Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Limači A
Limačice A
Limači B
Limačice B
Školarci
Školarke
Kick (muški)
Kick (ženski)
Family Kick (muški)
Family Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniorke -42
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -68
Juniorke -42
D041
142
31
NIKOLINA MANDIĆ (DUBRAVA)
332
22
NINA JAVORSKY (ELITE)
Medalists
1. NIKOLINA MANDIĆ, Dubrava
2. NINA JAVORSKY, ELITE
3. ----
3. ----
Juniorke -52
C017
370
6
FURJAN EMA (ZGDUB)
481
26
SAŠA BERGANT (SILLA)
626
KATJA BARIĆ (IO)
550
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
462
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
C037
481
14
SAŠA BERGANT (SILLA)
626
16
KATJA BARIĆ (IO)
C038
550
1
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
462
15
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
C049
626
26
KATJA BARIĆ (IO)
462
11
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
Medalists
1. KATJA BARIĆ, ION
2. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. SAŠA BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. NIKA GROZDEK, MAKSIMIR
Juniorke -55
C030
338
21
TENA SMILJANIĆ (BKEGLEV)
257
20
PAOLA DODIG (ZAPREŠI)
222
MARINA ČUNKO (TKSUŠAK)
C045
338
18
TENA SMILJANIĆ (BKEGLEV)
222
4
MARINA ČUNKO (TKSUŠAK)
Medalists
1. TENA SMILJANIĆ, TCZ Ban Keglević
2. MARINA ČUNKO, SUŠAK
3. PAOLA DODIG, Zaprešić_
3. ----
Juniorke -59
F024
146
18
JOSIPA PAPIĆ (ZAGREB)
51
33
LEA ŠPEHAR (PANTERA)
F025
627
2
BOŽIČEVIĆ MIA (IO)
1
26
ALEKSANDRA PERIŠIĆ (TKAZIJA)
F043
51
8
LEA ŠPEHAR (PANTERA)
1
28
ALEKSANDRA PERIŠIĆ (TKAZIJA)
Medalists
1. ALEKSANDRA PERIŠIĆ, Taekwondo club Azija
2. LEA ŠPEHAR, Pantera
3. BOŽIČEVIĆ MIA, ION
3. JOSIPA PAPIĆ, Zagreb
Juniorke -68
F026
764
0
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
760
0
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
F027
243
0
MARIJA KNEBL (MAKSMR)
549
0
ADNA BORIĆ (TKDNGS)
F044
764
31
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
243
2
MARIJA KNEBL (MAKSMR)
Medalists
1. PAULA TANDARA, Dubrava
2. MARIJA KNEBL, MAKSIMIR
3. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. ADNA BORIĆ, Novi Grad Sarajevo