Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Cup of The Ambassador of The Republic of Korea
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets (male) -37
Kids B (female)-20
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -43
Family Kick (male) - 2011-2012
Younger cadets (female) -30
G001
642
30
EMA FILA (ORKAAS)
529
21
GRETA BRUSIĆ (TKSUŠAK)
719
MARCELA SIPIC (METALC)
248
LAURA POSLON (RUG)
46
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
521
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
39
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
389
IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZGDUB)
647
GABRIJELA BERTOVIĆ (ORKAAS)
G012
642
18
EMA FILA (ORKAAS)
719
11
MARCELA SIPIC (METALC)
G013
248
16
LAURA POSLON (RUG)
46
15
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
G014
521
34
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
39
3
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
G015
389
14
IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZGDUB)
647
6
GABRIJELA BERTOVIĆ (ORKAAS)
G032
642
20
EMA FILA (ORKAAS)
248
9
LAURA POSLON (RUG)
G033
521
23
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
389
2
IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZGDUB)
G046
642
6
EMA FILA (ORKAAS)
521
13
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
Medalists
1. LUCIJA BRCKO, JAKOVLJE
2. EMA FILA, ORKA AS
3. IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ, ZG-DUBRAVA
3. LAURA POSLON, RUGVICA