001 | 1/4 | Male olimpijke - A -24 | MIA SAPOR (Jastreb) |
PTF 28:25 | ELENA ŠIMATOVIĆ (OTOČAC) |
002 | 1/4 | Male olimpijke - A -24 | MATEA JERETINA (Panda Karlovac Team) |
WDR | ERNA BOTONJIČ (TEMPO) |
003 | 1/4 | Male olimpijke - A -24 | ELLA MARIA TOMAC (Panda Karlovac Team) |
WDR | INES BAŠTIJANOVIĆ (RUGVICA) |
004 | 1/4 | Male olimpijke - A -36 | DORA JURKOVIĆ (OTOČAC) |
WDR | DOROTEA JURKOVIĆ (Panda Karlovac Team) |
005 | 1/2 | Male olimpijke - A -30 | NIKOL OSTOVIĆ (OTOČAC) |
PTF 28:16 | DOROTEA PIEVAC (Panda Karlovac Team) |
006 | 1/2 | Male olimpijke - A -30 | ADRIJANA MARINCEL (OTOČAC) |
PTG 50:6 | KLARA KELAVA (Jastreb) |
007 | 1/2 | Mali olimpijci - B -22 | MIHAEL VUČIČIĆ (DONAT) |
WDR | ŽELJKO VELIĆ (Panda Karlovac Team) |
008 | 1/2 | Male olimpijke - B -20 | LOTA TRBOJEVIĆ (Panda Karlovac Team) |
PTG 34:2 | LEONA SVILIČIĆ (Panda Karlovac Team) |
009 | 1/2 | Male olimpijke - B -26 | NATALI SVILIČIĆ (Panda Karlovac Team) |
PTF 30:14 | KARMEN CESAR (RUGVICA) |
010 | 1/2 | Male olimpijke - A -24 | MIA SAPOR (Jastreb) |
PTG 27:6 | ERNA BOTONJIČ (TEMPO) |
011 | 1/2 | Male olimpijke - A -24 | INES BAŠTIJANOVIĆ (RUGVICA) |
WDR | MELANI LONČAR (OTOČAC) |
012 | 1/2 | Male olimpijke - A -36 | DORA JURKOVIĆ (OTOČAC) |
PTF 34:25 | KATARINA STIPIĆ (RUGVICA) |
013 | 1/2 | Male olimpijke - A -36 | IVA MESIĆ (OTOČAC) |
PTF 59:51 | MAGDALENA ŠTEFANAC (Panda Karlovac Team) |
014 | 1/1 | Male olimpijke - A -22 | PETRA ŠIMUNOVIĆ (RUGVICA) |
WDR | ANĐELA SMILJČIĆ (Panda Karlovac Team) |
015 | 1/1 | Mali olimpijci - B -18 | NIKŠA MAČEŠIĆ (Panda Karlovac Team) |
PTG 1:22 | MICHAL ZAGYI (Skp Ryong Bratislava) |
016 | 1/1 | Male olimpijke - B -22 | ANA SOFIJA GRGURAS (Panda Karlovac Team) |
PTF 8:3 | PETRA EREMIĆ (Panda Karlovac Team) |
017 | 1/1 | Male olimpijke - A -30 | NIKOL OSTOVIĆ (OTOČAC) |
PTG 10:31 | ADRIJANA MARINCEL (OTOČAC) |
018 | 1/1 | Mali olimpijci - B -22 | MIHAEL VUČIČIĆ (DONAT) |
PTF 28:20 | DAVID LESIĆ (Panda Karlovac Team) |
019 | 1/1 | Male olimpijke - B -20 | LOTA TRBOJEVIĆ (Panda Karlovac Team) |
PTF 46:0 | IRA BLAŽEVIĆ (Panda Karlovac Team) |
020 | 1/1 | Male olimpijke - B -26 | NATALI SVILIČIĆ (Panda Karlovac Team) |
WDR | DIJANA VELIĆ (Panda Karlovac Team) |
021 | 1/1 | Male olimpijke - A -24 | MIA SAPOR (Jastreb) |
PTF 34:50 | INES BAŠTIJANOVIĆ (RUGVICA) |
022 | 1/1 | Male olimpijke - A -36 | DORA JURKOVIĆ (OTOČAC) |
PTF 40:20 | IVA MESIĆ (OTOČAC) |
023 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | IVANO KRPAN (GACKA) |
PTG 45:2 | TEO KRŠINIĆ (Panda Karlovac Team) |
024 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | ALEKS DAKIĆ (TK Prana Karlovac) |
PTG 48:6 | NEREO PADOVAN-SMOLČIĆ (Forteca Korčula) |
