Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Limači A
Limačice A
Limači B
Limačice B
Školarci
Školarke
Kick (muški)
Kick (ženski)
Family Kick (muški)
Family Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Juniorke -42
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -68
Juniorke -42
D041
142
31
NIKOLINA MANDIĆ (DUBRAVA)
332
22
NINA JAVORSKY (ELITE)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA MANDIĆ, Dubrava
2. NINA JAVORSKY, ELITE
3. ----
3. ----
Juniorke -52
C017
370
6
FURJAN EMA (ZGDUB)
481
26
SAŠA BERGANT (SILLA)
626
KATJA BARIĆ (IO)
550
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
462
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
C037
481
14
SAŠA BERGANT (SILLA)
626
16
KATJA BARIĆ (IO)
C038
550
1
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
462
15
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
C049
626
26
KATJA BARIĆ (IO)
462
11
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. KATJA BARIĆ, ION
2. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. SAŠA BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. NIKA GROZDEK, MAKSIMIR
Juniorke -55
C030
338
21
TENA SMILJANIĆ (BKEGLEV)
257
20
PAOLA DODIG (ZAPREŠI)
222
MARINA ČUNKO (TKSUŠAK)
C045
338
18
TENA SMILJANIĆ (BKEGLEV)
222
4
MARINA ČUNKO (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. TENA SMILJANIĆ, TCZ Ban Keglević
2. MARINA ČUNKO, SUŠAK
3. PAOLA DODIG, Zaprešić_
3. ----
Juniorke -59
F024
146
18
JOSIPA PAPIĆ (ZAGREB)
51
33
LEA ŠPEHAR (PANTERA)
F025
627
2
BOŽIČEVIĆ MIA (IO)
1
26
ALEKSANDRA PERIŠIĆ (TKAZIJA)
F043
51
8
LEA ŠPEHAR (PANTERA)
1
28
ALEKSANDRA PERIŠIĆ (TKAZIJA)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA PERIŠIĆ, Taekwondo club Azija
2. LEA ŠPEHAR, Pantera
3. BOŽIČEVIĆ MIA, ION
3. JOSIPA PAPIĆ, Zagreb
Juniorke -68
F026
764
0
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
760
0
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
F027
243
0
MARIJA KNEBL (MAKSMR)
549
0
ADNA BORIĆ (TKDNGS)
F044
764
31
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
243
2
MARIJA KNEBL (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. PAULA TANDARA, Dubrava
2. MARIJA KNEBL, MAKSIMIR
3. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. ADNA BORIĆ, Novi Grad Sarajevo