Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Limači A-36
Limačice A-27
Limačice B-27
Školarci -30
Školarke -36
Kick (ženski) - 2009-2010
Mlađi kadetkinje -39
B009
476
0
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
420
20
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
52
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
300
LORENA KABIĆ (JASTREB)
620
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
175
CHIARA SLAVIĆ (COB)
407
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
58
AVA BORKO (PANTERA)
733
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
B034
420
18
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
52
6
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
B035
300
20
LORENA KABIĆ (JASTREB)
620
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
B036
175
16
CHIARA SLAVIĆ (COB)
407
0
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
B037
58
0
AVA BORKO (PANTERA)
733
0
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
B052
420
12
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
300
11
LORENA KABIĆ (JASTREB)
B053
175
21
CHIARA SLAVIĆ (COB)
733
10
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
B061
420
16
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
175
14
CHIARA SLAVIĆ (COB)
Dobitniki medalj
1. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. CHIARA SLAVIĆ, Cobra
3. LORENA KABIĆ, Jastreb
3. HANA IVANIŠ, Čigra