Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
7. Kup Marjana
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
TEŽA/LETO
Kadeti -33
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti +65
Kadeti -33
3037
193
19
ZORAN GIZDIĆ (NERYO)
206
19
VLADE VUKUŠIĆ (IM)
Dobitniki medalj
1. VLADE VUKUŠIĆ, Imotski
2. ZORAN GIZDIĆ, neryo
3. ----
3. ----
Kadeti -45
3017
54
27
LEON HRGOTA (MARJAN)
38
33
MARIN SERŠIĆ (ST KWAN)
52
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
3041
38
29
MARIN SERŠIĆ (ST KWAN)
52
8
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
Dobitniki medalj
1. MARIN SERŠIĆ, St kwan
2. TOMISLAV JELIĆ, Marjan
3. LEON HRGOTA, Marjan
3. ----
Kadeti -49
3018
195
6
PETAR LJUBIĆ (NERYO)
122
41
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
3019
187
18
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
9
8
LUKA KREZO (MAG-LI)
3042
122
26
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
187
4
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
Dobitniki medalj
1. BOŽO PERKOVIĆ, Gusar
2. MARKO KATANUŠIĆ, Imotski
3. PETAR LJUBIĆ, neryo
3. LUKA KREZO, Magone Livno
Kadeti -53
3020
101
51
IVAN LEMO (MARJAN)
198
0
LUKA KATALINIĆ (NERYO)
150
JERE POLITEO (KOCUNAR)
3043
101
10
IVAN LEMO (MARJAN)
150
33
JERE POLITEO (KOCUNAR)
Dobitniki medalj
1. JERE POLITEO, KOCUNAR
2. IVAN LEMO, Marjan
3. LUKA KATALINIĆ, neryo
3. ----
Kadeti -57
3021
49
16
ANTE KOVAČ (MARJAN)
50
0
DUJE ĆUBELIĆ (MARJAN)
3022
51
20
STIPE STIPANDŽIJA (MARJAN)
133
13
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
3044
49
14
ANTE KOVAČ (MARJAN)
51
15
STIPE STIPANDŽIJA (MARJAN)
Dobitniki medalj
1. STIPE STIPANDŽIJA, Marjan
2. ANTE KOVAČ, Marjan
3. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
3. DUJE ĆUBELIĆ, Marjan
Kadeti -61
3005
161
28
DUJE HAJDUK (MARJAN)
31
31
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
146
MARKO IVIČEVIĆ (ST KWAN)
125
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
157
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
3027
31
53
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
146
19
MARKO IVIČEVIĆ (ST KWAN)
3028
125
32
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
157
6
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
3048
31
29
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
125
26
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
Dobitniki medalj
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. FRANE MARUŠIĆ, Gusar
3. MARKO IVIČEVIĆ, St kwan
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
Kadeti +65
3006
147
24
DANIEL BARUN (ST KWAN)
144
0
JOSIP GLAVINIĆ (MARJAN)
113
MARKO RELJIĆ (MONTR)
3007
30
8
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
98
28
DAVID KRMEK (MARJAN)
53
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
3029
147
0
DANIEL BARUN (ST KWAN)
113
0
MARKO RELJIĆ (MONTR)
3030
98
29
DAVID KRMEK (MARJAN)
53
15
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
3049
147
28
DANIEL BARUN (ST KWAN)
98
7
DAVID KRMEK (MARJAN)
Dobitniki medalj
1. DANIEL BARUN, St kwan
2. DAVID KRMEK, Marjan
3. ----
3. LUKA ŠIMIĆ, Marjan