Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -47
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadeti +65
Kadetkinje -51
Kadetkinje +59
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Seniori -80
Seniorke -57
Limači A-23
Limači A-25
Limači A-27
Limači A-30
Limači A-33
Limači A+40
Limačice A-23
Limačice A-33
Limačice A-36
Limačice A+40
Limači B-22
Limači B-24
Školarci -30
Školarci -33
Školarci -36
Školarci -39
Školarci -43
Školarci -47
Školarke -27
Školarke -39
Školarke -43
Školarke +51
Kick (muški) - 2006-2008
Kick (muški) - 2011-2012
Kick (ženski) - 2006-2008
Kick (ženski) - 2011-2012
Family Kick (muški) - 2009-2010
Family Kick (muški) - 2011-2012
Family Kick (muški) - 2013
Family Kick (ženski) - 2006-2008
Family Kick (ženski) - 2009-2010
Family Kick (ženski) - 2011-2012
Family Kick (ženski) - 2013
Juniori -63
F010
136
0
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
565
0
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
631
PATRIK PAVLEKOVIĆ (IO)
F011
633
3
VALENTINO HODNIK (IO)
425
9
GIVANNI SLANEC (KOSICE)
643
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
F032
136
8
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
631
33
PATRIK PAVLEKOVIĆ (IO)
F033
425
4
GIVANNI SLANEC (KOSICE)
643
16
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
F047
631
37
PATRIK PAVLEKOVIĆ (IO)
643
17
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
Medalists
1. PATRIK PAVLEKOVIĆ, ION
2. MARKO LIPOVAC, Jastreb
3. DAVID JAPEC, Dubrava
3. GIVANNI SLANEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice