Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
Friends kick - muški
Friends kick - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniorke A -44
Juniorke A -49
Juniorke A -55
Juniorke A -63
Juniorke A +63
Juniorke A -44
D039
158
15
MICHAELA KAMINSKA (KOSICE)
202
5
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. MICHAELA KAMINSKA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Juniorke A -49
D058
218
6
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
454
3
ELISABETH SUK (ILYO KE)
368
LEONA GRUBIŠA (TKD PRA)
D065
218
7
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
368
12
LEONA GRUBIŠA (TKD PRA)
Medalists
1. LEONA GRUBIŠA, TK Prana Karlovac
2. MERIMA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
3. ELISABETH SUK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ----
Juniorke A -55
D010
235
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
1
0
MARTINA SCARABELLO (ANTONIO)
18
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
D011
232
1
LORA MARINKOVIĆ (COB)
159
9
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
389
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
D030
235
5
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
18
2
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
D031
159
8
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
389
4
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
D048
235
7
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
159
5
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MAGDALENA LJUBIĆ, Panda Karlovac Team
3. DANAJA ŠKOFIC, DRAGON
Juniorke A -63
D012
443
0
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (JASTREB)
57
21
AURORA VULAJ (TKDBESA)
D013
80
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
59
6
ISRA JUSUFGJOKAJ (TKDBESA)
D014
377
1
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
55
21
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
92
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D032
57
2
AURORA VULAJ (TKDBESA)
59
0
ISRA JUSUFGJOKAJ (TKDBESA)
D033
55
20
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
92
9
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D049
57
0
AURORA VULAJ (TKDBESA)
55
2
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
Medalists
1. ANDREA BERISHAJ, Team BESA
2. AURORA VULAJ, Team BESA
3. BUIGA MARIA CRISTINA, Somesul 2010 Apahida
3. ISRA JUSUFGJOKAJ, Team BESA
Juniorke A +63
D022
56
0
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
457
0
LUCIA RAŽNJEVIĆ (ZADAR)
288
RUŽICA KRIŽANAC (TKD TG)
D043
56
28
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
288
5
RUŽICA KRIŽANAC (TKD TG)
Medalists
1. ANGJELLA BERISHAJ, Team BESA
2. RUŽICA KRIŽANAC, TKD TOMISLAVGRAD
3. ----
3. ----