Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Akademija športa športno društvo
Breznica
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
DONAT
DRAGON
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Neron
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Panda Karlovac Team
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
Taekwondo klub Alepo
Taekwondo klub Osvit
Team BESA
Team Slovenia
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
TKD RedPower
TKD TOMISLAVGRAD
TEŽA/LETO
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti A -61
Kadetkinje B -51
Juniorke A -55
Juniorke A -63
Juniori B -63
Juniori B -73
Seniorke -57
Mlađe kadetkinje B +51
B029
167
45
CVITA RAŽNJEVIĆ (ZADAR)
382
8
NIKOLINA SIRAR (DRGNSLO)
344
LEONA JURILJ (JASTREB)
325
ENA KUŠEC (RADNIK)
74
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
B042
167
0
CVITA RAŽNJEVIĆ (ZADAR)
344
0
LEONA JURILJ (JASTREB)
B043
325
0
ENA KUŠEC (RADNIK)
74
15
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
B053
167
0
CVITA RAŽNJEVIĆ (ZADAR)
74
32
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
Dobitniki medalj
1. FRANKA TURKOVIĆ, TKD BRINJE
2. CVITA RAŽNJEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. ENA KUŠEC, Radnik
3. LEONA JURILJ, Jastreb
Kadeti A -61
C037
458
0
ŠIME BUOVAC (ZADAR)
82
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
2. ŠIME BUOVAC, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -51
B056
78
20
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
171
43
KARLA ZARO (FORTECA)
51
ANĐELA JOKOVIĆ (FORTECA)
B057
402
2
MIA SKOKANDIĆ (FORTECA)
319
30
CRISTINA DAMIŠ (SPARTA)
444
TEA KOVAČ (JASTREB)
B062
171
0
KARLA ZARO (FORTECA)
51
0
ANĐELA JOKOVIĆ (FORTECA)
B063
319
27
CRISTINA DAMIŠ (SPARTA)
444
24
TEA KOVAČ (JASTREB)
B066
171
54
KARLA ZARO (FORTECA)
319
27
CRISTINA DAMIŠ (SPARTA)
Dobitniki medalj
1. KARLA ZARO, Forteca Korčula
2. CRISTINA DAMIŠ, SPARTA
3. ANĐELA JOKOVIĆ, Forteca Korčula
3. TEA KOVAČ, Jastreb
Juniorke A -55
D010
235
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
1
0
MARTINA SCARABELLO (ANTONIO)
18
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
D011
232
1
LORA MARINKOVIĆ (COB)
159
9
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
389
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
D030
235
5
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
18
2
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
D031
159
8
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
389
4
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
D048
235
7
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
159
5
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
Dobitniki medalj
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MAGDALENA LJUBIĆ, Panda Karlovac Team
3. DANAJA ŠKOFIC, DRAGON
Juniorke A -63
D012
443
0
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (JASTREB)
57
21
AURORA VULAJ (TKDBESA)
D013
80
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
59
6
ISRA JUSUFGJOKAJ (TKDBESA)
D014
377
1
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
55
21
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
92
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D032
57
2
AURORA VULAJ (TKDBESA)
59
0
ISRA JUSUFGJOKAJ (TKDBESA)
D033
55
20
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
92
9
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D049
57
0
AURORA VULAJ (TKDBESA)
55
2
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
Dobitniki medalj
1. ANDREA BERISHAJ, Team BESA
2. AURORA VULAJ, Team BESA
3. BUIGA MARIA CRISTINA, Somesul 2010 Apahida
3. ISRA JUSUFGJOKAJ, Team BESA
Juniori B -63
B067
433
0
PERO MAJDANČIĆ (TKD TG)
35
0
PATRICK KARABOGDAN (PK TEAM)
75
ANTE HOLJEVAC (BRINJ)
B069
433
4
PERO MAJDANČIĆ (TKD TG)
75
22
ANTE HOLJEVAC (BRINJ)
Dobitniki medalj
1. ANTE HOLJEVAC, TKD BRINJE
2. PERO MAJDANČIĆ, TKD TOMISLAVGRAD
3. PATRICK KARABOGDAN, Panda Karlovac Team
3. ----
Juniori B -73
A065
67
34
MARKO UJKAJ (TKDBESA)
77
5
IVAN LINIĆ (BRINJ)
A066
332
1
NIKOLA KEKEZ TARIBA (RADNIK)
257
25
BASHIR ALI BASHIR (ILYO KE)
A067
67
19
MARKO UJKAJ (TKDBESA)
257
9
BASHIR ALI BASHIR (ILYO KE)
Dobitniki medalj
1. MARKO UJKAJ, Team BESA
2. BASHIR ALI BASHIR, Ilyo TKD SKP Kosice
3. IVAN LINIĆ, TKD BRINJE
3. NIKOLA KEKEZ TARIBA, Radnik
Seniorke -57
D015
233
19
LANA DEMETER (COB)
199
8
NURIA KARIMI (RP TKD)
79
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
449
LEA ŠPEHAR (.OSVIT)
248
BOGDANA CHORNA (SKP RYO)
D034
233
3
LANA DEMETER (COB)
79
5
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
D035
449
15
LEA ŠPEHAR (.OSVIT)
248
5
BOGDANA CHORNA (SKP RYO)
D050
79
3
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
449
19
LEA ŠPEHAR (.OSVIT)
Dobitniki medalj
1. LEA ŠPEHAR, Taekwondo klub Osvit
2. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. BOGDANA CHORNA, Skp Ryong Bratislava
3. LANA DEMETER, Cobra