Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Limači A
Limačice A
Limači B
Limačice B
Školarci
Školarke
Kick (muški)
Kick (ženski)
Family Kick (muški)
Family Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Family Kick (muški) - 2006-2008
Family Kick (muški) - 2009-2010
Family Kick (muški) - 2011-2012
Family Kick (muški) - 2013
Family Kick (muški) - 2006-2008
H063
112
0
DAVID CRNČIĆ (TKV)
19
0
PETAR NEDELJKOVIĆ (TKAZIJA)
Medalists
1. PETAR NEDELJKOVIĆ, Taekwondo club Azija
2. DAVID CRNČIĆ, VRBOVEC
3. ----
3. ----
Family Kick (muški) - 2009-2010
H
312
0
TIN HLOBIK (JASTREB)
509
0
VALENTINO GARIP (ZGDUB)
H
163
0
FILIP DUKARIĆ (JASTREB)
113
0
TEO CRNČIĆ (TKV)
H
446
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
103
0
MATEJ HRGIĆ (TKV)
440
DANIEL KOŽUL (JASTREB)
H
442
0
PETAR MARKOTIĆ (JASTREB)
504
0
DOMAGOJ ČABRIĆ (ZGDUB)
190
JAN SCHWARZ (JASTREB)
H
449
0
MARIJAN KIRETA (JASTREB)
124
0
VITO NAĐEN (TKV)
510
DOMAGOJ DUVNJAK (ZGDUB)
H
312
0
TIN HLOBIK (JASTREB)
163
0
FILIP DUKARIĆ (JASTREB)
H
446
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
440
0
DANIEL KOŽUL (JASTREB)
H
442
0
PETAR MARKOTIĆ (JASTREB)
190
0
JAN SCHWARZ (JASTREB)
H
124
0
VITO NAĐEN (TKV)
510
0
DOMAGOJ DUVNJAK (ZGDUB)
H
312
0
TIN HLOBIK (JASTREB)
446
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
H
442
0
PETAR MARKOTIĆ (JASTREB)
124
0
VITO NAĐEN (TKV)
H
446
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
442
0
PETAR MARKOTIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PETAR MARKOTIĆ, Jastreb
2. NOA PRADEGAN, Jastreb
3. VITO NAĐEN, VRBOVEC
3. TIN HLOBIK, Jastreb
Family Kick (muški) - 2011-2012
H076
776
0
LOVRO ŠKRLEC (JASTREB)
774
0
ROKO PIHLER (JASTREB)
H077
184
0
NOLAN ĐAPO (JASTREB)
506
0
DAVID KUKEC (ZGDUB)
H078
367
0
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
427
0
ADAM JANDRAS (JASTREB)
168
SAŠA KASAP (JASTREB)
H079
369
0
MARKO RAKO (JASTREB)
433
0
IVICA ZOVKO (JASTREB)
H080
183
0
MARKO DUNDJER (JASTREB)
499
0
GREGOR RUDIĆ (ZGDUB)
H081
189
0
VIKTOR STILINOVIĆ (JASTREB)
187
0
DAVID KUŠEVIĆ (JASTREB)
180
BRUNO TOMIĆ (JASTREB)
H082
197
0
NOA LEŽAJA (JASTREB)
195
0
FILIP LOVREKOVIĆ (JASTREB)
H083
775
0
BORNA JANKOVIĆ (JASTREB)
498
0
LUKA MIHALJEVIĆ (ZGDUB)
H084
437
0
JAKŠA ĐUMLIJA (JASTREB)
188
0
NIKO KRANJČEC (JASTREB)
177
LUKA BILIČIĆ (JASTREB)
H085
448
0
MAKSIM BOŠNJAK (JASTREB)
684
0
DAVOR VUKMAN (JASTREB)
173
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
H086
196
0
LOREN GALIĆ (JASTREB)
457
0
FRAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
365
FRAN TURJANSKI (JASTREB)
H087
776
0
LOVRO ŠKRLEC (JASTREB)
184
0
NOLAN ĐAPO (JASTREB)
H088
427
0
ADAM JANDRAS (JASTREB)
168
0
SAŠA KASAP (JASTREB)
H089
433
0
IVICA ZOVKO (JASTREB)
499
0
GREGOR RUDIĆ (ZGDUB)
H090
189
0
VIKTOR STILINOVIĆ (JASTREB)
180
0
BRUNO TOMIĆ (JASTREB)
H091
197
0
NOA LEŽAJA (JASTREB)
775
0
BORNA JANKOVIĆ (JASTREB)
H092
188
0
NIKO KRANJČEC (JASTREB)
177
0
LUKA BILIČIĆ (JASTREB)
H093
448
0
MAKSIM BOŠNJAK (JASTREB)
173
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
H094
457
0
FRAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
365
0
FRAN TURJANSKI (JASTREB)
H095
184
0
NOLAN ĐAPO (JASTREB)
427
0
ADAM JANDRAS (JASTREB)
H096
499
0
GREGOR RUDIĆ (ZGDUB)
189
0
VIKTOR STILINOVIĆ (JASTREB)
H097
197
0
NOA LEŽAJA (JASTREB)
188
0
NIKO KRANJČEC (JASTREB)
H098
448
0
MAKSIM BOŠNJAK (JASTREB)
365
0
FRAN TURJANSKI (JASTREB)
H099
184
0
NOLAN ĐAPO (JASTREB)
189
0
VIKTOR STILINOVIĆ (JASTREB)
H100
197
0
NOA LEŽAJA (JASTREB)
448
0
MAKSIM BOŠNJAK (JASTREB)
H101
184
0
NOLAN ĐAPO (JASTREB)
197
0
NOA LEŽAJA (JASTREB)
Medalists
1. NOLAN ĐAPO, Jastreb
2. NOA LEŽAJA, Jastreb
3. VIKTOR STILINOVIĆ, Jastreb
3. MAKSIM BOŠNJAK, Jastreb
Family Kick (muški) - 2013
H102
507
0
PETAR DUVNJAK (ZGDUB)
193
0
NIKOLA ZOVKO (JASTREB)
192
DOMAGOJ JOZIĆ (JASTREB)
H103
505
0
JAKOV ZUKANOVIĆ (ZGDUB)
194
0
LUKA MIKELIN (JASTREB)
372
ŠIME KNEZ (JASTREB)
H104
193
0
NIKOLA ZOVKO (JASTREB)
192
0
DOMAGOJ JOZIĆ (JASTREB)
H105
194
0
LUKA MIKELIN (JASTREB)
372
0
ŠIME KNEZ (JASTREB)
H106
192
0
DOMAGOJ JOZIĆ (JASTREB)
372
0
ŠIME KNEZ (JASTREB)
Medalists
1. DOMAGOJ JOZIĆ, Jastreb
2. ŠIME KNEZ, Jastreb
3. NIKOLA ZOVKO, Jastreb
3. LUKA MIKELIN, Jastreb