001 | 1/8 | Juniori -59 | MATEJ HORVAT (Jastreb) |
WDR | SADMIR HABIBOVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
002 | 1/4 | Kadetkinje -41 | GABRIJELA FEHERVARI (BANIJA PANDAS) |
PTF 13:3 | EMA KOVAČ (ION) |
003 | 1/4 | Kadetkinje -41 | NIKA ČREP (ION) |
PTF 13:21 | TEA TRUPKOVIĆ (DUGA RESA) |
004 | 1/4 | Kadetkinje -41 | MAREA VODOPIJA (Cobra) |
PTF 9:5 | ANDREA BARTULAC (GACKA) |
005 | 1/4 | Kadetkinje -41 | PAULA ŠPER (ION) |
PTG 20:0 | ANDREA MANDZAKOVA (Black Tiger Snina) |
006 | 1/4 | Kadetkinje +59 | VERONIKA BUNDALO (SPIRITUS) |
PTF 9:19 | ANASTASIA LAKATOŠ (Jastreb) |
007 | 1/4 | Kadetkinje +59 | GABRIJELA DANANIĆ (ZELINGRAD) |
PTG 3:31 | DORA PERIĆ (MAKSIMIR) |
008 | 1/4 | Kadetkinje +59 | KATJA BRDOVČAK (TCZ Ban Keglević) |
PTF 8:5 | ANA RENE COLAK (Jastreb) |
009 | 1/4 | Kadetkinje +59 | KLARA DABO-PERANIĆ (Novalja) |
PTF 4:21 | MARTINA TOLO (Magone Livno) |
010 | 1/4 | Juniori -63 | DAVID JAPEC (Dubrava) |
WDR | NEDŽAD HUSIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
011 | 1/4 | Juniori -63 | VALENTINO HODNIK (ION) |
PTF 3:9 | GIVANNI SLANEC (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
012 | 1/4 | Juniori -68 | MARIO GALIĆ (Jastreb) |
PTF 23:1 | ZEJD IVKOVIĆ (BUGOJNO) |
013 | 1/4 | Juniori -59 | MATEJ HORVAT (Jastreb) |
SDP 14:15 | ROKO BLAŽIČKO (ION) |
014 | 1/4 | Juniori -59 | MATEO PRIŠLIN (ELITE) |
PTF 10:17 | DOMINIK GREIFENSTEIN (Sajnami) |
015 | 1/4 | Juniori -59 | JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (Jastreb) |
PTF 23:4 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
016 | 1/4 | Juniori -59 | ALAN VAJNART (Dubrava) |
PTF 26:14 | PATRIK BOGELJIC (TIM BOSNA) |
017 | 1/2 | Kadeti -61 | PATRICK KRIZMAN (ZG-DUBRAVA) |
WDR | MARIAN PLAZANIĆ (Novalja) |
018 | 1/2 | Kadeti +65 | DRAŽEN SMOTALIĆ (Dubrava) |
PTF 12:0 | LUKA PRELOG (MASTER) |
019 | 1/2 | Kadeti +65 | IVAN DANANIĆ (ZELINGRAD) |
PTG 0:22 | LOVRO MILOŠ (Jastreb) |
020 | 1/2 | Kadetkinje -59 | PETRA MEDAR (ION) |
PTF 13:11 | EVA JAKŠIĆ (Dubrava) |
021 | 1/2 | Kadetkinje -59 | KLARA POLIĆ (SUŠAK) |
PTF 9:0 | KRISTINA MANDZAKOVÁ (Black Tiger Snina) |
022 | 1/2 | Juniori -73 | STEFAN TAKOV (Taekwondo club Azija) |
PTF 34:6 | TONI GOLOMEIĆ (ZG-DUBRAVA) |
023 | 1/2 | Juniori -73 | DINO PRELOG (MASTER) |
PTF 18:7 | MARKO MIŠIĆ (Magone Livno) |
024 | 1/2 | Juniorke -59 | JOSIPA PAPIĆ (Zagreb) |
PTF 18:33 | LEA ŠPEHAR (Pantera) |
025 | 1/2 | Juniorke -59 | BOŽIČEVIĆ MIA (ION) |
PTF 2:26 | ALEKSANDRA PERIŠIĆ (Taekwondo club Azija) |