025 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | IRIS KORUNIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 16:10 | VITA ŠKOFIC (DRAGON) |
026 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | ELA KAVČIČ (TEMPO) |
PTF 26:9 | TARA BELANČIĆ (TK Prana Karlovac) |
027 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | MIA LISIĆ (Panda Karlovac Team) |
WDR | SUMEA CAJIC (TKD RedPower) |
028 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | TIA JUROŠ (Tigar Zagreb) |
PTF 2:34 | GITA ŠANDL (Jastreb) |
029 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B +51 | CVITA RAŽNJEVIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTG 45:8 | NIKOLINA SIRAR (DRAGON) |
030 | 1/2 | Mlađi kadeti B -51 | FRANKO NADDEO (Forteca Korčula) |
PTF 19:12 | JAKOV DUJMOVIĆ (OTOČAC) |
031 | 1/2 | Mlađi kadeti B -51 | ROKO JURIĆ (Jastreb) |
DNS | TIN SOPIĆ (Tigar Zagreb) |
032 | 1/2 | Mlađi kadeti B +51 | MATEVŽ ANDERLIČ (Akademija športa športno društvo) |
PTG 14:34 | SAŠA MILINČIĆ (Radnik) |
033 | 1/2 | Mlađi kadeti B +51 | BOJAN BAREŠIĆ (Radnik) |
PTF 15:27 | LUKA TEŠKI (Breznica) |
034 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | EVA MRAVINAC (OTOČAC) |
WDR 2:6 | KORINA HLOBIK (Jastreb) |
035 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | TENA BAŠA (TK Prana Karlovac) |
PTG 16:37 | LANA MARINCEL (GACKA) |
036 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | IVANO KRPAN (GACKA) |
WDR | PATRIK LUCA MAGLIANO (Panda Karlovac Team) |
037 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | ALEKS DAKIĆ (TK Prana Karlovac) |
WDR | ANDRO BUNČIĆ (Panda Karlovac Team) |
038 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | IRIS KORUNIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 30:42 | JELENA MARINCEL (GACKA) |
039 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | HANA PAVLOVIĆ (TK Prana Karlovac) |
PTF 18:25 | LANA SAPOR (Jastreb) |
040 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | ELA KAVČIČ (TEMPO) |
PTG 32:11 | SUMEA CAJIC (TKD RedPower) |
041 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | GITA ŠANDL (Jastreb) |
PTF 30:22 | VITA MARIA TOMAC (Panda Karlovac Team) |
042 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B +51 | CVITA RAŽNJEVIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
WDR | LEONA JURILJ (Jastreb) |
043 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B +51 | ENA KUŠEC (Radnik) |
PTF 0:15 | FRANKA TURKOVIĆ (TKD BRINJE) |
044 | 1/1 | Mlađi kadeti B -47 | RAFAEL MONTEIRO (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
PTF 33:37 | JOVAN BREBERINA (Panda Karlovac Team) |
045 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -47 | EVA VULAJ (Team BESA) |
