Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Limači A-30
Limači B-27
Školarci -36
Školarke -30
Kick (muški) - 2006-2008
Kick (muški) - 2009-2010
Kick (muški) - 2011-2012
Kick (ženski) - 2006-2008
Kick (ženski) - 2009-2010
Kick (ženski) - 2011-2012
Family Kick (ženski) - 2009-2010
Kick (muški) - 2006-2008
H001
62
0
TIBOR MAKAR (FOX)
276
0
TOM SULIMANOVIĆ (ZAPREŠI)
595
GUDELJ IVAN (ZAPREŠI)
166
PETAR MARIJANOVIĆ (TKV)
271
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
H002
245
0
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
272
0
BORNA LISAK (ZAPREŠI)
311
LEO RUDNICKI (JASTREB)
589
PATRIK HARČA (RADNIK)
274
VITO POSTOVIĆ (ZAPREŠI)
H003
276
0
TOM SULIMANOVIĆ (ZAPREŠI)
595
0
GUDELJ IVAN (ZAPREŠI)
H004
166
0
PETAR MARIJANOVIĆ (TKV)
271
0
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
H005
245
0
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
311
0
LEO RUDNICKI (JASTREB)
H006
589
0
PATRIK HARČA (RADNIK)
274
0
VITO POSTOVIĆ (ZAPREŠI)
H007
276
0
TOM SULIMANOVIĆ (ZAPREŠI)
271
0
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
H008
245
0
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
274
0
VITO POSTOVIĆ (ZAPREŠI)
H009
271
0
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
245
0
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. FRAN ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
2. MARKO MANHARDT, Zaprešić_
3. VITO POSTOVIĆ, Zaprešić_
3. TOM SULIMANOVIĆ, Zaprešić_