Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadetkinje -36
Kadeti -37
Kadetkinje -51
Mlađi kadeti -33
A007
726
15
SANDI SRDOVIĆ (M. GRAD)
750
25
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
A008
723
10
MISLAV VUČAK (IO)
301
12
IVAN VARGA (JASTREB)
A009
695
0
IVAN JAJČAN (TKDDS)
746
18
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
A010
461
12
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
360
8
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
A011
698
22
LEON JOSIPOVIĆ (TKDDS)
742
20
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
A012
701
2
VIKTOR VRBAN (IO)
357
8
MARKO POSAVEC (JASTREB)
A013
671
9
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
308
16
LEONARDO OBROVAC (TKDDRHR)
A014
578
4
ANTONIO VEČENAJ (SPRTUS)
149
25
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
A032
750
12
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
301
20
IVAN VARGA (JASTREB)
A033
746
3
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
461
19
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
A034
698
3
LEON JOSIPOVIĆ (TKDDS)
357
16
MARKO POSAVEC (JASTREB)
A035
308
19
LEONARDO OBROVAC (TKDDRHR)
149
33
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
A049
301
0
IVAN VARGA (JASTREB)
461
26
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
A050
357
18
MARKO POSAVEC (JASTREB)
149
13
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
A059
461
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
357
0
MARKO POSAVEC (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MARKO POSAVEC, Jastreb
3. IVAN VARGA, Jastreb
3. MATEJ BALJAK, Zagreb