Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"DON"
"ZVORNIK"
AZIJA
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
KORYO SLAVIA KOSICE
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Ogulin
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
RUDAR
SUSEDGRAD SOKOL
Šabac
Taekwondo Ingelheim
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -49
Kadeti -61
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Kadeti -49
SP1006
84
0
ROKO ČERINA (ZADAR)
369
0
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
110
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
186
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
214
JUSUF FEJZIĆ (NUR)
SP1032
369
33
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
110
1
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
SP1033
186
8
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
214
2
JUSUF FEJZIĆ (NUR)
SP1054
369
17
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
186
6
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
Medalists
1. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
2. MARKO KATANUŠIĆ, Imotski
3. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. JUSUF FEJZIĆ, NUR KAKANJ
Kadeti -61
SP1017
81
0
DANIEL BOŽULIĆ (ZADAR)
161
20
KARLO PETKOVIĆ (FORTECA)
231
VUK VULETIC (MSTARS)
SP1045
161
0
KARLO PETKOVIĆ (FORTECA)
231
0
VUK VULETIC (MSTARS)
Medalists
1. VUK VULETIC, MONTENEGRO STARS
2. KARLO PETKOVIĆ, Forteca Korčula
3. DANIEL BOŽULIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
Kadetkinje -59
SP1025
342
23
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
83
2
ANA PRISTOVŠEK (ZADAR)
380
AJNA ŽUNIĆ (TKDSKS)
SP1050
342
15
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
380
14
AJNA ŽUNIĆ (TKDSKS)
Medalists
1. ANDREA BERISHAJ, Team BESA
2. AJNA ŽUNIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ANA PRISTOVŠEK, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
Kadetkinje +59
SP1011
341
15
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
247
1
EMINA VIŠNJIĆ (TKDSKS)
SP1012
80
0
LUCIA RAŽNJEVIĆ (ZADAR)
326
2
SUMEJA HALILOVIĆ (TKDSKS)
SP1013
200
4
KLARA TOLIĆ (IM)
333
15
ŠEJLA ĆATIĆ (TKDSKS)
251
AMINA HRVAT (TIM BOS)
SP1040
341
15
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
326
1
SUMEJA HALILOVIĆ (TKDSKS)
SP1041
333
5
ŠEJLA ĆATIĆ (TKDSKS)
251
3
AMINA HRVAT (TIM BOS)
SP1058
341
10
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
333
3
ŠEJLA ĆATIĆ (TKDSKS)
Medalists
1. ANGJELLA BERISHAJ, Team BESA
2. ŠEJLA ĆATIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. SUMEJA HALILOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. AMINA HRVAT, TIM BOSNA