Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadetkinje -51
Kadetkinje -59
Juniorke -55
Seniori -80
Limači A-25
Limači A-30
Limači A-33
Limači A-36
Limačice A-25
Limačice A+40
Limači B-27
Limačice B-27
Školarci -39
Školarke -30
Mlađi kadeti +51
C001
117
20
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
731
3
MATEJ BLAŽEVIĆ (M. GRAD)
512
EROL MUJKIC (JASTREB)
C002
292
5
ROKO BULJAN (JASTREB)
579
16
NEVIO ADILI (SPRTUS)
502
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
C003
116
25
FILIP BUKOVAC (GACKA)
546
6
JAKOV JELAČA (TKSUŠAK)
707
ANDREJ JONA MLINAC (IO)
C004
315
12
KARLO KVESIĆ (JASTREB)
567
17
ANTONIO DE BONA (SPRTUS)
465
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
C018
117
10
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
512
5
EROL MUJKIC (JASTREB)
C019
579
20
NEVIO ADILI (SPRTUS)
502
4
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
C020
116
25
FILIP BUKOVAC (GACKA)
707
4
ANDREJ JONA MLINAC (IO)
C021
567
3
ANTONIO DE BONA (SPRTUS)
465
14
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
C039
117
0
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
579
12
NEVIO ADILI (SPRTUS)
C040
116
10
FILIP BUKOVAC (GACKA)
465
24
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
C050
579
12
NEVIO ADILI (SPRTUS)
465
5
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. NEVIO ADILI, SPIRITUS
2. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
3. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. FILIP BUKOVAC, GACKA