Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -37
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadetkinje -41
Kadetkinje -59
Juniori -51
Školarci -27
Školarci -36
Školarci -51
Školarke -27
Školarke -33
Školarke +51
Kadeti -49
C005
145
13
MATEJ BARAĆ (ZAGREB)
279
22
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
C006
305
1
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
479
8
NIK BERGANT (SILLA)
C007
76
15
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
30
28
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
660
NIKOLA LUKIĆ (TKAZIJA)
C008
756
17
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
678
12
KARLO FRANCETIĆ (NOVIZ)
604
ALAN ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
C009
679
0
TONI BUCKOVIĆ (IO)
513
0
DUŠAN LOPATA (TAEKWON)
712
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
C022
279
15
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
479
26
NIK BERGANT (SILLA)
C023
30
6
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
660
27
NIKOLA LUKIĆ (TKAZIJA)
C024
756
10
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
604
8
ALAN ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
C025
679
21
TONI BUCKOVIĆ (IO)
712
11
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
C041
479
6
NIK BERGANT (SILLA)
660
27
NIKOLA LUKIĆ (TKAZIJA)
C042
756
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
679
22
TONI BUCKOVIĆ (IO)
C051
660
23
NIKOLA LUKIĆ (TKAZIJA)
679
2
TONI BUCKOVIĆ (IO)
Osvajači medalja
1. NIKOLA LUKIĆ, Taekwondo club Azija
2. TONI BUCKOVIĆ, ION
3. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. DOMINIK DEDIĆ, Čigra