026 | 1/2 | Juniorke -68 | PAULA TANDARA (Dubrava) |
WDR | KAROLÍNA MRAVCOVÁ (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
027 | 1/2 | Juniorke -68 | MARIJA KNEBL (MAKSIMIR) |
WDR | ADNA BORIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
028 | 1/2 | Kadetkinje -41 | GABRIJELA FEHERVARI (BANIJA PANDAS) |
PTF 5:2 | TEA TRUPKOVIĆ (DUGA RESA) |
029 | 1/2 | Kadetkinje -41 | MAREA VODOPIJA (Cobra) |
PTF 10:14 | PAULA ŠPER (ION) |
030 | 1/2 | Kadetkinje +59 | ANASTASIA LAKATOŠ (Jastreb) |
PTF 3:16 | DORA PERIĆ (MAKSIMIR) |
031 | 1/2 | Kadetkinje +59 | KATJA BRDOVČAK (TCZ Ban Keglević) |
PTF 20:10 | MARTINA TOLO (Magone Livno) |
032 | 1/2 | Juniori -63 | DAVID JAPEC (Dubrava) |
PTF 8:33 | PATRIK PAVLEKOVIĆ (ION) |
033 | 1/2 | Juniori -63 | GIVANNI SLANEC (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
PTF 4:16 | MARKO LIPOVAC (Jastreb) |
034 | 1/2 | Juniori -68 | MARIO GALIĆ (Jastreb) |
PTF 11:12 | GABRIEL BRISKAR (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
035 | 1/2 | Juniori -68 | TOMISLAV BEBIĆ (ZG-DUBRAVA) |
PTF 5:25 | LUKA STANOJLOVIĆ (Taekwondo club Azija) |
036 | 1/2 | Juniori -59 | ROKO BLAŽIČKO (ION) |
PTF | DOMINIK GREIFENSTEIN (Sajnami) |
037 | 1/2 | Juniori -59 | JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (Jastreb) |
PTG 32:12 | ALAN VAJNART (Dubrava) |
038 | 1/1 | Kadetkinje -44 | NICOLE ROGAR (ION) |
RSC 17:0 | MELANI HABDIJA (Radnik) |
039 | 1/1 | Kadeti -61 | PATRICK KRIZMAN (ZG-DUBRAVA) |
PTF 4:15 | MATEJ HABDIJA (Radnik) |
040 | 1/1 | Kadeti +65 | DRAŽEN SMOTALIĆ (Dubrava) |
PTF 16:2 | LOVRO MILOŠ (Jastreb) |
041 | 1/1 | Kadetkinje -59 | PETRA MEDAR (ION) |
PTF 6:28 | KLARA POLIĆ (SUŠAK) |
042 | 1/1 | Juniori -73 | STEFAN TAKOV (Taekwondo club Azija) |
PTF 44:2 | DINO PRELOG (MASTER) |
043 | 1/1 | Juniorke -59 | LEA ŠPEHAR (Pantera) |
PTF 8:28 | ALEKSANDRA PERIŠIĆ (Taekwondo club Azija) |
044 | 1/1 | Juniorke -68 | PAULA TANDARA (Dubrava) |
PTF 31:2 | MARIJA KNEBL (MAKSIMIR) |
045 | 1/1 | Kadetkinje -41 | GABRIJELA FEHERVARI (BANIJA PANDAS) |
PTF 1:7 | PAULA ŠPER (ION) |
046 | 1/1 | Kadetkinje +59 | DORA PERIĆ (MAKSIMIR) |
PTF 25:21 | KATJA BRDOVČAK (TCZ Ban Keglević) |
047 | 1/1 | Juniori -63 | PATRIK PAVLEKOVIĆ (ION) |
PTG 37:17 | MARKO LIPOVAC (Jastreb) |
048 | 1/1 | Juniori -68 | GABRIEL BRISKAR (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
PTF 26:11 | LUKA STANOJLOVIĆ (Taekwondo club Azija) |
049 | 1/1 | Juniori -59 | DOMINIK GREIFENSTEIN (Sajnami) |
PTF 12:35 | JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (Jastreb) |