Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadetkinje -30
Kadeti -33
Kadeti -45
Kadeti -57
Kadeti -61
Juniori -51
Juniori -68
Juniori -73
Juniorke -52
Limači A-21
Limači A-25
Limači A-27
Limači A-36
Limači A+40
Školarci -43
Školarci -51
Školarke -30
Školarke -39
Školarke -43
Family Kick (muški) - 2009-2010
Family Kick (muški) - 2011-2012
Family Kick (muški) - 2013
Family Kick (ženski) - 2011-2012
Family Kick (ženski) - 2013
Family Kick (muški) - 2009-2010
H
312
0
TIN HLOBIK (JASTREB)
509
0
VALENTINO GARIP (ZGDUB)
H
163
0
FILIP DUKARIĆ (JASTREB)
113
0
TEO CRNČIĆ (TKV)
H
446
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
103
0
MATEJ HRGIĆ (TKV)
440
DANIEL KOŽUL (JASTREB)
H
442
0
PETAR MARKOTIĆ (JASTREB)
504
0
DOMAGOJ ČABRIĆ (ZGDUB)
190
JAN SCHWARZ (JASTREB)
H
449
0
MARIJAN KIRETA (JASTREB)
124
0
VITO NAĐEN (TKV)
510
DOMAGOJ DUVNJAK (ZGDUB)
H
312
0
TIN HLOBIK (JASTREB)
163
0
FILIP DUKARIĆ (JASTREB)
H
446
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
440
0
DANIEL KOŽUL (JASTREB)
H
442
0
PETAR MARKOTIĆ (JASTREB)
190
0
JAN SCHWARZ (JASTREB)
H
124
0
VITO NAĐEN (TKV)
510
0
DOMAGOJ DUVNJAK (ZGDUB)
H
312
0
TIN HLOBIK (JASTREB)
446
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
H
442
0
PETAR MARKOTIĆ (JASTREB)
124
0
VITO NAĐEN (TKV)
H
446
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
442
0
PETAR MARKOTIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PETAR MARKOTIĆ, Jastreb
2. NOA PRADEGAN, Jastreb
3. VITO NAĐEN, VRBOVEC
3. TIN HLOBIK, Jastreb