Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -47
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadetkinje -47
Školarci -51
Školarke -43
Mlađi kadeti -30
A001
235
2
KARLO BAHUN (METALC)
622
16
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
A002
572
9
JAKOB MARTINOVIĆ (RADNIK)
378
3
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
A003
530
10
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
692
18
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
358
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
A004
88
2
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
706
23
ERIK MILEKIĆ JANDA (IO)
A005
147
29
LUKA BARAĆ (ZAGREB)
571
4
ROKO TEPIĆ (SPRTUS)
A006
153
19
DINO MIHELIN (DUBRAVA)
708
15
TOMA MLINAC (IO)
749
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
A028
622
6
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
572
3
JAKOB MARTINOVIĆ (RADNIK)
A029
692
21
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
358
2
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
A030
706
10
ERIK MILEKIĆ JANDA (IO)
147
13
LUKA BARAĆ (ZAGREB)
A031
153
2
DINO MIHELIN (DUBRAVA)
749
9
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
A047
622
5
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
692
15
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
A048
147
0
LUKA BARAĆ (ZAGREB)
749
0
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
A058
692
22
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
749
2
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION
2. ALEN IMŠIROVIĆ, Čigra
3. BRUNO HAMPOVČAN, FENIKS-VUKOMEREC
3. LUKA BARAĆ, Zagreb