
345
17
DOMINIK GREIFENSTEIN (SAJNAM)
F015
635
23
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
544
4
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
F016
211
26
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
694
14
PATRIK BOGELJIC (TIM BOS)
F036
628
0
ROKO BLAŽIČKO (IO)
345
0
DOMINIK GREIFENSTEIN (SAJNAM)
F037
635
32
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
211
12
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
F049
345
12
DOMINIK GREIFENSTEIN (SAJNAM)
635
35
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. DOMINIK GREIFENSTEIN, Sajnami
3. ALAN VAJNART, Dubrava
3. ROKO BLAŽIČKO, ION
Juniori -63
F010
136
0
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
565
0
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
631
PATRIK PAVLEKOVIĆ (IO)
F011
633
3
VALENTINO HODNIK (IO)
425
9
GIVANNI SLANEC (KOSICE)
643
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
F032
136
8
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
631
33
PATRIK PAVLEKOVIĆ (IO)
F033
425
4
GIVANNI SLANEC (KOSICE)
643
16
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
F047
631
37
PATRIK PAVLEKOVIĆ (IO)
643
17
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
Medalists
1. PATRIK PAVLEKOVIĆ, ION
2. MARKO LIPOVAC, Jastreb
3. DAVID JAPEC, Dubrava
3. GIVANNI SLANEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Juniori -68
F012
286
23
MARIO GALIĆ (JASTREB)
489
1
ZEJD IVKOVIĆ (BUGOJNO)
431
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
387
TOMISLAV BEBIĆ (ZGDUB)
3
LUKA STANOJLOVIĆ (TKAZIJA)
F034
286
11
MARIO GALIĆ (JASTREB)
431
12
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
F035
387
5
TOMISLAV BEBIĆ (ZGDUB)
3
25
LUKA STANOJLOVIĆ (TKAZIJA)
F048
431
26
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
3
11
LUKA STANOJLOVIĆ (TKAZIJA)
Medalists
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. LUKA STANOJLOVIĆ, Taekwondo club Azija
3. MARIO GALIĆ, Jastreb
3. TOMISLAV BEBIĆ, ZG-DUBRAVA
Juniori -73
F022
16
34
STEFAN TAKOV (TKAZIJA)
385
6
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
F023
601
18
DINO PRELOG (MASTER)
98
7
MARKO MIŠIĆ (MAG-LI)
F042
16
44
STEFAN TAKOV (TKAZIJA)
601
2
DINO PRELOG (MASTER)
Medalists
1. STEFAN TAKOV, Taekwondo club Azija
2. DINO PRELOG, MASTER
3. TONI GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
3. MARKO MIŠIĆ, Magone Livno