Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Akademija športa športno društvo
Breznica
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
DONAT
DRAGON
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Neron
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Panda Karlovac Team
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
Taekwondo klub Alepo
Taekwondo klub Osvit
Team BESA
Team Slovenia
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
TKD RedPower
TKD TOMISLAVGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti A -37
Kadeti B -41
Juniori A -55
Juniorke A -44
Juniorke A -55
Seniori -58
Kadeti A -37
C020
373
28
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
178
9
AHMAD ABDO (ALEPO)
C021
265
0
JAKOB KASTELIC (KADETI)
160
0
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C040
373
35
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
160
27
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
Medalists
1. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
2. TOMAS KAMINSKY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. AHMAD ABDO, Taekwondo klub Alepo
3. ----
Kadeti B -41
A055
101
16
MARIJO VELIĆ (PK TEAM)
400
23
FRANO CURAĆ (FORTECA)
A056
41
0
JOSIP NIKŠIĆ (PK TEAM)
225
0
ADAM ANTAL (KOSICE)
A063
400
10
FRANO CURAĆ (FORTECA)
225
22
ADAM ANTAL (KOSICE)
Medalists
1. ADAM ANTAL, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. FRANO CURAĆ, Forteca Korčula
3. JOSIP NIKŠIĆ, Panda Karlovac Team
3. MARIJO VELIĆ, Panda Karlovac Team
Juniori A -55
D007
156
10
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
321
18
JAKA BABIĆ (SPARTA)
376
JAN RAŠKOVIČ (SPARTA)
224
DAMIEN FRGOLEC (KOSICE)
324
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
D026
321
4
JAKA BABIĆ (SPARTA)
376
11
JAN RAŠKOVIČ (SPARTA)
D027
224
0
DAMIEN FRGOLEC (KOSICE)
324
0
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
D046
376
6
JAN RAŠKOVIČ (SPARTA)
224
8
DAMIEN FRGOLEC (KOSICE)
Medalists
1. DAMIEN FRGOLEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. JAN RAŠKOVIČ, SPARTA
3. ----
3. JAKA BABIĆ, SPARTA
Juniorke A -44
D039
158
15
MICHAELA KAMINSKA (KOSICE)
202
5
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. MICHAELA KAMINSKA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Juniorke A -55
D010
235
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
1
0
MARTINA SCARABELLO (ANTONIO)
18
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
D011
232
1
LORA MARINKOVIĆ (COB)
159
9
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
389
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
D030
235
5
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
18
2
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
D031
159
8
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
389
4
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
D048
235
7
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
159
5
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MAGDALENA LJUBIĆ, Panda Karlovac Team
3. DANAJA ŠKOFIC, DRAGON
Seniori -58
D023
250
18
MATEJ HORVATH (KOSICE)
231
6
VIGO MATUKA (COB)
452
BORNA HERCEG (.OSVIT)
D044
250
7
MATEJ HORVATH (KOSICE)
452
22
BORNA HERCEG (.OSVIT)
Medalists
1. BORNA HERCEG, Taekwondo klub Osvit
2. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. VIGO MATUKA, Cobra
3. ----