Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadetkinje -24
Juniori -51
Juniori -59
Juniori -63
Juniorke -68
Mlađi kadeti -43
A015
703
18
BATINIĆ FILIP (IO)
127
4
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
A016
155
7
JAN GVOZDEN (DUBRAVA)
532
11
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
A017
307
1
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
391
5
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
A018
156
0
DORIAN SREMEC (DUBRAVA)
527
0
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
A019
397
18
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
120
8
DOMAGOJ KORNET (TKV)
A020
469
11
ANTONIO VOLJAVEC (DUBRAVA)
84
9
ROKO GLIGORA (NOVALJA)
A021
500
11
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
574
4
IVAN MAHOVLIĆ (SPRTUS)
705
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
A036
703
0
BATINIĆ FILIP (IO)
532
11
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
A037
391
1
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
156
11
DORIAN SREMEC (DUBRAVA)
A038
397
4
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
469
13
ANTONIO VOLJAVEC (DUBRAVA)
A039
500
20
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
705
6
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
A051
532
6
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
156
21
DORIAN SREMEC (DUBRAVA)
A052
469
7
ANTONIO VOLJAVEC (DUBRAVA)
500
12
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
A060
156
3
DORIAN SREMEC (DUBRAVA)
500
24
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Dobitniki medalj
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. DORIAN SREMEC, Dubrava
3. ANTONIO VOLJAVEC, Dubrava
3. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin