Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Akademija športa športno društvo
Breznica
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
DONAT
DRAGON
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Neron
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Panda Karlovac Team
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
Taekwondo klub Alepo
Taekwondo klub Osvit
Team BESA
Team Slovenia
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
TKD RedPower
TKD TOMISLAVGRAD
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -47
Juniori A -63
Mali olimpijci - A -26
Indiv. kick - M. Školarci (2014/15)
Indiv. kick - M. Kadeti (2011/12/13)
Mlađi kadeti A -36
C002
445
0
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
155
5
ADRIAN TUDOR (KUKKIWO)
85
RENE KAMRADA (KUKKIWO)
C007
155
0
ADRIAN TUDOR (KUKKIWO)
85
3
RENE KAMRADA (KUKKIWO)
Dobitniki medalj
1. RENE KAMRADA, KUKKIWON - LUXEMBOURG
2. ADRIAN TUDOR, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. FRAN DŽOLAN, Jastreb
3. ----
Mlađi kadeti B -39
A034
83
13
LUKAS ALVES (KUKKIWO)
406
32
MATEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
386
AYYUB ABDULKHAZIRET (DRGNSLO)
A046
406
0
MATEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
386
0
AYYUB ABDULKHAZIRET (DRGNSLO)
Dobitniki medalj
1. AYYUB ABDULKHAZIRET, DRAGON
2. MATEO ŠURKOVIĆ DAVIS, Forteca Korčula
3. LUKAS ALVES, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. ----
Mlađi kadeti B -47
B044
220
33
RAFAEL MONTEIRO (KUKKIWO)
38
37
JOVAN BREBERINA (PK TEAM)
Dobitniki medalj
1. JOVAN BREBERINA, Panda Karlovac Team
2. RAFAEL MONTEIRO, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. ----
3. ----
Juniori A -63
D006A
134
22
PETAR FIČKO (PK TEAM)
60
2
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
181
MOHAMMED AL FAHEL (ALEPO)
D008
450
9
MIHOVIL GALIĆ (.OSVIT)
141
8
DENIS KANDRAC (ILYO KE)
391
UMAR DINMUKHAMETULY (DRGNSLO)
D009
157
27
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
238
18
MATUS MATEJKA (SKP RYO)
317
TIBOR ROZINA (TKDKANG)
287
MIHAEL KOVAČ (TKD TG)
87
TUDOR ACHIM (KUKKIWO)
D016
134
22
PETAR FIČKO (PK TEAM)
181
2
MOHAMMED AL FAHEL (ALEPO)
D017
450
18
MIHOVIL GALIĆ (.OSVIT)
391
0
UMAR DINMUKHAMETULY (DRGNSLO)
D018
157
13
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
317
5
TIBOR ROZINA (TKDKANG)
D019
287
6
MIHAEL KOVAČ (TKD TG)
87
1
TUDOR ACHIM (KUKKIWO)
D036
134
12
PETAR FIČKO (PK TEAM)
450
2
MIHOVIL GALIĆ (.OSVIT)
D037
157
23
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
287
21
MIHAEL KOVAČ (TKD TG)
D051
134
15
PETAR FIČKO (PK TEAM)
157
3
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. PETAR FIČKO, Panda Karlovac Team
2. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
3. MIHOVIL GALIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. MIHAEL KOVAČ, TKD TOMISLAVGRAD
Mali olimpijci - A -26
A002
292
6
MISLAV FEMBER (OZALJ)
115
16
IVANO MIKULIĆ (PK TEAM)
A003
459
0
FRAN TURČIĆ (RUG)
86
0
MEX STEINMETZ (KUKKIWO)
A004
399
0
LEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
228
0
DORIJAN VELIĆ (PK TEAM)
347
DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
A014
115
16
IVANO MIKULIĆ (PK TEAM)
86
23
MEX STEINMETZ (KUKKIWO)
A015
399
17
LEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
347
19
DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
A022
86
25
MEX STEINMETZ (KUKKIWO)
347
5
DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. MEX STEINMETZ, KUKKIWON - LUXEMBOURG
2. DANIJEL ŠOKEC, Jastreb
3. IVANO MIKULIĆ, Panda Karlovac Team
3. LEO ŠURKOVIĆ DAVIS, Forteca Korčula
Indiv. kick - M. Školarci (2014/15)
K023
387
0
DOMAGOJ RADOVANOVIĆ (FORTECA)
379
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
K024
212
0
CHRISTO RADIONOV (FORTECA)
221
0
MEX STEINMETZ (KUKKIWO)
K025
395
0
LEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
245
0
ANDREJ HORNAK (SKP RYO)
K026
291
0
MISLAV FEMBER (OZALJ)
371
0
URH BERDEN (TKDKANG)
K027
379
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
212
0
CHRISTO RADIONOV (FORTECA)
K028
245
0
ANDREJ HORNAK (SKP RYO)
371
0
URH BERDEN (TKDKANG)
K029
212
0
CHRISTO RADIONOV (FORTECA)
245
0
ANDREJ HORNAK (SKP RYO)
Dobitniki medalj
1. ANDREJ HORNAK, Skp Ryong Bratislava
2. CHRISTO RADIONOV, Forteca Korčula
3. URH BERDEN, TKD klub Kang
3. FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
Indiv. kick - M. Kadeti (2011/12/13)
K016
222
0
ADRIAN TUDOR (KUKKIWO)
396
0
MATEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
K017
357
0
MARK STRMEČKI (JASTREB)
214
0
NEREO PADOVAN-SMOLČIĆ (FORTECA)
K018
351
0
MATEJ ŠOKEC (JASTREB)
405
0
FRANKO NADDEO (FORTECA)
K019
210
0
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
255
0
MATEVŽ ANDERLIČ (MARIBOR)
K020
396
0
MATEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
357
0
MARK STRMEČKI (JASTREB)
K021
351
0
MATEJ ŠOKEC (JASTREB)
255
0
MATEVŽ ANDERLIČ (MARIBOR)
K022
396
0
MATEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
351
0
MATEJ ŠOKEC (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. MATEJ ŠOKEC, Jastreb
2. MATEO ŠURKOVIĆ DAVIS, Forteca Korčula
3. MATEVŽ ANDERLIČ, Akademija športa športno društvo
3. MARK STRMEČKI, Jastreb