Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. TURNIR PRIJATELJSTVA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"S3"
Bistra
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
ELITE
Fox
Jastreb
Karlovac
Lokomotiva
Pantera
ROYAL
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Mlađi kadeti -33
C044
11
1
EMANUEL ŠKRLIN (BIST)
27
1
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. LUCAS ŽIVKOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. EMANUEL ŠKRLIN, Bistra
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -47
C050
105
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
99
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. FRAN ČOSIĆ, TK Prana Karlovac
2. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
C055
101
2
LAURA HORVATIĆ (ELITE)
14
1
LUCIJA FIKET (TKD PRA)
Medalists
1. LAURA HORVATIĆ, ELITE
2. LUCIJA FIKET, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti -41
C058
19
0
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
40
2
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
Medalists
1. AZZEDDIN KHALAF, Karlovac
2. ROKO ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti -45
C059
1
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
12
0
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
C060
15
0
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
24
2
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C062
1
1
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
24
2
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
Medalists
1. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
2. PATRIK KOLAKOVIĆ, Pantera
3. DAVID CINDRIĆ, TK Prana Karlovac
3. ALEKS DAKIĆ, TK Prana Karlovac
Kadeti -49
D045
23
2
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
45
0
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
51
FRAN GULIN (JASTREB)
D047
23
2
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
51
1
FRAN GULIN (JASTREB)
Medalists
1. JAKOV ŽILIĆ, TK Prana Karlovac
2. FRAN GULIN, Jastreb
3. ANDELON REŠKOVIĆ, Jastreb
3. ----
Kadetkinje -41
C061
9
2
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
62
0
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
48
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
C063
43
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
70
0
INJA GOVIĆ (DRENOVA)
26
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
C064
9
2
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
48
0
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
C065
43
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
26
2
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
C066
9
1
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
26
1
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. TARA ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
2. DORA SAMARZIJA, Pantera
3. GITA ŠANDL, Jastreb
3. SARA MIHOČINEC, Jastreb
Kadetkinje -44
D051
16
0
LANA GRŽAN (TKD PRA)
108
2
LANA BALETIC (TKD"S3")
36
KLARA LOVRIĆ (LOKOM)
D053
108
2
LANA BALETIC (TKD"S3")
36
0
KLARA LOVRIĆ (LOKOM)
Medalists
1. LANA BALETIC, "S3"
2. KLARA LOVRIĆ, Lokomotiva
3. LANA GRŽAN, TK Prana Karlovac
3. ----
Kadetkinje -47
D052
64
2
MARIJA IVANČIĆ (JASTREB)
94
0
MIA BABIĆ (.OSVIT)
D054
86
0
FRANKA KEKELIĆ (ELITE)
110
1
MARTA LIKIĆ (ROYAL)
D055
35
0
EMANUELA EMINA ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
92
2
REA JAKELIĆ (.OSVIT)
20
TARA BELANČIĆ (TKD PRA)
D056
64
2
MARIJA IVANČIĆ (JASTREB)
110
0
MARTA LIKIĆ (ROYAL)
D057
92
2
REA JAKELIĆ (.OSVIT)
20
0
TARA BELANČIĆ (TKD PRA)
D060
64
0
MARIJA IVANČIĆ (JASTREB)
92
2
REA JAKELIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. REA JAKELIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. MARIJA IVANČIĆ, Jastreb
3. TARA BELANČIĆ, TK Prana Karlovac
3. MARTA LIKIĆ, ROYAL
Kadetkinje -51
D058
13
0
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
72
0
AZRA ŽIŽAK (ROYAL)
D059
17
2
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
33
0
HELENA GRUBIŠIĆ (ELITE)
D061
13
0
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
17
2
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. MATEA JAKOVOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LANA BLAŽAN, TK Prana Karlovac
3. HELENA GRUBIŠIĆ, ELITE
3. AZRA ŽIŽAK, ROYAL