Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
24. JASTREB KUP - Festival Taekwondoa
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Black Tiger Snina
Cobra
Dubrava
Fox
Jastreb
Omega
Panda Karlovac Team
Pantera
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
Velebit
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -47
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A +59
Mlađi kadeti A +51
D014
25
0
JAKOV JUKICA (.OSVIT)
61
2
MARO SUŠNIK (JASTREB)
Medalists
1. MARO SUŠNIK, Jastreb
2. JAKOV JUKICA, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -30
D015
22
0
PETRA JURIĆ (.OSVIT)
54
2
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LOTA RAKIĆ, Jastreb
2. PETRA JURIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -47
D008
65
0
EDITA DANON (PANTERA)
16
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
32
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
D019
16
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
32
0
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. MIA PARANOS, Panda Karlovac Team
2. DORA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. EDITA DANON, Pantera
3. ----
Kadeti A -45
D032
35
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
26
0
MISLAV HORVATIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. FILIP ERVAĆINOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MISLAV HORVATIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Kadeti A -53
D033
27
2
PATRIK BOŽIĆ (.OSVIT)
18
0
MARKO FIČKO (PK TEAM)
Medalists
1. PATRIK BOŽIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. MARKO FIČKO, Panda Karlovac Team
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -44
D035
11
2
PETRA KLEN (FOX)
23
0
LOURDES HRGOVIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. PETRA KLEN, Fox
2. LOURDES HRGOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
D022
29
2
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
58
1
MIA DELIĆ (JASTREB)
D023
30
1
EMA HRIBAR (.OSVIT)
21
2
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
D024
28
1
ANA JURIĆ (.OSVIT)
10
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
24
LEA MALOIĆ (.OSVIT)
D028
29
1
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
21
2
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
D029
10
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
24
0
LEA MALOIĆ (.OSVIT)
D039
21
1
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
10
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
Medalists
1. PAULINA KOVAČEVIĆ, Fox
2. SARA PEJNOVIĆ, Panda Karlovac Team
3. LEA MALOIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. MILA ČUJIĆ, Taekwondo klub Osvit
Kadetkinje A +59
D036
68
2
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
31
0
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Panda Karlovac Team
2. ANA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----