Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -33
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti +65
Kadeti -33
C026
233
7
AHMAD ABDO (SP.EDUK)
110
30
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
Medalists
1. VILJEM BEZJAK, St kwan
2. AHMAD ABDO, Sportska edukacija za novi život
3. ----
3. ----
Kadeti -41
C027
232
12
MOHAMMED KHALAF (SP.EDUK)
92
14
FARIS ČOVIĆ (HADZIC)
Medalists
1. FARIS ČOVIĆ, Centar Hadžići
2. MOHAMMED KHALAF, Sportska edukacija za novi život
3. ----
3. ----
Kadeti -45
C028
260
13
EMIR HONIĆ (TKDOLC)
31
17
VID PERUČIĆ (FORTECA)
Medalists
1. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
2. EMIR HONIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
3. ----
Kadeti -49
C009
27
15
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
279
2
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
78
ANDREJ PERIĆ (IM)
C031
27
5
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
78
20
ANDREJ PERIĆ (IM)
Medalists
1. ANDREJ PERIĆ, Imotski
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. ----
Kadeti -57
C010
53
9
LUKA BOGOJE (FORTECA)
91
2
ALEN ČOVIĆ (HADZIC)
C011
28
15
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
285
14
ALDIN ISLAMOVIĆ (TIM BOS)
C032
53
16
LUKA BOGOJE (FORTECA)
28
2
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. ALEN ČOVIĆ, Centar Hadžići
3. ALDIN ISLAMOVIĆ, TIM BOSNA
Kadeti -61
C029
30
1
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
230
21
TARIK OHRAN (TIM BOS)
Medalists
1. TARIK OHRAN, TIM BOSNA
2. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
Kadeti +65
C001
57
21
DARIO REGOJA (FORTECA)
65
3
EMIN LJUBUNČIĆ (ISK)
95
ANES BABAIC (HADZIC)
96
LUKA MARKOVIĆ (TKD KAR)
93
FIKRET ISIC (HADZIC)
C018
57
0
DARIO REGOJA (FORTECA)
95
0
ANES BABAIC (HADZIC)
C019
96
9
LUKA MARKOVIĆ (TKD KAR)
93
0
FIKRET ISIC (HADZIC)
C037
57
2
DARIO REGOJA (FORTECA)
96
0
LUKA MARKOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DARIO REGOJA, Forteca Korčula
2. LUKA MARKOVIĆ, Karlovac
3. ANES BABAIC, Centar Hadžići
3. FIKRET ISIC, Centar Hadžići