Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
22. Korčula Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -33
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti +65
Kadeti -33
C026
233
7
AHMAD ABDO (SP.EDUK)
110
30
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
Osvajači medalja
1. VILJEM BEZJAK, St kwan
2. AHMAD ABDO, Sportska edukacija za novi život
3. ----
3. ----
Kadeti -41
C027
232
12
MOHAMMED KHALAF (SP.EDUK)
92
14
FARIS ČOVIĆ (HADZIC)
Osvajači medalja
1. FARIS ČOVIĆ, Centar Hadžići
2. MOHAMMED KHALAF, Sportska edukacija za novi život
3. ----
3. ----
Kadeti -45
C028
260
13
EMIR HONIĆ (TKDOLC)
31
17
VID PERUČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
2. EMIR HONIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
3. ----
Kadeti -49
C009
27
15
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
279
2
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
78
ANDREJ PERIĆ (IM)
C031
27
5
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
78
20
ANDREJ PERIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. ANDREJ PERIĆ, Imotski
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. ----
Kadeti -57
C010
53
9
LUKA BOGOJE (FORTECA)
91
2
ALEN ČOVIĆ (HADZIC)
C011
28
15
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
285
14
ALDIN ISLAMOVIĆ (TIM BOS)
C032
53
16
LUKA BOGOJE (FORTECA)
28
2
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. ALEN ČOVIĆ, Centar Hadžići
3. ALDIN ISLAMOVIĆ, TIM BOSNA
Kadeti -61
C029
30
1
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
230
21
TARIK OHRAN (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. TARIK OHRAN, TIM BOSNA
2. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
Kadeti +65
C001
57
21
DARIO REGOJA (FORTECA)
65
3
EMIN LJUBUNČIĆ (ISK)
95
ANES BABAIC (HADZIC)
96
LUKA MARKOVIĆ (TKD KAR)
93
FIKRET ISIC (HADZIC)
C018
57
0
DARIO REGOJA (FORTECA)
95
0
ANES BABAIC (HADZIC)
C019
96
9
LUKA MARKOVIĆ (TKD KAR)
93
0
FIKRET ISIC (HADZIC)
C037
57
2
DARIO REGOJA (FORTECA)
96
0
LUKA MARKOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DARIO REGOJA, Forteca Korčula
2. LUKA MARKOVIĆ, Karlovac
3. ANES BABAIC, Centar Hadžići
3. FIKRET ISIC, Centar Hadžići