Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
22. Korčula Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽA/LETO
Kadeti -33
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti +65
Kadeti -33
C026
233
7
AHMAD ABDO (SP.EDUK)
110
30
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
Dobitniki medalj
1. VILJEM BEZJAK, St kwan
2. AHMAD ABDO, Sportska edukacija za novi život
3. ----
3. ----
Kadeti -41
C027
232
12
MOHAMMED KHALAF (SP.EDUK)
92
14
FARIS ČOVIĆ (HADZIC)
Dobitniki medalj
1. FARIS ČOVIĆ, Centar Hadžići
2. MOHAMMED KHALAF, Sportska edukacija za novi život
3. ----
3. ----
Kadeti -45
C028
260
13
EMIR HONIĆ (TKDOLC)
31
17
VID PERUČIĆ (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
2. EMIR HONIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
3. ----
Kadeti -49
C009
27
15
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
279
2
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
78
ANDREJ PERIĆ (IM)
C031
27
5
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
78
20
ANDREJ PERIĆ (IM)
Dobitniki medalj
1. ANDREJ PERIĆ, Imotski
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. ----
Kadeti -57
C010
53
9
LUKA BOGOJE (FORTECA)
91
2
ALEN ČOVIĆ (HADZIC)
C011
28
15
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
285
14
ALDIN ISLAMOVIĆ (TIM BOS)
C032
53
16
LUKA BOGOJE (FORTECA)
28
2
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Dobitniki medalj
1. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. ALEN ČOVIĆ, Centar Hadžići
3. ALDIN ISLAMOVIĆ, TIM BOSNA
Kadeti -61
C029
30
1
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
230
21
TARIK OHRAN (TIM BOS)
Dobitniki medalj
1. TARIK OHRAN, TIM BOSNA
2. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
Kadeti +65
C001
57
21
DARIO REGOJA (FORTECA)
65
3
EMIN LJUBUNČIĆ (ISK)
95
ANES BABAIC (HADZIC)
96
LUKA MARKOVIĆ (TKD KAR)
93
FIKRET ISIC (HADZIC)
C018
57
0
DARIO REGOJA (FORTECA)
95
0
ANES BABAIC (HADZIC)
C019
96
9
LUKA MARKOVIĆ (TKD KAR)
93
0
FIKRET ISIC (HADZIC)
C037
57
2
DARIO REGOJA (FORTECA)
96
0
LUKA MARKOVIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. DARIO REGOJA, Forteca Korčula
2. LUKA MARKOVIĆ, Karlovac
3. ANES BABAIC, Centar Hadžići
3. FIKRET ISIC, Centar Hadžići