Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. odprto adidas otroško ligo 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DRAGON
GAIANA
ORIENT TKD
Red Power
Šmartno-Litija
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
Zagorje-SLO
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlajši kadeti 1 -22
Mlajši kadeti 1 -24
Mlajše kadetinje 2 -33
Mlajše kadetinje 2 -36
Kick (muški) - 2009, 2010-2 (2009, 2010)
Kick (ženski) - 2007, 2008-1 (2007, 2008)
Mlajši kadeti 1 -22
1010
53
28
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
64
7
AMIN VELIĆ (RP-TKD)
Medalists
1. ŽAN KOŠENINA, DRAGON
2. AMIN VELIĆ, Red Power
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti 1 -24
1011
45
17
ADRIJANO BEZJAK (DRGNSLO)
49
10
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
Medalists
1. ADRIJANO BEZJAK, DRAGON
2. ENEJ GAČNIK, DRAGON
3. ----
3. ----
Mlajše kadetinje 2 -33
1017
37
12
NIKA AŠANIN (ORIENT1)
51
4
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
Medalists
1. NIKA AŠANIN, ORIENT TKD
2. ALEŠA GAČNIK, DRAGON
3. ----
3. ----
Mlajše kadetinje 2 -36
1018
47
0
TARA BEZJAK (DRGNSLO)
27
0
ANJA RODOŠEK (RP-TKD)
Medalists
1. ANJA RODOŠEK, Red Power
2. TARA BEZJAK, DRAGON
3. ----
3. ----
Kick (muški) - 2009, 2010-2 (2009, 2010)
K003
19
0
DUŠAN KAČAVENDA (RP-TKD)
78
0
ALEX ČORIĆ (ORIENT1)
K004
39
0
VITO ŽUGIČ PERIČ (ZAGORJE)
48
0
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
K005
14
0
NAJ AUGUŠTIN (RP-TKD)
52
0
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
K006
40
0
TARIK MUŠANOVIČ (ZAGORJE)
44
0
ADRIJANO BEZJAK (DRGNSLO)
K007
78
0
ALEX ČORIĆ (ORIENT1)
39
0
VITO ŽUGIČ PERIČ (ZAGORJE)
K008
14
0
NAJ AUGUŠTIN (RP-TKD)
44
0
ADRIJANO BEZJAK (DRGNSLO)
K009
78
0
ALEX ČORIĆ (ORIENT1)
44
0
ADRIJANO BEZJAK (DRGNSLO)
Medalists
1. ALEX ČORIĆ, ORIENT TKD
2. ADRIJANO BEZJAK, DRAGON
3. VITO ŽUGIČ PERIČ, Zagorje-SLO
3. NAJ AUGUŠTIN, Red Power
Kick (ženski) - 2007, 2008-1 (2007, 2008)
K013
46
0
TARA BEZJAK (DRGNSLO)
17
0
MAŠA ŠTANTE (RP-TKD)
22
LARA KIM BUZOV (RP-TKD)
50
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
60
KATARINA MLAKAR (RP-TKD)
K014
17
0
MAŠA ŠTANTE (RP-TKD)
22
0
LARA KIM BUZOV (RP-TKD)
K015
50
0
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
60
0
KATARINA MLAKAR (RP-TKD)
K016
17
0
MAŠA ŠTANTE (RP-TKD)
50
0
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
Medalists
1. ALEŠA GAČNIK, DRAGON
2. MAŠA ŠTANTE, Red Power
3. KATARINA MLAKAR, Red Power
3. LARA KIM BUZOV, Red Power