Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
24. JASTREB KUP - Festival Taekwondoa
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Black Tiger Snina
Cobra
Dubrava
Fox
Jastreb
Omega
Panda Karlovac Team
Pantera
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
Velebit
VRBOVEC
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -39
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -47
Kadeti A -37
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Mlađi kadeti A -30
D003
46
0
DAVID BAJZEK (PANTERA)
6
2
BILAL KHALAF (PK TEAM)
D004
19
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
34
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
D016
6
1
BILAL KHALAF (PK TEAM)
19
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. FRAN SMOLIĆ, Panda Karlovac Team
2. BILAL KHALAF, Panda Karlovac Team
3. DOMINIK MIŠIĆ, Tigar Zagreb
3. DAVID BAJZEK, Pantera
Mlađi kadeti A -36
D001
36
2
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
45
0
FRANO STRAŽIČIĆ (PANTERA)
60
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
3
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
13
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D009
36
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
60
0
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
D010
3
2
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
13
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D020
36
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
3
2
AZZEDDIN KHALAF (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. AZZEDDIN KHALAF, Panda Karlovac Team
2. LUKA HRASTIĆ, Tigar Zagreb
3. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. FRAN DŽOLAN, Jastreb
Mlađi kadeti A -39
D005
49
2
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
12
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D006
69
2
BRUNO ANIĆ (COB)
1
0
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
D017
49
2
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
69
0
BRUNO ANIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. NIKO JURIŠIĆ, Pantera
2. BRUNO ANIĆ, Cobra
3. IVAN KRIŽAN, Dubrava
3. OLIVER ŠEBOK, Black Tiger Snina
Mlađe kadetkinje A -36
D002
43
2
NIKA BAJZEK (PANTERA)
62
0
MIA POP (OMEGA)
64
KORDIĆ ANA (PANTERA)
40
KAJA KRANJC (TIGAZ)
66
SARA VLASTELICA (PANTERA)
D011
43
2
NIKA BAJZEK (PANTERA)
64
0
KORDIĆ ANA (PANTERA)
D012
40
2
KAJA KRANJC (TIGAZ)
66
0
SARA VLASTELICA (PANTERA)
D021
43
0
NIKA BAJZEK (PANTERA)
40
2
KAJA KRANJC (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. KAJA KRANJC, Tigar Zagreb
2. NIKA BAJZEK, Pantera
3. SARA VLASTELICA, Pantera
3. KORDIĆ ANA, Pantera
Mlađe kadetkinje A -47
D008
65
0
EDITA DANON (PANTERA)
16
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
32
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
D019
16
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
32
0
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. MIA PARANOS, Panda Karlovac Team
2. DORA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. EDITA DANON, Pantera
3. ----
Kadeti A -37
D026
70
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
50
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
8
AHMAD ABDO (PK TEAM)
D037
50
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
8
0
AHMAD ABDO (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. PATRIK KOLAKOVIĆ, Pantera
2. AHMAD ABDO, Panda Karlovac Team
3. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
3. ----
Kadetkinje A -51
D025
47
2
IVA STRAZICIC (PANTERA)
59
1
EMA DELIĆ (JASTREB)
63
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
9
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
52
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
D030
47
2
IVA STRAZICIC (PANTERA)
63
0
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
D031
9
1
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
52
0
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
D040
47
0
IVA STRAZICIC (PANTERA)
9
2
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Fox
2. IVA STRAZICIC, Pantera
3. TIA ERBEŽNIK, Jastreb
3. LETIZIA ŠIMUNEC, VRBOVEC
Kadetkinje A -55
D027
71
0
LANA JERČINOVIĆ (VELEBIT)
56
2
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
48
ANA ROMANIC (PANTERA)
D038
56
0
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
48
1
ANA ROMANIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. ANA ROMANIC, Pantera
2. SARA GOLUBIĆ, Jastreb
3. LANA JERČINOVIĆ, Velebit
3. ----