Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje +51
Kadeti -41
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -55
E009
537
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
758
0
VERONIKA SPODNIAKOVA (FALCON)
100
PETRA MRZLJAK (ELITE)
44
DORIS SKORIN (LOTUS)
74
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
398
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
687
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
463
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
429
INJA MEIĆ (COB)
E025
537
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
100
0
PETRA MRZLJAK (ELITE)
E026
44
9
DORIS SKORIN (LOTUS)
74
8
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
E027
398
0
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
687
0
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
E028
463
8
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
429
19
INJA MEIĆ (COB)
E038
100
10
PETRA MRZLJAK (ELITE)
44
2
DORIS SKORIN (LOTUS)
E039
687
0
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
429
0
INJA MEIĆ (COB)
E046
100
4
PETRA MRZLJAK (ELITE)
687
23
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
Dobitniki medalj
1. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
2. PETRA MRZLJAK, ELITE
3. INJA MEIĆ, Cobra
3. DORIS SKORIN, LOTUS