Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -41
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Limačice B-27
Školarke -30
Kick (ženski) - 2006-2008
Kick (ženski) - 2011-2012
Školarke -30
G001
642
30
EMA FILA (ORKAAS)
529
21
GRETA BRUSIĆ (TKSUŠAK)
719
MARCELA SIPIC (METALC)
248
LAURA POSLON (RUG)
46
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
521
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
39
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
389
IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZGDUB)
647
GABRIJELA BERTOVIĆ (ORKAAS)
G012
642
18
EMA FILA (ORKAAS)
719
11
MARCELA SIPIC (METALC)
G013
248
16
LAURA POSLON (RUG)
46
15
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
G014
521
34
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
39
3
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
G015
389
14
IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZGDUB)
647
6
GABRIJELA BERTOVIĆ (ORKAAS)
G032
642
20
EMA FILA (ORKAAS)
248
9
LAURA POSLON (RUG)
G033
521
23
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
389
2
IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZGDUB)
G046
642
6
EMA FILA (ORKAAS)
521
13
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BRCKO, JAKOVLJE
2. EMA FILA, ORKA AS
3. IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ, ZG-DUBRAVA
3. LAURA POSLON, RUGVICA