PTG 8:28 | ZAINAB MAMUTI (Skp Ryong Bratislava) |
046 | 1/1 | Mlađi kadeti B -51 | FRANKO NADDEO (Forteca Korčula) |
PTF 8:7 | TIN SOPIĆ (Tigar Zagreb) |
047 | 1/1 | Mlađi kadeti B +51 | SAŠA MILINČIĆ (Radnik) |
PTF 32:16 | LUKA TEŠKI (Breznica) |
048 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -36 | KORINA HLOBIK (Jastreb) |
PTG 20:0 | MARTINA KOVAČIĆ (OTOČAC) |
049 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -43 | LANA MARINCEL (GACKA) |
PTF 26:31 | AURORA ROŠČIĆ (Tigar Zagreb) |
050 | 1/1 | Mlađi kadeti B -43 | IVANO KRPAN (GACKA) |
PTG 10:35 | ALEKS DAKIĆ (TK Prana Karlovac) |
051 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -33 | JELENA MARINCEL (GACKA) |
PTF 32:2 | LANA SAPOR (Jastreb) |
052 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -39 | ELA KAVČIČ (TEMPO) |
PTF 30:12 | GITA ŠANDL (Jastreb) |
053 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B +51 | CVITA RAŽNJEVIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTG 0:32 | FRANKA TURKOVIĆ (TKD BRINJE) |
054 | 1/4 | Kadeti B +65 | NIKOLA CURAĆ (Forteca Korčula) |
PTF 32:35 | DAMJAN UJKAJ (Team BESA) |
055 | 1/4 | Kadetkinje B -47 | MARTIN SELENA (Somesul 2010 Apahida) |
PTF 42:14 | GORANA TOMAŠ (SPARTA) |
056 | 1/4 | Kadetkinje B -51 | MAGDALENA KRMPOTIĆ (TKD BRINJE) |
PTG 20:43 | KARLA ZARO (Forteca Korčula) |
057 | 1/4 | Kadetkinje B -51 | MIA SKOKANDIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 2:30 | CRISTINA DAMIŠ (SPARTA) |
058 | 1/2 | Kadeti B +65 | DAMJAN UJKAJ (Team BESA) |
PTF 26:4 | EMIL GJURKOVSKI (SPARTA) |
059 | 1/2 | Kadeti B +65 | LEON KRNETIĆ (Jastreb) |
WDR | GABRIJEL ČRNILA (TKD klub Kang) |
060 | 1/2 | Kadetkinje B -47 | MARTIN SELENA (Somesul 2010 Apahida) |
WDR 17:3 | HELENA ZDELAR (Ozalj) |
061 | 1/2 | Kadetkinje B -47 | TARA LEMAIĆ (GACKA) |
WDR 57:20 | ZONA OPSENICA (Radnik) |
062 | 1/2 | Kadetkinje B -51 | KARLA ZARO (Forteca Korčula) |
WDR | ANĐELA JOKOVIĆ (Forteca Korčula) |
063 | 1/2 | Kadetkinje B -51 | CRISTINA DAMIŠ (SPARTA) |
WDR 27:24 | TEA KOVAČ (Jastreb) |
064 | 1/1 | Kadeti B +65 | DAMJAN UJKAJ (Team BESA) |
WDR 28:5 | LEON KRNETIĆ (Jastreb) |
065 | 1/1 | Kadetkinje B -47 | MARTIN SELENA (Somesul 2010 Apahida) |
PTF 57:17 | TARA LEMAIĆ (GACKA) |
066 | 1/1 | Kadetkinje B -51 | KARLA ZARO (Forteca Korčula) |
PTG 54:27 | CRISTINA DAMIŠ (SPARTA) |
067 | 1/2 | Juniori B -63 | PERO MAJDANČIĆ (TKD TOMISLAVGRAD) |
WDR | PATRICK KARABOGDAN (Panda Karlovac Team) |
068 | 1/1 | Juniorke B +63 | IVANA TURK (TEMPO) |
PTF 8:6 | TAMARA FRAS (SPARTA) |
069 | 1/1 | Juniori B -63 | PERO MAJDANČIĆ (TKD TOMISLAVGRAD) |
PTF 4:22 | ANTE HOLJEVAC (TKD BRINJE) |